Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
9. sep 2007

🙂 od rabivy zo strany c.21
http://sunscrap.blogspot.com/
😉

mimusiacik
9. sep 2007
mimusiacik
9. sep 2007

🙂 od rabi zo strany c.25
http://scrap-hobby.blogspot.com/
😉

mimusiacik
9. sep 2007

🙂 http://janniscrapdesigns.blogspot.com/

prosim nevidia viac Vase oci - pristupove heslo na stiahnutie fialovych ramcekov,sedmikrasok a motylika od tejto dizajnerky z tejto stranky ?

hladim na to ako mys z muky,oci si idem vyocit a nic... ☹

adusa
9. sep 2007

Mimusiacik, to preto lebo heslo maju len jej clenovia stranky. Je tam to download sample, to sa ti da stiahnut, to je pre hocikoho. Ale nie je tam vsetko to pekne ☹ , ale aspon nieco 😉

janullka
9. sep 2007

hawra

mne nevadi ze si ma ,, zjazdila,, samozrejme ze som ta brala ako radu na dokonalejsie vytvory

len tak dalej treba upozornovat ved je jasne ze zaciatocnik tolko nevidi ako skuseny scraper 😝

rabiva
autor
9. sep 2007

ahojte, hm tak ste toho popisali aj nove dielka pridali 😎

Mimusiacik, ty si poklad s tymi linkami 😵 mas nieco nove? ci nie je toho casu tak vela? 😉
Adusa, sikulka, uz ani neviem co mam napisat, ten posledny muzikantsky je ozaj super! 😉
Janullku som uz poriesila na skype.
No a Petaba, Hawra ti to nie v zlom, dufam ze si to tak nezobrala, sme tu nato aby sme si poradili. Tie linky s kitmi tu davame preto, aby sme vam ulahcili pracu s vyhladavanim, a zaroven kity obsahuju tematicky spolocne podklady a elementy, preto je lepsie s nimi takto pracovat. Ale zas je pravda, ze digiscrap je o tvojich pocitoch, co sa paci tebe, nemusi sa inym a naopak ...
S tou netrezlivostou je to rovnake aj u mna, skoro skoro cosi vytvorit, nech vidim ako ta moja predstava vyzera a ci som sa do nej vobec trafila... a potom sa stane aj to, ze sa na to vyspim a LO sa mi vobec nepaci 😒
Tak dufam ze aj ked tu obcas padnu ine nazory, tvorit a skusat budete nadalej...
Ja Hawru beriem ako mojho najblizsieho kritika lebo viem, ze mi zle nechce, a ked povie co a ako by malo byt opravene, snazim sa to urobit... Predsa ma viac skusenosti... a vyhrady k jej tvorbe proste nemam! 😝 😀 😀
No tot moj monolog 😅
😔

petaba
9. sep 2007

Ahojte nie jasne, som to zobrala ako radu, len ma trochu sklamalo, ze ja sa tu snazim spajat vsetko mozne a niekto si mysli, ze som si stiahla obrazok a vlozila fotku.

kuk toto som urobila cez den, mala spala ako zarezana, tak dufam, ze bude aj v noci.
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bihan ta rozmazanost mala byt zamer, ale este to celkom neviem s PS, len sa ucim ... skusam a menim... s ostrostou to musim este doladit...

hawra vsak snad sa to naucim aj tak aby to rozmazane nebolo...

mimusiacik
9. sep 2007

🙂 Cauenko bambulky,

zbytocne nedorozumenia casto vznikaju prave z toho ,co sa nedovysvetluje - ...vo virtualnom "net" svete - nevidime druhu stranu,neanalyzujeme jej mimiku,nepocujeme ton hlasu a uz je tam nieco uplne ineee ako bolo povodne myslene...
Pekne ste to vyriesili...supeeer...!!!Bravoooo!!!...
Nech je aspon nasa tema ok...ked uz v inych to fakt zbytocne vrie...

Nemusim suhlasit s nazorom ineho,ani presviedcat ho o vylucnej spravnosti len toho svojho,
staci obojstranne sa akceptovat a respektovat...nic viac...roznorodost byva uzitocna a prinosna...

rabi - zatial ,ked mozem,vladzem,a co to vidim tak,len stahujem material,podklady...
Neskor pride na rad studium postupov a po zvladnuti zakladov snad konecne realizovane napady ...

Elan je obrovsky len skusenosti a potrebneho prestudovaneho a vyskusaneho infa u mna zatial nieto...ale bude...do VIanoc snad ano...chichichi 😀 😉 😉 adusa vdaka za snahu...velmi sa ceni kazda odpoved,ochota,ustretovost!!!cmuk 😀 😉

petaba
9. sep 2007

mimus pozri si posledny scrap pouzila som aj tie balony od teba 😅

mimusiacik
9. sep 2007

🙂 hawruska - mne sa tvoj minimalisticky styl velmi paci!
..."v jednoduchosti je krasa!"...

a pritom mas tolko vedomosti,trikov v talone...tak ako pri tych kalendaroch rozvinies jeden motiv a jemne variujes...parada...suvisiaca seria...
nenaplnis scrap trikmi,len preto,ze ich uz vies...

ja ako uplny zaciatocnik musim hamovat - klasicku chybu...naplacat viac efektov dokopy a potom to spolu neladi,jedno prekryva vyznamovo druhe...preraza...alebo podstata fota sa straca...

a pritom scrap by prave mal viac vyzdvihnut i v postate mozno nezaujimavy zaber - vylepsit,atd...

pravy scrap,co som si mohla vsimnut u nestorov...je akoby - maly pribeh - mini film...

ale to uz treba tak v sekvenciach vediet i nafotit...(uz pri foteni treba zmenit zabehany styl,nie hlava - nehlava cvakat,ale s viziou...ako to pouzijem v moznom scrape)

kvalita zaberov je kapitola sama o sebe - ich nasledna uprava v compe = VŠ 😀

...ach jaaaajjj,tolko sa toho este musim naucit...,ale babule vsak nasu temu nezruinujeme?

Optimisticky a dynamicky tyzden plny novych zrealizovanych napadov!

Sladke sny a pokojny spanok! 😔

mimusiacik
9. sep 2007

🙂 mnohe linky ,co som si tu dovolila okopirovat na prelome stranky mi nejdu otvorit,tak sa za ne ospravedlnujem...to v plane nebolo... 😉

meggi
9. sep 2007

mumusiacik, nestíham stahovat 😀 😀 😀
S tým názorom, že v jednoduchosti je krása súhlasím...Máme sa ešte vela čo učit 🙂 😉 🙂

meggi
9. sep 2007

neka, stiahla som si ten photoplus, ale pýta si tam heslo - píše, že mi príde na adresu, ktorú som uviedla pri registracii, ale nič mi neprišlo ☹
Nevieš mi poradit, kde može byt zrada?

neka
9. sep 2007

Meggi, musis chvilku pockat, 🙂 ono to trochu trva ale urcite pride 🙂

hawra
9. sep 2007

baby, tak teda aby ste videli ako som zacinala :-P Moj uplne prvy kontakt s photoshopom a "digiscrapom". http://rodina.cz/vrablovci/album/pokus_december...
Snad uz tych 9 mesiacov treningu vidiet. 😝

Baby, myslim si, ze moja kritika je konstruktivna. Viac k tomu uz nemam co dodat.

hawra
9. sep 2007

mimusiacik, vdaka. 😉
Tiez si myslim, ze v scrape je najdolezitejsie foto. Pacia sa mi i niektore "prepchate" scrapy elementami, no ja to nejako neviem. Takto mi to ide a vyhovuje, tak to nebudem silit. 😀

mimusiacik
10. sep 2007

🙂 hawruska - zabudla som este dodat ,ze sa stale pri kazdom novom tvojom scrape inspirujem roznymi moznostami
pouzitia PISMA - tak v tom si " moj maly huncutsky
bôžik" 😀 😀 😀 😉

..."Rodinka UZASNYCH" ...je tutifruti!!!

meggi
10. sep 2007

mamacat - peknučké dielko 🙂 😉 😉
Hawra - odkedy už tvoríš, teda vydno, že si sa od toho prvého digiscrapu zlepšila...
Myslím, že my ostatné, čo ešte len začíname budeme za pár mesiacov tiež dost dobré - treba len stahovat, študovat, trénovat a chce to len čas...
Mne sa mooooc páčia adusuasine digiscrapiky - tie su fakt supiš, ten muzický ma očaril 🙂 😵

janullka
10. sep 2007

babenky
ktore robite s gimpom mozete mi povedat koncovku ktoru pirdavate pri ulozeni vasich vytvorov aby som po pripade mohla s nimi pracovat ak je tam nieco zle teda upravit a tak moc vam dakujem

hawra
10. sep 2007

Meggi, prave preto som tu moju prvotinu zverejnila, aby ste vedeli, ze to ideeee 🙂
Digiscrapujem od decembra minuleho roka.
Zacina sa prejavovat kazdej zvlastny a originalny styl a to je fajn.

Mimusiciak, ty si ne taka lichotnicka. 😉 😝 😅

janullka
10. sep 2007

hawra prosim ta chcem opravit tu modru fotku a akosi si nemozem spomenut jak som dala ten tien na tu fotku poradis prosim

janullka
10. sep 2007

aaa uz som nato prisla to je hrozne clovek musi sledovat ci ma vsetko dobre pozaskrkane lebo staci jedno inac odskrknute a nemoze sa pohnut dalej

janullka
10. sep 2007

hawruska
tak co povies uz je to lepsie? kuk na opravu duufam ze som to teraz zvladla lepsie..

a pri ukladani mi naskoci koncovka jpg tak zrejme patri k tomu vyskusam ci sa da s tym pracovat a ak nie tak budem robit vsetko na novo 😅

evercila
10. sep 2007

ahojte ! ja uz asi nenasadnem do tohto "vlaku", ale chcela som sa spytat, nemate niektora link na kalendar r.2008, ale so slovenskymi menami ?
/ ti bez mena mam.../

dakujem!!!

mimusiacik
10. sep 2007

🙂 evercila vitaj!...ked veeelmi chces...das si redbull a dobehnes nas v letku - neboooj!...len citaj a klikaj na linky s navodmi tu danymi...(kalendar u meggi?/

hawruska - ked sa same nepochvalime ,tak uz potom kto?...
Vari v tomto svete je dobra tak vela???
Niekoho nabudi usmev a pohladenie,ineho kritika,
ale pre dusu je lepsie to "PO DOBROM"... 😉 😀 🙂
ci nie?

bihan
10. sep 2007

Janulka, výborne 😉 ale s jpg s už nedá pracovať... zlúči ti to všetky vrstvy 😨

evercila
10. sep 2007

to mimus: cumim, aku mas krasnu princeznu doma !
to by musel byt poriadny vichrisko, aby som nasadla. Ja vo fotoshope robim maximalne retusovanie vyrazok na tvari, hodim obrazok do ineho obrazku a pod. To by som sa musela naucit pracovat s vrstvami a vediet lepit tie kvietocky, pripinky a tak...co vobec netusim, ako to robite ... 😀 😀 😀
ale momentalne sa musim naucit " strihat" dvd, takze nestiiiiham... 😢

hawra
10. sep 2007

kurnik sopa, mimusiacik, sak som poskytla i radu, co presne treba robit, aby to bolo lepsie. 😉 😀 Chces-nechces, ber-neber... To az taky hrozny styl som zvolila?
To som fakt netusila, ze to tu vyvola taky rozruch, no ale ok, som poucena, ze veta "prijimam kritiku" vlastne az tak velmi neplati. 😝

Inak som ok, nie som urazena (dufam, ze ten kopec smajlov je presvedcivy 🙂), rada poradim kazdemu kto o to bude stat. 😉
Napr. taka Rabiva by vam mohla rozpravat, chudatko, ta odo mna furt daco schyta. 🙂 A zatial to furt rozdychala. 😀 😀 Rabi, ja uz budem dobraaaaa. 😔 🤐 😵 😉