Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
6. dec 2007

Luculka uz urcite v bocianove...myslime na Vas!!!

Bzucko i Vy uz vo finale...potom julova a sue...drzte sa odvazne vesele bambulky!

moni1412
6. dec 2007

to alinka76: tie pekne zakladace si kupila niekde v obchode, alebo si ich odnikial onjednala? Ja som dnes behala po obchodoch, nemozem ziadny pekny zohnat.

moni1412
6. dec 2007

Prepacte, ponahlala som sa... par chyb:( Ak mi niektora viete poradit... budem Vam vdacna.

markas
6. dec 2007

Až teraz som sa sem dostala. Malý dáva zabrať. Ďakujem za rady. Aký program na zmenšenie mám použiť, keď pracujem v gimpe?

janka46
6. dec 2007

evercila vdaka za info 😵

markas
6. dec 2007

Ďakujeeeeeeeeeem. 🙂

droby
7. dec 2007

celkom zaujimave ze rodokmen 😉
http://v.foto.radikal.ru/0704/d0/e8978b84d272.png

evercila
7. dec 2007

bubacik, novinka je krasna! pekne to ladi s fotkou 😉

droby
7. dec 2007

bubaczik kraasne, milujem hnedu farbu a s tou foto to je uzasne zladene. si jednicka

bubaczik
7. dec 2007

dakujem vam dievcata,nejako nemam casu,ale musela som uz nieco urobit,lebo ma svrbeli prsty 😀

michalag
7. dec 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat, ako vlozim cestinu do Photofiltra?

charlinka
7. dec 2007

Ahoj, jsem tu novaček a ráda bych se zapojila do tajnu scrappbooku. 😉 Na netu jsem si našla pár programu, ale nevím ktery mám stáhnout. Je lepší Gimp, Photoshop nebo něco jiného?
Poradte mi prosim program, kde si muzu dělat zatím aspon jednoduché koláže, chtěla bych si vytvorit neco na vanoce, hlavně at je to pochopitelné i pro začátečníky.
Zkoukla jsem několik z vašich albumu, snad i já si jednou vytvořím tak krásné dílka 😵

erika153
7. dec 2007

charlinka ja by som ti odporucila gimp ten je zadara. pretoze photoshop je velmi drahy stoji okolo 30tisic ceskych 😅 starsia verzia.. a myslim, ze sa v nom daju robit podobne veci a tiez krasne!!! prejdi si tuto doskusiu a na prvej stranke mas vsetko aj linky kde co stiahnut....https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

erika153
7. dec 2007

bubaczik nove dielo-parada!!! 😉 ty robis take zlozite scrapy, ze by som spoznala medzi milionmi, ze to je tvoje 😉

michalag
7. dec 2007

erika, nevies ako vlozim cestinu do photofiltra?

bubaczik
7. dec 2007

erika 😀 ty lichotnik 😵

bubaczik
7. dec 2007

michalaq ja neviem ☹

droby
7. dec 2007

michalag, neviem ako do fotofiltra ale do photoshopu som ju vkladala tak ze som ju stiahla a v tim bol aj navod ako kam to dat, skus pozret ci to tam nemas 😉

hawra
7. dec 2007

čarbaničkové freebie: http://nadlm.blogspot.com/2007/12/hier-mein-fre...

charlinka, ak mas moznost photoshopu, tak je lepsi photoshop, no ako spominala erika kvoli peniazkom je lepsi gimp, ktory je zadara. A vitaj u nas 😉

hawra
7. dec 2007

este par vianocnych gul: http://www.sokkiesspot.blogspot.com/ 😉

denniy.h
7. dec 2007

Ahojte mamicky,
uplnou nahodou som sa dostala k Tvojmu albumu Hawra a obdivovala som Tvoje vytvory. A tak som si povedala, ze sa to musim naucit 😉 Velka vdaka aj Tebe Meggi za stranku pre zaciatocnikov!!!! Bol to paradny napad!
Zatial som postahovala kopec veci a teraz len objavujem caro Photoshopu. Dufam, ze nebude vadit, ked Vam profikom, sem-tam nazriem na tuto stranku a popytam Vas o radu. 🙂
No a hned mam prvu otazku... Ako nastavit papier tak, aby som hotovy scrap mohla vyvolat ako fotku? Aby mi vo fotosluzbe neorezali vela z vytvoru? Vopred Dakujem za radu.

droby
7. dec 2007

denniy, tak vitaj v klube 🙂 to je super ze ta to ocarilo, veru hawrin album uz motivoval mnohych 🙂

ked to chces dat vyvoval vo fotolabe, tak si papier nastav rovno na velkost pozadovaneho rozmeru, myslim ze 9x13 je uz dost malo, tak klikni pravym tlacitkom mysi na tu modru listu nad obrazkom a tam daj image size a nastavis si rozmer v cm 😉

alebo si vytvor nove okno pozadovanych rozmerov a tam premiestny papier, budes to mat vo rofmate fotky a nic ti neorezu 😉

vela stastia pri tvoreni a nezabudni sa pochavlit svojimi dielkami, chvalou nebudeme setrit 🙂

moni1412
7. dec 2007

Ahojte, odkedy som si stiahla gimp, nerobim nic ine 🙂 Aj ked manzel ma uz hresi, ze skodi babätku, ked som stale za PC... uz sa zacinam krotit, ale je take tazke sa od toho odtrhnut. Rozhodla som sa spravit jeden album do Vianoc, tak dufam, ze sa mi to podari. Je to skvely relax. A bez vas by som ho nespoznala. Dakujem, baby 😉

droby
7. dec 2007

moni tak sa nam pochval njakymi dielkami, sme zvedave 🙂

hawra
7. dec 2007

jej baby, vdaka za pochvalu a som rada, ze vas moj album inspiroval. 😉

momentalne som zaseknuta v kalendari, uz mi to taaak nejde a taaak sa mi nechce. Dufam, ze to skoro skoncim . 😒 😖 ☹

moni1412
7. dec 2007

Prosim vas, ako ten obrazok zmensit, aby som to mohla vlozit do albumu?

droby
7. dec 2007

moni v gimpe neviem, ak ho mas v cestine tak pohladaj nieco ako nastavenie obrazku, velkost, rozmery, rozlisenie.

droby
7. dec 2007

hawri ja som na teba nezabudla, ozdoby dorazia 😉 len nemam cas ist na postu 😔

kolko si uz tych kalendarov spravila? ja ma po jednom dost 😅
musela som pre z,menu spravit njake ine, nas a deticiek z rodiny