Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

aprilmouse
4. jan 2008

gulička venku 🙂)

mmem
4. jan 2008

hawra: no moj manzel ta bude mat rad 😀 😀 😀

hawra
4. jan 2008

mmem, co tvoj 😀 ten je daleko, ale ten moj, ked mi na to pride 😝 😀 😉 Natali som proste neodolala. 😔

mmem
4. jan 2008

kon sa konecne rozbehol 🙂

hawra: vsak sme ich uzasne zenusky,ktore miluju nadovsetko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja verim ze nejake 2-3 platby ich nerozhodia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

neviete ako sa dostanem k tomuto pismu 😅 😅 😅

http://dnadryad.blogspot.com/2007/08/hop-tous-l...

mmem
4. jan 2008

erika: krasne nove scrapiky, na jednotku s hviezdickou 😎

kattom
4. jan 2008

mmem - klik na ten obrazok s pismom, to by ta malo hodit priamo na link na 4shared.com a tam das heslo/password, co ma ta holcina na stranke: digiDnad
a malo by sa to dat stiahnut 🙂

mmem
4. jan 2008

ahoj kattom davno som ta tu nevidela.ako sa dari??

dakujem idem skusit 😉

mmem
4. jan 2008

ano funguje to dakujem este raz 🙂

kattom
4. jan 2008

ja sem chodim tak pasivne - rychlo citam a utekam inde 🙂
a potom scrapovat lebo sa snazim robit si elementy a veci svoje vlastne.. tak to troska "zerie" viacej casu ako pouzivanie freebies, ale da sa. no a mam dve uzasne knizky k PS od Jeziska - obidve od S.Kellyho, takze som v nich zacitana a skusam vsetky triky a vytesujem sa, aka som zrazu sikovna.. 😀

dufam, ze ti to pojde stiahnut

kornelia
4. jan 2008

April , gratulujem!!! 😉

neka
4. jan 2008

Kocky, zbehlejsie v Aj, neviete mi prosim poradit ako by sa dalo prelozit - pasenie konickov ? 🙂

kornelia
4. jan 2008

Ked uz sme pti gulickach,t ak tu jenasa gulovacka:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kornelia
4. jan 2008

Prepacte za preklepy, uz idem spat. 🙂

kattom
4. jan 2008

myslela som Kelbyho nie Kellyho 🙂

mimusiacik
5. jan 2008

🙂 link z b-c na pierka 😉
http://www.herkeys.com/tubes-feathers.htm

bihan
5. jan 2008

Hawra, aj ty si kúpila Natali? 😅 Ja hneď ako si poslala link 😀
Inka ešte musím povedať, že na ten kit od Jofie, z ktorého si robila posledný scrap, som už pozerala skôr, než si to urobila a absolútne ma neoslovil 😅 ale keď som videla, čo si z neho vyrobila, tak som pochopila, že musím lepšie pozerať náhľady 😉

mmem
5. jan 2008

kattom: uz ich mam, tak sa prid pochvalit nejakymi vlastnymi vytvorcekmi, ved vies ake sme my zhave na vsetko nove 😀 😀 😀

bihan: ja mam ten jofie, natali som odolala 😀 😀 😀 ,na tento mesiac,vlastne na 2 roky mam nakupene,uz len tvorit 😀 😀 a kto je to ta Inka??? aj ja by som rada videla co vytvorila,lebo mne sa ten kit straaassne paci 😉

bihan
5. jan 2008

mmem, keď si vezmem, že ten kit od Natali aj s papiermi ma stál 3,5 eura, čo dám v pekárni za bagetu a dva malé koláčiky, tak nie je o čom 😅
Kto je InCa, to netuším, ale dosť sa mi od nej páčilo to októbrové freebie z minulúho roku - ešte stále je na stiahnutie - taký veselý maľovaný rámik má...inak fakt netuším... nehľadla som 😅

mmem
5. jan 2008

bihan: to ano, ale tu to este nastastie tolko nestoji i ked prepocitat to na bagety je celkom dobry napad 😀

k tej Inke: ja som si myslela ze to myslis niekoho kto sem chodi a ja som to nejako nepostrehla, idem sa na to pozriet

hawra
5. jan 2008

bihan, hej, Natali som kupila este vcera 🙂 tesim sa tesim 🙂
Od Jofie som chcela nieco, no tie Vianocne a tak su take sezonne, chcela som nieco univerzalnejsie a ten Island mi prisiel taky naj... V tom scrape mam 41 vrstiev 😝 rekord hehe. Su tam krasne papiere a este i kvietky, ktore som nepouzila, tak este hadam nieco spacham.
Sa mi pacia teraz take realisticke veci, vetvicky, konariky, kvetinky... asi i v scrape je furt daco moderne 😝 A co sa mi pacilo, ze i ten Island od Jofie a aj vcerajsin Natalin su narvane vecami, ze to nie je par papierikov a par elementikov a vybavene, ale ozaj kopec veci, s ktorymi sa da robit. I ked Jofia je drahsia, oproti Natali, ktora ma vysla na 2 eura. Natali jednoducho prekvapila, sikulka sikovna.

mmem, to "Inka" je preklep, bihan myslela "Inak" a moj posledny scrap - letny, co som pouzila ten Island od Jofie. Dufam, hehe...

Jo a mrknite si galeriu Dypecka, hostovala pre Jofiu v CT v decembri: http://www.digishoptalk.com/gallery/showgallery... takze si jej veci dostatocne uzila 😉

mmem
5. jan 2008

hawra: hihi no teraz to uz chapem 😀 😀 😀 ,to bude tam spankom,ci nespankom, lebo dnes som od 2.00 kazdu hodinu hore,maly mal chvilku 😒

bihan
5. jan 2008

mmem, to nalo byť "inak", nie "inka" 😅

mmem
5. jan 2008

bihan: tak vsjo jasno 😀

bihan
5. jan 2008

jj. len som trošku nepochopila, prečo sú v tom kite aj elementy s tieňmi 😅

hawra
5. jan 2008

to mala i jofia 😒 tiez mi je to divne, ale asi niekto nevie robit tiene, abo sa to tak vyzaduje, hm....

riveronka
5. jan 2008

NEKA, ja to poznam ako "TUMMY TIME"

hablovicova22
5. jan 2008

Ahojte babenky prosím vas možte mi dat niektora link na obrazky s mackom pu velmi by som ich chcela..dakujem velmi pekne

mimusiacik
5. jan 2008

hablovicova...nieco tu...
http://chez-jess.over-blog.com/archive-08-2007....
roluj dole + v celom jej archive v jednotl.mesiacoch na pravej strane v stlpceku

alebo str .98,121,181...skus hladat linky pre luculku... 😉

konica
5. jan 2008

ahoj, ma niekto skusenosti s everestfoto?

pavlita
5. jan 2008

Ahojte babenky, ja som v poho, len nestiham, pretoze v praci som stravila vela vela casu a doma som to chcela vynahradit...snad sa nejak k vam zas prikmotrim...ked to vsetko sviatkovnie troska utichne...
Sladky novy rocik, prajem vam vsetkym...uzasnym zenuskam...a nasim detickam, aby boli s nami stastne...
Vseeeeeeeeeeetky vas mam rada....a myslim na vas....papa scraperky.... 😉