Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

hawra
19. dec 2007

bihan, vlozi ti to do noveho uz len ako jednu vrstu. I ked to si mozes dat najprv zlucit vrstvy a tak kopirovat, nevidim v tom potom rozdiel, ze si ich docasne zamknes a prekopirujes a i tak ti to spoji do jedneho.

a este som to nenapisala uplne dobre ☹ je to shift a klik mysou na vrstvy, ktore chces docasne spojit, potom Vyber > Vybrat vse a az tak Upravy > kopirovat sloucene.

bihan
19. dec 2007

Hawra, ja tie "chmaty" na PS nepoznám, na to si odborníčka ty 😀 Mne to PSP zrejme takto nezlúči, ale hovorím, neskúšala som 😀

Inak s tým vyberaním kitov neporadím - keby som začala vyberať ja, tak by mi to trvalo aspoň týždeň 😅 (preto radšej sťahujem freebíčka)

monkula
19. dec 2007

Hawra, môžem si robiť aj vlastné paiere, ozdôbky a rámčeky? Máš v rukáve nejaký link, kde by som si to poprípade naštudovala? Vďaka 😀 😀

erika153
19. dec 2007

jej vy ste sa tu rozbehli dnes 😵 😵

chvalim vsetky vyrobene kalendare su perfektne!!aj stolove aj visiace so srdieckami krasa! 🙂 🙂

mihanka
19. dec 2007

ahojte, mozem sa k vam pridat???
vase scrapiky aj kalendare su naaadherne, ja som s tym zacala len vcera a neviem sa odtrhnut od toho 🙂
poradili by ste mi, ako sa dostanem ku hotovym mesiacom - dnom??? idem nieco popozerat aj dozadu, ale toooolko stran 😅

palvinka
19. dec 2007

ahojte,
ja tiež obdivujem vaše skrapíky a chcem sa Vás opýtať tie čo ste robili kalendáre, keď ste si to dali vytlačiť ako ste si ich dali zviazať? Lebo takú kalendárovú väzbu nemajú iba hrebeňovú, tak som chcela vedieť či ste riešili nejako ináč alebo ste si dávali tú hrebeňovú?

hablovicova22
19. dec 2007

monkula-ahoj dakujem za povzbudenie dnes nad tým sedím cel den a dve dlielka su na svete taka som na seba hrda chcem sa pochvalit ale nejdu mi dat do albumu pise že musia byt v jpg..nevieš mi pomoct..

hablovicova22
19. dec 2007

palvinka
ahoj prosim ta mas nadherne kalendare prosim daj mi link kde ich najdem..prosim

monkula
19. dec 2007

Ahoj habli, ak máš dielko hotové, môžeš si ho dať zase do Photoshopu, Soubor-Otevŕít a nájdi si hotový scrap, potom daj Soubor, Uložiť ako... a dole máš dva riadky, do prvého sa píše názov a pod tým máš uložiť vo formáte, rozklikneš si šípku a nájdeš formát .jpeg,.jpg , potvrdíš a uložíš... toť vsjo..., teším sa na dielka
A teraz som si všimla, že bávaš v MA, aj ja 😀 😀

palvinka
19. dec 2007

habli tak link šablony na kalendár: http://digiscraphawra.blogspot.com/2007/08/abln...

a kit som sťahovala z tejto stránky je tam toho stráááášne veľa treba pohľadať čo sa ti páči: http://digiscrapdepot.com/freebies/date.aspx?d=0

neka
19. dec 2007

Ahojte,
prajem Vam vsetkym krasne Vianoce, nech si ich uzijete v kruhu svojich najblizsich, nech vas naplnia laskou a silou do dalsieho roka.

RAbiva, vdaka ti, ze si zalozila tuto temicku 🙂 a vdaka aj ostatnym nadsenkiniam za nove a nove podnety, materialy, podporu a povzbudzovanie v chuti zdokonalovat sa v tomto chytlavom konickovi. 😀

Ja sa s Vami v tomto roku uz lucim, odchadzame na sviatky k rodicom. Ozvem sa vam az v roku 2008 😀 😀 😀

monkula
19. dec 2007

Neka, aj vám a Adamkovi všetko najlepšie ka narodenimkám aj meninkám a Evičke tiež všetko naj... k meninkám 😀

kornelia
19. dec 2007

Dievcata, tak sa pripajam aj ja a chcem podakovat, vlastne uz ani neviem komu clekom na zaciatku, ale asi Pavli tebe, ze si mi umoznila nahliadnut do tvojich prvych scrapikov, ktre ma tak nadchli, ze som sa do toh pustila aj ja. A samozrejme Rabiva tebe, ze si zalozila tuto temu a pomohla rozvyjat moje schopnosti a tiez Hawre, za trpezlivost a za kalnedar, bez kotreho by som teraz nemala take originalne darceky pod stromcek, Droby za pomoc s blogom a samozrejme vsetkym ostatnym za ochotu stale pomoct ak bolo treba a za poskytnutie vela vela dobrych linkov s krasnymi vecami. 🙂
Davam na znamost aj moj blog, ktory uz ma aku taku podobu svoju, sice este nie je dokonceny, ale potrebne informacie a fotky su tam, je venovany mojmu konicku o ktorom uz mnohe z vas viete.
http://artwoodnelly.blogspot.com/ 🙂

kornelia
19. dec 2007

A prajem vsetkym krasne prezitie vianocnych sviatkov, nech prebiehaju v pokoji a radosti. 😉 🙂 A do noveho roka vsetko len to naj naj naj. 😀

mmem
20. dec 2007

neka:aj tebe krasne Vianoce

nelka:super blog,uz ta mam ulozenu a tesim sa na dalsi vytvoriky🙂

bubaczik
20. dec 2007

ahojte..dlho som u vas nebola,takze nie som v obraze co sa deje..vidim,ze pred vianocami to chytilo viacere,tak dufam,ze tento ošial ostane aj po sviatkoch.. 😵 ja som skoro ostala v nemocnici,len sa lekari nado mnou zlutovali...tak poctivo lezim..uz som vykutrala jeziska 😀
nelka krasny blog,tie magnetky si objednam 😉 nech ma Danik na co pozerat 😀
a este sa musim pozalovat,vsetky dielka co som mala ulozene v jpg,mi zmizli z pc 😠 neviem ako,ani kedy 😕 asi ked sa mi instalovala 3 😠 som si nezalohovala,ta tak mi treba...len najhorsie je na tom to,ze som si iba polovicu ukladala do psd..

hawra
20. dec 2007

neka, a vsetky ktore odchadzate na "prazdniny" uzite si volno a hlavne pokoj po tomto predvianocnom strese.

Monkula, mozes robit co len chces, 😉 akurat nemozes predavat scrapy na objednavku vyrobene z freebies alebo inych hoc i platenych kitov, ktore vyslovene nie su urcene na komercne pouzitie. 😀

mmem
20. dec 2007

bubu: to ja na porazenie:(

hawra: ako mam rozpisat kredit,ked som napre ramcek vystrihla pomocou template,uviest to ako papier?

malinax
20. dec 2007

Hawra, prosim ta nie je aj na slovensku nejaka galeria pre scrapbook? Ja som nic nenasla...☹

hawra
20. dec 2007

mmem, ano uved papier aj template.

baby, som vcera nakoniec predsa nakupila a muzovi som povedala, ze i kedze tak urcite pre mna nic nestihol zabezpecit pod stromcek (zname sve lidi 😝 ), tak nech mi da nejaky "kitovy kredit" a budem spokojna. 😀 hehe

hawra
20. dec 2007

malinax, no o nicom takom neviem, pokial neratame tu smiesnu na mmb 😀
No nakolko sa dost digiscrap rozsiruje, uz by s tym mohol niekto prist 😀 😀 😉 😝

evercila
20. dec 2007

ahojte nove tvare!
neka, vesele vianoce a stastny novy rok!
kornelia, tak som uplne konsternovana z tvojich magnetiek a pismenok! kdy zacnes predavat? 😉
dobre rano vsetkym 😀

erika153
20. dec 2007

ahojte. kornelia naaaaaadherne vytvory!!! som velmi milo a prijemne prekvapena 😵 😵 😵

hablovicova22
20. dec 2007

monkula
ahoj už som si ich tam dala vytešujem sa jak mala dakujem veľmi pekne za radu ste tu fakt super kočky bez vas by som to nezvladla idem skušat dalej.. 🙂

hablovicova22
20. dec 2007

monkula
a ja niesom z Ma ja som zo stupavy ale v ma mame krstneho..

bihan
20. dec 2007

Nelly, doprčíc, keby som vedela, tak si písmenká na dvere objednám u teba. 😝 Kúpili sme ich asi pred 4 dňami 😅

grmitko
20. dec 2007

ahojte kočky,
tak PS mi na moju veľkú radosť opäť funguje, tak ak mám voľný čas tak sedím pred PC a zanedbávam deti 😉
chcem vám všetkým popriať prekrásne vianočné sviatky, veľa pohody, oddýdhnite si a do nového roku všetko dobré a veľa inšpirácie a nových výtvorov 🙂 😀

monkula
20. dec 2007

habli, krásne nové pokusy, si šikuľka... Ďakovať nemáš za čo, aj mne tu veľa báb pomohlo, takže len splácam požičané...

A Hawra, ja nechcem nič predávať, ale chcela by som si niečo sama vyrobiť, ja som rada originálna, ako na to?
Nelly, krásne magnetky, šikuľka a nie si náhodou z Levíc?

evercila
20. dec 2007

mam prosbu, nemate niekto link na ohnuty roh vo PS / ja to mam v knizke, ale potrebujem to poslat, a nechce sa mi to skenovat :-/
dik !

monkula
20. dec 2007

Evercila, hľadala som, hľadala, ale nenašla, takže bohužiaľ nepomôžem 😒 😒