Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

boadella
10. okt 2007

evercila: Ahojky, už se mě "ujala" aprilmouse 😉 Přeji jí pevné nervy 😀

evercila
10. okt 2007

to boadella: super, neboj, drzim palce a tesim sa na tvoje vytvory!!!

mimusiacik
10. okt 2007

🙂 everciluska...tie cb vobec nie su final...povodne to malo byt omnoho viac kontrastnejsie...stale je to siveee ☹ skusala som cez FILTER...SKICA...UHLOKRESBA...ale nebolo to vobec ani zdaleka trosililinku podobne ako ma Pavlita tu SUPEEERRR kowbojku...ja som chcela len cb...no nevyslo...tak je len siveeee...hladala a skusala som rozne foto s portretikmi na kt.by to vyniklo, no cim viac som hladala a skusala, tym menej sa to hodilo k ramiku...tak som to uz nechala tak...darmo,ked nieto dost casu na studium postupov a moznosti...tak su to u mna stale len take povrchne rychlovky z hotovych ramikov...)

boadella - vitaj v teme 😉

evercila
10. okt 2007

joj, to vobec neries, ved niekedy jednoduchsie veci a take, co aj vyzeraju, ze su nedokoncene, tak maju najvecsie caro 🙂))
ty si podobna sebakriticka ja ja...🙂))

mmem
10. okt 2007

april,mimu,.... vsetkym dik za inspiraciu a tipy
ja mam jeden rozrobeny,ale maly je jak certik,tak z toho asi nic nebude🙂
pekny vecer

mmem
10. okt 2007

a este som vas zabudla pochvalit, vsetky do jednej🙂 kraaasne vytvory,

mimka
10. okt 2007

baby skúste, krásne ružové kity... 😉 http://fotoscrapluna.blogspot.com/

kornelia
10. okt 2007

Mimka, dakujem za super stranku, je tam vela peknych kitov, uz sa tesim na ne.A tiez velka vdakaza pismenka.
Mimus - vdaka za kridelka, presne to som hladala a tiez za pochvalu. 😅
Meggi - jasne, cakam dalsie stranky s ornamentami. 🙂

No ja mam teraz nahusto, ale cochvila budem zasa tvorit, najma ten kalendar musim urobit. Kolko vas to vyjde dat si vytlacit kalendare na kriedovy papier? A4 a A3? ja som sa pytala a povedali A4 okolo 280,- Sk a A3 do 500,- no podla mna troska vela ta A3 nie? 😒

neka
11. okt 2007

tak uz mam scrapik s pokrcenou fotkou hotovy 🙂 , len pri tom zmenseni to tak pekne neukaze 😒

neka
11. okt 2007

Musim vymysliet nieco, kde bude fotka dominantnejsia 🙂

mmem
11. okt 2007

ahojte
tak maly dnes ukazkovo zaspinkal -asi sa nejako pomylil,tak som vyuzila tychto par minut na jeden scrapik🙂
nieco mi tam ale chyba,skuste sa na to mrknut a vyjadrit nazory
hawra: v tom modrom scrape som pouzila ten trhany template od teba,dik 🙂

bubaczik
11. okt 2007

ahojte..dievcata nemate niekto po ruke link na postup ako odtrhnut kraje papiera? 😕

mimka
11. okt 2007

neka, skrapíky sú krásne, len mi prosím ťa prezraď, že kam chodiš na básničky a ten diárik v poslednom obrázku... waw, rada by som také niečo našla, len žiaľ asi pozerám nesprávne stránky...

kornelia...nie je začo, vždy rada a ochotne... 😵

mimusiacik
11. okt 2007

🙂 Ahojte bambulky!
Prosim si radu : ako mam spojit kvazi 2 papiere pozadia dokopy (zlucit vrstvy - mi nevykonalo 😒 )napr.tie noviny v kontrastnom vytvore s cb.kvietkovym ramikom ? - kuk moj album pre pochopenie tychto pismenok...mala som v plane spojit prvy s druhym bez druhej sivej foto...
Da sa to? 😉 Vrucna vdaka za info! 😅

bubaczik
11. okt 2007

mmem dakujem 😉

hawra
11. okt 2007

mimus, nerozumiem tomu, co potrebujes sice stopercentne, ale ak som to dobre pochopila, mas noviny a chces to spojit s kvietkovym ramikom, no nejde ti zlucit vrstvy? Co takto skusit otvorit si tie noviny, na to das vrstvu ramiku a ulozis si to ako nejaky uplne novy subor vo formate .png To ti obe vrstvy spoji a potom s tym mozes pracovat. Teda ale ak su noviny od zaciatku ako papier a teda ulozene ako .jpg zbytocne to ukladat ako .png, uloz si to ako .jpg To ti obe vrstvy splasne do jednej 🙂
Tak?

mimusiacik
11. okt 2007

🙂 hawruska - cmuk,vdaka,
v noci skusim,teraz musim opat frcat...polhodka relaxu po narocnom dni vyprsala...domace povinnosti a vrtulka volaaa...cauenkoooooo 😅 😵 🙂

betka1
11. okt 2007

ahojte, som velmi stastna, ze som nasla takuto temu. Uz dlhsie sa chystam do toho pustit, ale neni cas kvoli praci. Coskoro pojdem na matersku, tak sa do toho pustim a budem Vas sem chodit otravovat so vselijakymi otazkami 😉
Ja mam toho tooolko v plane sa naucit.

mmem
11. okt 2007

babule ako sa robi ked mam cierno -bielu ufotku a chcem aby na nej bola nejeka cast farebne??? vie mi niekto poradit?

hawri,aj osttni kuk prosim do albumu co s tym mojim zltym vytvorom?
dakujewm

mimka
11. okt 2007

mnem -)http://rodina.cz/scripts/journal/article.ASP?id... skús a potom daj vedieť či sa podarilo a skúsim aj ja.... 😵

mimusiacik
11. okt 2007

🙂betka1 - vitaj v teme... 😉

prepozicane z inej temy na MK - "vyroba kalendarov" mozno sa info niekomu zide 😉

www.fotolab.sk

alebo: daj si do googlu "TKexe" a tam si vyhľadaj v češtine- je to program na výrobu nástenných kalendárov ( asi ten program nájdeš na www.sosej.cz) a potom si tam pohľadáš tkexe, dáš si to stiahnuť. je to zadara ten program

http://www.fotos.sk/svk/extra/extraind.htm

Vytvorte si kalendár zo zábavných fotografií
http://www.microsoft.com/slovakia/athome/morefu...

mimusiacik
11. okt 2007

🙂 mmem - adusausa - robila ten scrapik s cervenou loptickou...spominala v teme postup niekde od strany 72? 😉

mimka
11. okt 2007

no práve som doskúšala ten link s púpavou a mne sa to nedarí... skúsil niekto? 😔

mimka
11. okt 2007

mnem je to pekné, len Simko by som napísala trebars jemne modrou... 😉

mimusiacik
11. okt 2007

🙂 mimka - aku pupavu,neviem o com je rec...

jeden dazdnickovy - mozno pre surodencekov 😉
http://censloft.blogspot.com/

evercila
11. okt 2007

to mimka: mozes skusit urobit aj tak, ze si to, co chces farebne, ohranicis trebars magnetickym lasom, zaskrtnes doplnok vo funkcii vyber a potom prevedies na cb, to ti spravi cb z toho doplnku... skus... 🤐

mimka
11. okt 2007

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... podarilo sa kuk... 😎

evercila diky... 😵

mimka
11. okt 2007

mimuš: kuk link čo som dávala o 19:07 😉 ale už sa to v celku podarilo si myslím...

evercila
11. okt 2007

je to sice s lasom trochu pracnejsie a nie take presne, ale pre zaciatok 😀 😉