Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

pipi1211
9. dec 2007

monkula hej som Monika 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janina77
9. dec 2007

Ahojte sikulky,

neviete mi prosim poradit, kde najdem nejaky navod ako urobit ohnutu fotografiu? Nemyslim len ohnuty roztek, ale ze je cela ohnuta, tak ako do obluka. Robim s photoshopom.
Dakujem velmi pekne.

bubaczik
9. dec 2007

janina ako myslis do obluka? 😕

mimusiacik
9. dec 2007

🙂 Ahojte bambulky!
No povodna parta...haloooo....kde ste???
Rabivuska...myslime na teba....nezabudame!
Hawruska...enoooo....nuunoooo...tutifrutialafleee....dalsie stranky kal.!
Mmem...pekne si to uzivajte!Cakame na navrat!
Luculka este 2v1?
Bihan...paradne listy kalendara!
Neka,meggi,mimka,mamacat...chybate...
Adusausa....no huraaaa....konecne opat v teme a prirastky v albumikoch,neckalo sa Ti?Mnohokrat tu tvoja carovna tvorba bola spominana...

zazracne sa mi na depote v QP podarilo najst slovensky jednolistovy kalendar,
pre nas v prac.procese...idealny na stihnutie 😀 😉
http://www.4shared.com/file/29719926/fae6a61/ka...

sice este vobec netusim,ci sa bude dat doplnit fotom 😢snad nejaka sikulka poradi...

Droby,kornelia,bubaczik,erika 153...vdaka za pomoc inym!
Cauenko santive tvorkyne!

luculka
9. dec 2007

mimuuus...hlasim stav 2v1 😀

evercila
9. dec 2007

aj ja uz hlasim prichod 🙂
vitaj,adusa!

monkula
9. dec 2007

dievčatá, potrebujem vašu pomoc...
Chcem urobiť fotku do stratena, postupujem podľa návodu na Baby-cafe, duplikovala som vrstvu pozadia, dala fotku medzi vrstvy, dala som aj masku, nastavila som prechod na čierno-biely a ďalej je tam napísané, že mám byť vo vrstve sa maskou a ťahať ľavým tlačidlom pozadie do fotky, a že akonáhle spravím prvý ťah, ukáže sa mi fotka a stratený okraj, no mne sa ukáže alebo nič, alebo to mám celé čierno-biele....
Pomooooc...

monkula
9. dec 2007

Už nemusíte, už som na to prišla... Ja som teda šikovná... 😀 😀 😀

dannynka
9. dec 2007

ahojte... 🙂 🙂
skusala som robit kalendar ma meggi navnadila tak som sa na to dala,sice to este neni ono ale aj snaha sa ceny 😅 😅 😅

janina77
9. dec 2007

hawra: dakujem, presne to som hladala 🙂 🙂 🙂 🙂

neka
9. dec 2007

Ahojte a vitajte nove privrzenkine digiscrapbooku 🙂

Mimusiacik dakujem za pozdrav na Mikulasa,
to robenie fotoknihy ma tak vystavilo, ze sa mi nechcelo doteraz ani zapnut PC 😅
Ako tak sa pomaly rozbieham a zacinam spekulovat nad vianocnym pozdravom, ale len tak pozvolna, takze vobec nieje iste, ci ho do tychto Vianoc este stihnem vymysliet 😀
Uz ani za svet nebudem robit scrapy nasilu, to mi potom vymetie vsetku chut a nove napady z hlavy 😠

Adusa, oddychnuta od PC,to hned vidiet na dielku, krasne, jemne a svieze.
Ahojte Lukulka a Monkula, tak aj tu sa budeme stretavat 🙂
Lukulka, len aby ste nakoniec nemali vianocne babetko, ako my 😀 . Syncek sa mal narodit 14. 12. a vypytal sa na svet az 24.12.

adusausa
9. dec 2007

Cathrin a Meggi prave som si pozrela vase kalendare... krasne to mate zhotovene 😵 . Ja uz kalendar bohuzial nestiham, ale nic to nevadi, buduci rok snad stihnem.

Luci Ty "visis" uz len na vlasku 😀 . Nech to mate cim skor za sebou...

monkula
9. dec 2007

neka, čau, už som rozmýšľala, prečo k námk nechodíš a ty si bola znechutená 😀 😀

kornelia
9. dec 2007

Dievcata, jeden rychly scrapik po kalendari, len aby som sa znova rozbehla. 😀 kuk

hawra
10. dec 2007

dobre ranko,
niekolko (dost vela 😝 ) dizajnerov sa spojilo a vyrobilo vianocne freebicka , ich zoznam a odkazy na stiahnutie najdete tu: http://christmasaroundtheworldkit.blogspot.com/

evercila
10. dec 2007

jeej, hawra , dik, idem posmejdit! 😀 pri rannom kaficku, kym to maleho bavi v ohradke 🙂

erika153
10. dec 2007

ahojte...
som fajne nastvata, kalendar este nikde!! a to som 4.12. zaplatila a dnes je 10 a nikde nic. uz som im aj pisala a odpoved ziadna. keby aspon dali vediet ci im dosli peniaze 😠 pri mojej objednavke stale svieti pripravene k tisku 😢

bubaczik
10. dec 2007

erika ani som ta nespoznala 😕 😀 a neda sa tam zavolat?uz u vas posta chodila?mozno dojde zajtra 😉

erika153
10. dec 2007

bubaczik, lenze tam je napisane "pripravene k tisku, takze pochybujem, zeby mi to v najblizsej dobe prislo. a este tam maju napisane ze tlacia do 24 hod od zaplatenia 😠

mmem
10. dec 2007

ahojte ahojte

tak uz som doma🙂 cestu sme zvladli super,ale tesim sa ze uz sme opat spat🙂 u dedkov som nemala sancu,maleho mi normalne trhali z ruky, no a ja si to tu teraz hadzem,lebo maly je ako certik🙂))

trosku som si vas uz citala a tesima ze sa k nam pridali dalsie sikulky,len tak dalej 🙂)

erika153: ty si teda sikovnica,chvalim krasne friebiecka a blog taktiez, Prekrasne dielka:neka,bubaczik,hawra,nelly (co to bolo za dielko-ja som tiez velmi zvedava,poslem ti IP), Droby-super blog i vytvoriky a vsetky ostatne ktore som vynechala -sorry
adusausa:ahoj velmi sme ta tu postradali🙂
mimu:ahoj 🙂

ja som to uz nevydrzala a dala kalendar jednej polovicke nasej rodiny na Mikulasa a velmej sa tesili🙂) maleho som navliekla do Mikulasovskeho oblecka,no bolo to velmi mile 🙂

meggi
10. dec 2007

Aduska - teším sa na nové dielka 🙂
Erika - to ti verím, že si už nervozna - ale neboj, určite dorazia... Ja som si davala u nas v reklamnej agenture a tiež zatial čakám...
Mimusiacik - ahooooj, už sa pomaly všetci schádzame...rabivuška mi tu chýba a jej dielka...

rabiva
autor
10. dec 2007

caute, drobca mam choreho, tak sme doma... ten vianoceny blog vyzera super 😵 😵

evercila
10. dec 2007

to erika: drzim palce 🤐
to rabi:skore uzdravenie!

denniy.h
10. dec 2007

Erika dakujem!!!!!

hawra
10. dec 2007

adusa, mmem, vitajte spat 🙂
rabi, ozvem sa poobede, ked dorazim domov. Co je Katuske?

kornelia
10. dec 2007

Ahoj, vsetci!
rabi, prajem skore uzdravenie, my tiez marodujeme, cez vikend si nas chceli nechat v nemocnici, no prehovorila som lekara, ze mam doma malu, tak radsej prinesiem maleho an injekcie, no dnes je to uz lepsie, tak dufam, ze z toho budeme rychlo vonku. Ale ten cirkus nechcite vediet co som prezivala, plakala som s polu s nim, ked ho pichali, lebo tak krical, ze mu nesla dat injekcia, tak susali az trikrat. ☹
Memm na ake dielka myslis?
A vitam vsetky nove clenky, cakam na prve dielka! 😉

kornelia
10. dec 2007

Hawra ta stranka je perfektna, je tam velmi vela nadhernych veci. 🙂

mimusiacik
10. dec 2007

🙂 Ahojte bambulky!
Ako Vam to ide s tou Christmas strankou a stahovanim z nej...?
Bud sa pre naval neda ani len dostat na nu,ci vobec nieco vobec stiahnut...same preklikavacky,hladacky a i tak marne...napr.vlacik,obrazky MIkulasov v ramikoch od Ohio...3J pre mna total pase ako vzdy...okrem sobika sa mi odtial nebodarilo stiahnut vobec nic...ako na to? 😉 Vrucna vdaka za info 😉

droby
10. dec 2007

ahojte, hlasim sa po vikende riadne nunavena, tak ani pisat nevladzem.
nelly ten pokalendarovi je super peknucky 🙂

rabi skore uzdravenie prajem.