Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
6. jan 2008

irise ...vrucna vdaka za linky ...ten menny sa mi paci!
http://www.calendar.sk/

riveronka
6. jan 2008

No zenuse, ste uzasne!!! Tie Vase vytvory!!!

vandaa
6. jan 2008

Ahojte,
mama mleho choreho a nic nestiham. Akurat nakupovat kity, vsak uznajte ked su zlavy 😉 . Dik za tipy, pokukala a co to pokupila. Uz len najst cas na scrapovanie.
Erika blahozelam, uzasne. krasne vecicky robis.
Vlastne vsetky sa snazite 😉

rabiva
autor
6. jan 2008

ahojte, MK mi ide dako pomaly tak ani neviem poriadne pozriet nove albumy... ale Erike gratula k vyhre, posledne dielka su paradne 😵 akurat som sa kochala aspon na scp.cz.

U nas nic nove, scripta namiesto kitov 😒 Pozdravujeme vas vsetky paaa 😎

evercila
6. jan 2008

ahojte!
prajem vsetkym stastny novy rok 2008 !
hlasim sa po dvoch tyzdnoch! co noveho? 😀 😀 😀

hawra
6. jan 2008

evercila, vitaj 🙂
novych je kopec krasnych scrapov 🙂

jojo, stare freebies som stiahla, inak ako cez IP nebudu 😉

Vanda, super novinka, parada.

Bihan som uz chvalila na mmb, krasne farby, paci sa mi to. 😉

palvinka
6. jan 2008

ahojte,
rada sa k vám pridám, lebo aj mňa chytil skrabook za srdce 🙂 . Chcem Vás všetky pochváliť, robíte úžasné skrapíky 😉 . Ja som len začiatočník takže mojím okom ste už hooodne popredu oproti mne, ale veď každý nejako začína 😅 a tak snáď aj ja časom budem vedieť toho urobiť viac. Moja prvotina bol kalendár, bol robený ako vianočný darček a vtedy ma to začalo baviť. No a potom cez sviatky som začala čítať Vašu diskusiu a zistila som, že tu píše aj Hawra od ktorej som si vlastne stiahla tie predlohy na kalendár, takže Hawra aj vďaka Tebe som mohla tie kalendáre urobiť a mali fakt úspech, takže vďaka 😉 . U babiek to bol top darček týchto vianoc 😀 . Ten som robila v gimpe, ale teraz som si zohnala photoshop takže vlastne začínam skoro od začiatku. No a toto je vlatne moja prvotina v ps: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Neviem či už o tom bola reč, lebo nestíham čítať celú diskusiu ale máte nejaký systém na ukladanie kitov? Máte nejaké zvlášť priečinky napr. na papiere, iný na rámiky....., lebo ja to zatiaľ dávam všetko do jedného priečinka. Zatiaľ ich nemám až tak moc, ale časom sa obávam, že to bude neprehľadné 😖 .

neka
6. jan 2008

Riveronka dakujem za preklad 🙂

Jaj pani moji, teraz sme docestovali od rodicov, samovrazda je nula ,isli sme ako nasplasenych saniach.

Erika blahozelam, je to krasne 😉

mmem
6. jan 2008

erika,hawra :dakujem 😉

janka100
6. jan 2008

ahojte baby, nemate nahodou nejake ramiky na stiahnutie?????? Ja len zacinam a s ramikom zatial viem, ale s inym nie...... zatial .....
zatial dakujem

neka
6. jan 2008

U francuziek som nasla toto, mozno sa niekomu hodi javascript:addEmoticon('🙂','vBody')

http://digitalscrap.forumonline.biz/index.htm

janka100
6. jan 2008

dik, pozriem si to, snad sa mi to bude dat stiahnut, lebo stahovala som z nejakej ruskej stranky a nejdu mi do toho vkladat fotky...... neviem preco..... kde som urobila chybu este raz dik

erika153
6. jan 2008

http://www.digiscrap.ch/site/index.php?option=c... janka aj tu je kopec freebie,nie vsetko ale je..aj ramiky som tam videla 🙂

erika153
6. jan 2008

juj a baby dakujem pekne za pochvaly-veeeeeelmô ma tesia!!! 😵 😵 😵

erika153
6. jan 2008

palvinka ahoooooj vitaj 😵 😵 😵 😵 no ja mam taky priecinok ze digiscrap potreby 😅 a tam si vsetko stahujem co stiahnem alebo kupim na tvorbu scrapov.a este aj tam treba robit poriadky...mam to tak ze kazdy kit zvlast pomenovany a miesto ikonky mam nahlad co kit obsahuje! a potom mam este kolonku digiscrap a tam si ukladam diela rozrobene hotove aj zmensene, z kazdeho jedneho mam aj zmenseninu ulozenu...fuuuu..ak ma niekto lepsi system sem s nim... 😉 😉

neka
6. jan 2008

A tu je tiez vela peknych veci, len skoda,zw to najnovsie je uz za peniazky, sa mi paci ☹

http://www.happy-scrap.com/categorie-10118035.html

palvinka
6. jan 2008

erika takže ty premenovávaš originál názvy kitov podľa seba? A tie náhlady používam aj ja 😉 , lebo bez toho by som v tom mala riadny guláš 😀 .

erika153
6. jan 2008

palvi nepremenujem, ak ma kit nazov aj autora tak nie.ja si stale radsej aj tak pozriem nahlad a tam je aj nazov aj autor.akurat teraz som dost pokupila veci od asi 3 dizajnerov tak som si len dala dizajnera na zaciatok nazvu aby som ich mala pokope vedla seba... 😉 neka ved ja uz ani nemam penazky 😖 😅 som tolko penazi minula a muz ani nevie 😀 uz nic nekupim aspon mesiac..sa nezda ale dolar k dolaru euro k euru a potom oci na obrazovke- z vypisu z uctu jak ja dnes! 😀 😝 😅 tak papa a dobru noc palvi ak daco potrebujes tak mi napis kludne aj na december ked ma tam odchytis 😀 😉

irise
7. jan 2008

Janka, ja som si stiahla ramiky z MonkeyPhoto, ale za svet si neviem spomenut adresu. Dnes som to uz hladala, ale neviem to najst. Skus to hodit, ja uz idem haji.Ja tiez potrebujem ramiky, ale chcem to vytlacit na A4. Hladam teda nieco ine.lebo tieto fotky zmensuje. Je to skusobna verzia na 30 dni zadarmo.

bihan
7. jan 2008

irise - krásne rámiky má Klarissa http://klarissah.webgarden.cz/

No, čo sa týka priečinku Digiscrapbook: ten môj potrebuje nejakú reorganizáciu, lebo už v tom začínam mať chaos...
Doteraz som to mala rozdelené na: Kity, mini-kity, abecedy, elementy, papiere, overlays a štetce, projekty, blinkies a real photos (keď som niečo sťahovala z netu a ešte som to nespracovala, ale mám v pláne 😀)....
No a bez náhľadu by som sa v tom absolútne nevymotala, takže všetko mám s náhľadom kitu ale aj tak mám pocit, že sa v tom začínam topiť.. teda v poslednej dobe som toho dosť posťahovala 😅

Hawra, ďakujem 😀 aj ja som komentovala... Inak teraz keď pozerám galériu na DST, tak mi to pripadá ako súťaž dvoch kitov - Natalinho a Jofiinho 😀

hawra
7. jan 2008

moj priecinok je jeden na kity a jeden na hotove obrazky.
Kity nechavam tak ako ich rozzipujem, akurat si dam nahlad do miniatury a niekedy z toho kitu vymazem, to co viem, ze urcite nepouzijem.
Dnes sa prave chystam napalit si tie kity, co som kupovala a freebicka, na ktorych mi ozaj zalezi, keby to nahodou moj PC nerozdychal, aby som neosedivela. 😝
Stare freebies priebezne mazem, i tak vacsinou pracujem s novymi.

Bihan, ano, Jofie a Natali je teraz ozaj vsade dost 😉 su v kurze 😀 ale paci sa mi, ako si najdu cas a dielka z ich kitov okomentuju. 😉 i ja sa to snazim robit, ked niekde natrafim na moje veci. 😀
Jo a Bihan, este som chcela k tomu CT, ze podla mna by si sa nemala obavat, ved sa kopec veci naucis rovno v praxi, ak bude potreba, tak ti urcite pomozem. Ved o co ide? 😉 😉 😝
Momentalne som v troch CT, jedna dizajnerka si dala prestavku, co ma dost mrzi, ta sa mi najviac pacila. A rozmyslam, ze u jednej skoncim, tie kity su pre mna dost nepouzitelne a tak mi trva kopec casu, kym nieco vymyslim. 😉 Takze by mi ostali dva obchody angel-dreams-boutique a scrapdish a mozno sa porozhliadnem po niecom novom.

neka, ta baba z happy-scraps mala nedavno taku aferku, pouzila do freebie nejake veci, co neboli jej, napr i sitie od Natali, takze ja ju uz odvtedy beriem tak nejak s rezervou.

mmem
7. jan 2008

ja si tiez nechavam cele kity z nahladom,ale tiez sa v tom zacinam topit🙂 a tiez sa chystam si napalit aspon tie kupene, DVD sa mi neosvedcili,stale som len prekladala a uz som bola z toho zmagorena tak som si to natiahla spat do PC,zatial to zvlada 🙂

hawra: to DST ma aky link??

neka
7. jan 2008

Fiha, Hawra to som akosi nazeragistrovala 😕 , tak sa radsej od nej distancujem 😒 , len skoda, ze sa tu nedaju upravovat predchadzajuce prispevky, zmazala by som linku. Nechcem podporovat neserioznost 😔 .

hawra
7. jan 2008

mmem, www.digishoptalk.com 😉

neka, nevadi, mozno sa uz znormalizovala 🙂 ja som to uz potom nesledovala, len som si vsimla to sitie, Natali sa tiez ozvala a este potom niekto, ale uz neviem ako to dopadlo. 😒

erika153
7. jan 2008

baby a ste si iste? nemohla vyrobit podobne aj ona? ja hned neverim vsetkemu co pocujem.. 😀 ja som taky neveriaci tomas...😅

bihan k tym kitom od natali a jofie sa ani necudujem,aj ja som im podlahla, su super....mame dost zimy, vlociek cenculov a vianoc,bleeee, takze nieco svieze, jemne sa hodilo ako zadok na serbel 😀 necudujem sa ze sa na to zeny vrhli ako osy 😎

hawra
7. jan 2008

erika, v tomto som si ista, mala som ich obe otvorene vedla seba. Bolo to take miestami vyparane sitie do kruhu, no take speci a Natali ho mala uz dost davno. A autor si svoje veci pozna, Natali jej pisala, no jej komentare potom pomazala, ale ten kit potom cely stiahla.
Nerada robim paniku, ale veci sa deju...ved to vsetci dobre vieme ☹

hawra
7. jan 2008

tak nie, ten kit je tam stale: http://www.happy-scrap.com/article-14321604-6.h... akurat komenty od Natali nie.
No tym, ze toto pisem, samozrejme nebranim nikomu v stahovani, ci doverovani alebo nedoverovani 😉 😀

neka
7. jan 2008

Do kelu, akurat to som si od nej stiahla, dobre vediet, tak k sitiu si napisem by Natali 😉

neka
7. jan 2008

Prave to sitie a ta korzetova viazacka sa mi tam najviac pacili .