Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mmem
16. dec 2007

vandaa: ten babickovsky aj vianocny chvalim🙂)

luculka: gratulujem🙂) mala ma uzasny datum narodenia🙂) aj moj manzelik sa narodil na Luciu 🙂)

mmem
16. dec 2007

ever: aj ty mas krasne nove scrapiky,jeden krajsi ako druhy, tie Mikulasikovske su podarene 🙂)

mmem
16. dec 2007

rabi:ako skusky? uz ste zdrave?
mimu: chybas nam tu potrebujeme povzdbudit a motivovat 😀

bubaczik
16. dec 2007

ahojte..kto kupoval uz platene kity?aky je to post/zipp kod? 😕 😠

hawra
16. dec 2007

bubaczik, je to tvoje postove smerovacie cislo

mam hotovy kalendaaar, juchuuu. 😝 Kompletny aj s obalmi najdete na blogu.

bubaczik
16. dec 2007

normalne dam postove smer cislo...no dala som a stale ma nepusti 😠 kde chyba? 🙄 😠 ☹ mam aj kartu na to aktivovanu,aj peneži na karte..

erika153
16. dec 2007

hawra gratulejsn 🙂 myslim ze kalendare uz teraz ani jedna nechceme vidiet aspon rok 😀 aspon ja som sa chystala spravit aj svokre ale neeee. nechce sa mi
😀
bubaczik ty frajerocka budes, z platenych kitov 😉 sa lepsie robi...mne sa nechce tu kartu vybavovat ako mi hawra vysvetlovala, lebo ja som jeden antitalent na vybavovacky v bankach 😀

mmem neskusala ale idem skusit... 😉

luculke blahozelame k drobcekovi, krasny termin 😉 aj nas timko je decemrovy.. 🙂

timko v pozadi- jedna vrstva podklad na to timko s rozmazanou gumou vygumujem okraje aby to splyvalo s pozadim, potom prekryjem druhou vrstvou pozadia cele a dam viditelnost vrstvy na mensiu a je to 🙂

mmem
16. dec 2007

ahoj bubaczik: ja teda este nie,ale myslim ze hawra uz nieco kupovala

pavlita: ten anjelikovsky je taky krasny :( Chcem dat maleho nafotit,ale teraz uvazujem ci ho dam aj s kridelkami.Jedna baba tu robi take krasne miminkovske fotky,aj s kridelkami. mi z toho scrapiku zostalo tak smutno :(

evercila
16. dec 2007

cau mmem! tiez si tu dlhsie nebola! a dik! 🙂
hawra, gratulujem k ukonceniu kalendara 🙂 je to fakt fuska urobit ho 😉

ja dnes nescrapujem, dnes budem zberat "material", oslavujeme narodky 🙂

bubaczik
16. dec 2007

len ked mi zle vysvetlila vcera tetka stara v banke,ta tam dnes nabehnem 😠 bo to starsa pani jak duby v jeruzaleme 😠

bubaczik
16. dec 2007

jaaj niekto mi to vysvetlite,bo som nervna 😠

mimusiacik
16. dec 2007

🙂 Bambulky - vrucna vdaka za ochotu a cenne info - skusim este raz poriadne zaskulit...na tie viktorky...
hawruska - mala si 100% pravdu z linku o Vianociach sa mi teraz podarilo viac nasosat ako prvy krat...vdaka!
http://christmasaroundtheworldkit.blogspot.com/
mmem...moja ...ja som este zacala chodit i do 2 prace,takze 2x do tyzdna mam este + 4hodky ...cize 12hod sluzbu s trvalym prac.pomerom...nestiham ani existovat...som rada,ze stihnem nieco natahat popri domacnosti a vrtulke...
Zdravim si Vas vsetky,majte sa bozsky...papa 😉

hawra
16. dec 2007

aha, takze problem nie je v samotnom kupovani, ale v kreditke?
No pre platbu cez net stale je dobre mat embosovanu kartu (to je ta s vypuklymi cislami) visa alebo mastercard, to su take najpouzivanejsie.
Tu kartu (cislo, platnost, majitela a tak) potom zaregistrujete na tom paypal.com, no a pri kupovani potom si vlozis co chces do kosika, ides na check-out a tam si vyberies platbu cez paypal, zadas svoj mail a heslo a ten obchod sa s paypal.com "dohodne a vysporiada". Cize je to bezpecne, kedze obchod cislo tvojej karty nevidi.
Viem, ze pri vybavovani kreditky v banke su furt dajake komplikacie, nechapem to, sak co je na tom? Ale mozno Rabi by o kreditkach viac vedela.

bubaczik
16. dec 2007

hawra tak idem skusit cez pay pal..no som zvedava...mam tu embosovanu kartu,aj visa aj mastercard 😠 sak hned dojdem ked to nepojde

hawra
16. dec 2007

pocuj, bubaczik, sak sa prihlas do dajakeho super kreativneho timu a nebudes musiet riesit nakupovanie kitov 😝 😀

erika153
16. dec 2007

no jasne bubaczika by brali 😉

mmem
16. dec 2007

hawruska:krasne kalendariky,
mimu: joj ja chapem,chapem, ja vas tu vsetky obdivojom ze pri detickach,domacnosti,muzikoch a praci stihate aj scrapiky. ja mam pocit ze nestiham vobec nic. ale raz bude lepsie 😀
erika: ja budem asi potrebovat osobitne poradenstvo,napisem ti vecer, ok?

erika153
16. dec 2007

mmem jasne 😉 idem to ale vyskusat, mozno tam fakt nema iny subor a neda sa to otvorit. 😕

mmem
16. dec 2007

ever: ja sem nakuknem,ale nemam vzdy cas reagovat :((, tak ja potom vzdy dodatocne k teme 🙂

bubaczik
16. dec 2007

jaaj dievky,uz to jedeeeeee 😀
dakujem..hej a kde sa mam prihlasit?rovno k retrodive? 😀

evercila
16. dec 2007

no az ja nastupim do prace, tak uz ma tu asi neuvidite... ☹
ja si teraz uzivam "dovolenky" a vegetim, ale popri praci teda neviem, neviem...

rabiva
autor
16. dec 2007

bubaczik, zapni icq, co riesis so starenkami v banke? 😀 a svagrici sa nespytas 😝

bubaczik
16. dec 2007

ta som sa ta pytala 😝

erika153
16. dec 2007

mmem tak som to stiahla nejde to otvorit ani mne.. zistila som ze su to subory s objektom (cize nieco ako psd) ale nejde to otvorit v kazdom programe...viem ze to ide vo photoimpact, kedze ked mas iny program, tak na to asi mozes zabudnut...na subory s tou priponou...mozno kocka pracuje v tom programe a zabudla dat aj psd subor. ☹ skus jej napisat ci tam neprida aj s priponou psd 😅

rabiva
autor
16. dec 2007

mmem: skusky dobre, tento tyzd. som spravila 2 za E 😒 a B... a Katke je uz lepsie, sirup zabral, este s nou ostavam doma do stredy, potom potiahne babka, ani cez vianocne prazdiny ju nedam do zbernej skolky...

evercila: nastupujes od januara? mne trvalo tak 2M kym som si zvykla na rezim vstavania pred 6tou rano 😖 no ale hlavne sa snaz neprestat scrapovat, mne to uz teraz vobec nejde, vcera som nieco placala ale je to des ☹

hawra
16. dec 2007

babyyy, ja mam tiez radost 😀 aha, co sa mi podarilo:
http://digital-scrapbooking.org/boards/viewtopi...

evercila
16. dec 2007

rabi,ja som tiez az teraz robila jesenne scrapy, lebo som sa uz od oktobra babrala s kalendarom a tak.. mne to hrozne dlho trva, ja mam tak hotovku vecsinou na desiaty pokus, a niektore koncia komplet v kosi 🙂
do prace sa mi vobec nechce,. maly ma este len rok, ale v praci tlacia
😝 ale este sa statocne vyhovaram...

erika153
16. dec 2007

hawra gratulujem, to je vlastne LO tyzdna vsak? 😉 po anglicky viem kazde druhe slovo ked nie tretie 🙄 🙄

hawra
16. dec 2007

erika, hej hej, je to LO tyzdna. 😉

mimusiacik
16. dec 2007

🙂 Hawruska...vrucne blahozelaaaaammmmeeee!!!!Tap,tap,tap 😀 😅 😵 😉
Kitty z tohto sa prosim da stiahnut?
http://www.slide.com/s/oNMUN4Xy1z8ewE4bznoBne-s...