Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

rabiva
autor
7. aug 2007

ahojte, tak na rano jeden freebie pre dievcatka http://pillowgirlscraps.blogspot.com/2007/08/ca...

a tiez jeden zamilovany http://princesspamela.typepad.com/my_weblog/200...

a sup sup do prace 😉

froschka
7. aug 2007

ahojte...uz som sa sem votrela ako zaciatocnik a chcela by som sa este na nieco opytat...
ak mam stiahnute nejake elementy napr. gombicek kde je za nim biele pozadie musim ten element vzdy orezat a vytvorit masku a tak vkladat na fotku ci je aj iny sposob?prosim poradte, pracujem s photofiltre

nika.r
7. aug 2007

ahoj froschka...ajjapracujem s Photofiltre..ja to robím takto..
klikneš hore v ponuke Image a potom na príkaz transparency color - pozadie Ti spraví priesvitným..potom už lne ako ďalšiu vrstvu to vložíš kde chceš a je to...🙂
Neviem ako to je, ak to máš v češtine, ale asi "obrázok" a potom niečo ako "priesvitnosť"...
veľa trpezlivosti a radosti pri práci prajem 🙂

froschka
7. aug 2007

nika juuuj dakujem ide to super najma pismo 😉

nika.r
7. aug 2007

froschka, super, teším sa 🙂

luculka
7. aug 2007

jeeej sikulky ste....vsetky...a dik za nove linky... 🙂 😉

froschka
7. aug 2007

nika tak uz mam prvy vytvor v albume 😀

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 froschka...ty mas ale kopec interesantnych vytvorov v oboch albumikoch!
...no paradaaaa!Som rada,ze si nakukla a zostala...
Tolkych som oslovila...no zatial vahaju...citaju...no nepodelia sa o svoje hrave kreacie...snad sa uz coskoro viac osmelia,ruka sa priblizi este viac ku klavesnici a vytuka par pismenok i do tejto temicky...
Krasny den! 🙂 😀 😅 😵

meggi
7. aug 2007

ahojte, ja mam akosi malo času na výtvory...
Už sa mi konečne podarilo nainštalovat Gimp - a neidú mi v nom otvorit niektoré moje fotky, pozadia mi otvorilo iba tie v jpg. Tie čo som si stiahla celé subory ako napr. rybičky, srdiečka atd. tie su ževraj zazipované, aj ked na disku ich otvorím normálne... Tak zatial mam trošku problémy, ale dufam, že sa to skoro vyrieši a budem už konečne sa moct realizovat.

nika.r
7. aug 2007

ahojte.
🙂

meggi, zozipované súbory musíš dať rozbaliť, aj ked si ich na disku vieš pozrieť. my na to máme program WinRar - klikneš na súbor pravým tlačidlom myši a vyberieš príkaz "rozbaliť súbor"...

froschka, super... 🙂

mimusiacik, veľmi sa mi páči ten nápad u Teba, že na dvoch paliciachsú šnúry na prádlo a na nich sú štipcami pripnuté fotky...je to rozkošné 🙂

luculka,Tvoje olivy tiež nemajú chybu 🙂

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 luculka..."deme domuuu"...vystizne a dobreeee!!!

meggi - mily vesely srdieckovy...

nika.r - sablona kvapkajuce pradlo je so Zoner photo print

melory...kedy uz zavitas aj ty k nam? 🙂 😀 😅 😵

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 bambulky moje...uz stracam prehlad...nestiham ocenovat Vasu snahu, tvorivost a hravost...ladybird1 - opat nieco zaujimave, noveeee a pozoruhodneeee!!! 🙂 😀 😅 😵

melory
7. aug 2007

nevedela som ze aj "GIMP-acky" sem patria 😀

mimusiacik
7. aug 2007

🙂melory - patri tu do temy vsetko a kazdy,co po odcvaknuti zaberu fotoaparatom este nieco navrch vyhutuje a sperkuje...vitaj! 😀 😀 😀

melory
7. aug 2007

mne sa tento moj warhol zacal pacat 😉

hawra
7. aug 2007

no melory 😕
ved sme nikdy nikoho nevyhadzovali. 😉

mimusiacik, super slnecnicove foto. 😵

melory
7. aug 2007

myslela som si ze digiscrapbook je znacka programu.... 😵

vavka33
7. aug 2007

babulky,aj ja chcem vediet robit take nadherne fotky,pomoooooooooooc. 😎

melory
7. aug 2007

😀 musis mat program ci uz legalne alebo nelegalne 😝

vavka33
7. aug 2007

a ktory?

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 mel...paca sem,paca tam...chichichi...(ineee je dobreee,zaujme,potesiii)
tato temicka vdaka rabive a hawre rozhybala viacerych,foti sa o dusu,zacina sa viac pouzivat zoom,uz sa necvaka hlava nehlava...viac sa hrame,skusame,vylepsujeme...bomba vec!!!Vecna vdaka tutorky nase!!! 🙂 😀 😅 😵

melory
7. aug 2007

ja mam gimp 🙂

vavka33
7. aug 2007

hm,tak ja to radsej necham tak,to by bolo asi nadlho ☹

mimusiacik
7. aug 2007

🙂 vsetci novi poteseni nadsenci - sup precitat temu od zaciatku...postahovat...a futasovat s nami,predbiehanie schvalene a podporovane,do toho!!!do toho!!!do toho!!! 😀 😀 😀

melory
7. aug 2007

instalacia ccs 10 minut 🙂

adusa
7. aug 2007

Stale sa snazim nainstalovat phptpshop a stale neuspesne, neviem ci som taka lava alebo co 😢 . Vzdy ked je cas tak si nad to sadnem... no budem skusat dnes znova.

Mimusiacik krasne nove fotocky mas malej princeznej 😉

meggi
7. aug 2007

Adusa, ahojky - tiež ideš photoshopovat? Ja som nainštalovala gimp, ale cez víkend si chcem tiež stiahnut photoshop...
Nika, dik za radu 🙂

rabiva
autor
7. aug 2007

ahojte tesim sa zo vsetkych novych "diginadsencov" 🙂

Melory a Nika som rada ze ste sa aj vy pridali, ak mate viac skusenosti s programikmi ako Gimp ci Photofilre, je to fajn ked viete poradit nejake finty, triky, my s hawrou sme zatazene na ten PS 😵

Ja mam v hlave nejaky napad, tak snad vecer cosi vytvorim 😎 ale som zvedava aj na tie vase 😉

rabiva
autor
7. aug 2007

Froschka::: krasne prve dielko!! super! 🙂 tvoje dvojky su uzasne!!!

hana033
7. aug 2007

no moje zlaté tak ahojte 🙂 , máte nádherné fotečky, aj my chceme. Opäť sa snažím stiahnuť gimp a photoshop, no mám stiahnuté 41% z photoshopu, ale netuším, asi ma ako vždy vyhodí. No a ten gimp mi zasa nejde. Čo robím zle?