Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
29. aug 2007

🙂 hawruska - vdaka za tvoje kalendare...potesia viacerych...tesim sa na lekciu! 😉

janullka
29. aug 2007

babenky ktora mate albumcek s puzzle potrebujem poradit

miskabb
29. aug 2007

ahoj baby potrebujem mensiu pomoc ak by mohla niektora z vas 😒 😒

stiahla som si ten gimp v cestine ale vobec sa tam neviem orientovat postahovala som aj niekolko ramikov uz ale neviem, ako to tam mam vkladat a upravovat na nic zaujimave som neprisla iba na obicajne veci ako su aj v skicari ☹ ☹ ☹

hawra
29. aug 2007

miskabb, skus ist podla tohto navodu: http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp/

miskabb
29. aug 2007

ano hawra dakujem 😀 uz som to nasla tak idem skusit nieco porobit

janullka
29. aug 2007

http://littlekeid.blogspot.com/
link na to puzzle poradi mi niekto ako na prosiiiiiiiiiiiiim ☹ ☹ ☹ ☹

mimusiacik
29. aug 2007

🙂 janullka - co nevies?

ak si si uz klikla na to link to download pri tvojom obrazku,objavili sa Ti akoby naskladane uteraciky modry,cerv,zeleny,kliknes na tu kopku,pockas par sekund,potom sa Ti v tabulke po chvilke zjavi Dovnload file - kliknes na to...spyta sa Ta asi kam to chces ulozit (vytvor si priecinok Digiscrapbbok),tam to treba stiahnut - ulozit,potom rozzipovat - rozbalit - a potom v svojom programe- najprv otvorit pozadie,potom asi tuto masku a potom do tych okienok vlozit foto?hadam...ja som to este neskusala...sorry...

bubaczik
29. aug 2007

ahojte..no uz mam nainstalovany cesky PS,tak sa vytesujem..aj posledne dni mi haproval,uz totalne bol zblbnuty,nic sa nedalo tvorit,a aj ked som nieco robila,tak som sa ovladala,aby som pocitac nevyhodila von oknom 😠 tak sa dievcata snazte 😀

mimusiacik
29. aug 2007

🙂prepac - skusam to ako som napisala,no neviem s tym pohnut...takze tak to nepojde...musime cakat na neskory vecer,snad sa sikulky ozvu...

mne sa zablokovalo Pismo...pise mi iba ciary...neviem kde je problem...

janullka
29. aug 2007

no zrovna to potrebujem vlozenie fota lebo raz mi to presahuje raz male ide ma porazit cosi poskusam a ak nepojde potom musim pockat na vecer ale dakujem za ochotu

mimusiacik
29. aug 2007

🙂 bubaczik nevies?

Nehodis svoj postup?

ja zatial len viem v PS:
otvorit pozadie,potom fotku,potom na fotku kliknut crtl+a(vybrat vsetko - fotku oramikuje,potom ctrl+x (ex,vyber),potom foto zavriem ,potom ctrl+v (vlozit),ctrl+t (transformacia,pohyb) a shiftom mozem hybat s fotkou...

ked uz mam foto na mieste odkliknem enterom

prehodim cez seba vrstvy potiahnutim myse

a vcera som este vedela i malo iba rovno napisat- dnes uz mi to strajkuje...

dam ulozit 1x psd ,druhy jpg...a tod moje chabe znalosti koncia

dnes - chudatko moje hawruska mi darovala 2 hodky svojho zivota,cosi sme poskypovali,uz viem i ine sposoby cez hornu listu...

tak uvidime...

fakt by bodlo,keby ste tu hodili tie svoje itinerare...

papa

mimusiacik
29. aug 2007

🙂 luculka,rabiva,droby ako to robite vy v PS?
taky zakladny scrapik s oramovanim fotky (nech to uz nemusim robit vo frame show - lebo to vyzera riadne komicky) a s vlozenim textu...

hawruska - navod na blogu by bol OPUSINKOVANY cez monitory mnohych... 😀

Dakujem za ochotu a ustretovost! 😉

janullka
29. aug 2007

ja mam skype janula0208 a som pustena ak by mi vedel niekto pomoc moj poradca je inak rabiva ale neni tu momentalne a pracujem v gimpe

janullka
29. aug 2007

a mam napad
nechodite niektore na pokec? co keby sme tam otvorili miestost ale treba tam daky urcity pocet ludi no neviem kolko tam si myslim ze by bola komunikacia rychlejsia co vy nato? 😝

hawra
29. aug 2007

ahojte, no tolko problemov :-O
ach jaj, baby, dnes sa k PC velmi nedostanem, teda muz ho potrebuje asi na dve hodiny, takze predpokladam ze o desiatej mozno tu budem. Ak zvladnem, tak este hodinu poradim.
Navod sa posnazim, no asi az cez vikend, ak bude chvilka, teda chvilka, ono to zaberie cas, okopirovat obrazovku pri kazdom kroku, zmensit, ulozit, napisat navod, nahodit to na blog, ktory raz chce aby som pisala normalne a daco si hadze ako HTML kod, no proste je to babracka ☹ Ale ako pozeram na ten navod na baby-cafe (podla ktoreho som sa ucila minuly rok v decembri) tak teda nechapem ako to, ze to teraz robim uplne inak...hm hm.
Ja robim skoro vsetko s mysou cez listy, tie klavesove skratky si nepamatam ☹ ved ja si nepamatam ani recept na kolac, furt musim citat pri peceni. 😝
Snad i Rabi sa vecer vrati z chaty a ukaze sa tu.
takze tak... 😒

mimusiacik
29. aug 2007

🙂 hawruska ,rabivuska...my si Vase hodiny strateneho casu velmi vazime,a snad pride cas na splatenie dlhu...

hawruska - teraz som prepisala nas dialog z chatu zo skype,lebo moja"sklenena roza" po 2 narkozach uz robi v mojej hlave podstivo na plny uvazok a nechce si vziat dovolenku alebo sa presunut k 90.r.susedke... 😀 😀 😀

mne skapal po obede pc - hardver sa postupne odporuca...

tak paaa

miskabb
29. aug 2007

baby prosim potrebujem mensiu pomoc, mate niekto skusenosti s magic photo editor? potrebovala by som otazku prosim ak ano tak mi mozete aj IP napisat

rabiva
autor
29. aug 2007

no ahojte, tak sadam nech vam cosi popisem...

Pavlita ahooj, som rada ze si sa tu pridala, dufam ze sa ti u nas bude pacit 🙂 Este k otazke z MMaJ, dostala ma k tomu Linda vela pomohla a stale pomaha ... mrkla som albumiky, sikovnaaa 😅
Takze robis v Gimpe? Mozu sa na teba kocky obratit ak maju s niecim problem? Ja moc Gimp poradit neviem 😒

Ukana, pozri, ja som tiez zacinala s hotovymi ramcekmi, a dnes robim aj vlastne veci, treba najst odvahu skusit a urcite to pojde 😉

Mimusiacik, poznazim sa pozriet na tie IPcky 😎 No a s myslienkou na navody sa uz zaoberam... len presne ako pise Hawra, bude to asi zdlhavejsie, ale skusim vytvorit tie prve kroky, uvidime, dam vediet ok?

Meggi, super pokroky, tesim sa!!! 😵 a ten kalendar je fajn napad!

MiskaBB, s MPE by mohla pomoc Mimusiacik 😉

bubaczik
29. aug 2007

no ja som dnes prisla konecne nato,ako sa "uklada"tien 😅 no som zvedava,naco pridem zajtra 😀

janullka
29. aug 2007

pavlita
prosim ta mas skype alebo nieco tomu podobne
dostala som sa s rabivou na bod mrazu ☹ ☹ ☹

rabiva
autor
29. aug 2007

Bubaczik, ani som nevedela ze mas povodne AJ verziu 😖 no a som zvedava na tien!! 😵

Droby, Bihan, kde ste??

bubaczik
29. aug 2007

no mala som..ale uz si niekto nasiel cas,aby mi to dal do zrozumitelnej reci 🙂 ta barz ten tien nehladaj 😀

rabiva
autor
29. aug 2007

no pozeram a pozeram... 😕 dala si "vrzeni stin"? pri motyloch mozes dat kludne aj 100 😅 pekne to ukaze

bubaczik
29. aug 2007

ake 100?kde 100?tam som len pod ram dala,no dala,skusala som,ale mam jedno rozrobene,a uz sa mi nechce robit,a tam sa vyhrajem s tym..aspon dufam 😅

bubaczik
29. aug 2007

no a nemam ani vela casu,bo deti idu do skoly,ta beham po obchodoch jak vadna 😠

rabiva
autor
29. aug 2007

😀 😀 no klik na hornej liste Vrstva - Styl vrstvy - Vrzeny stin a tam mas ponuky napr. Kryti ... zvolis si ake ti vyhovuje, tiez Vzdalenost... (tu pri tych motyloch skus dat aj 100 co to spravi 😝 ) a potom rozsah - velikost...
😵 😎

bubaczik
29. aug 2007

ta ja s motylmi nic nerobila 😅 ta ja ich tam len dzigla 😀

bubaczik
29. aug 2007

rabi sak ja si vobec nepamatam postup..ja furt klikam jak dziva,a furt daco sa vytvori..a ked chcem to urobit zas,ta sa mi to nedari.. 😢

bubaczik
29. aug 2007

jaaj ty myslis tie motyle,co su na emme?

rabiva
autor
29. aug 2007

hej motyle som myslela, ale uz vidim ze tiene su v inom scrape 😅 😅
dobre to je hned to inac vyzera!