Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

evercila
11. okt 2007

tak super, uz to vidim 🙂))

neka
11. okt 2007

Mimka,
basnicky si hladam na nete cez google, zadam si vzdy temu na aku chcem najst basnicku a potom uz len citam a citam a citam..... 😀
Ten diarik je jeden davnejsi kit, musim najst meno tvorcu 🙂

mimka
11. okt 2007

baby ja tak rada skúšam nové veci...juj... včera som robila skrapík so zloženým papierom, len fotošop zblbol či čo a nestihla som to uložiť tak musím znová...sa hnevám sama na seba že priebežne neukladám 😒 nie su nejaké hnedé, resp. sepiové kity? chcem si spraviť seriu fotiek do obývačky a nechcem mať tri fotky na rovnakých papieroch a v rovnakých rámčekoch, keby ste niečo mali šup šup link... 😎 😵

mimka
11. okt 2007

neka: "básnička o láske" či ako? 😀 ja som ešte zamilovaná, baby nemáme tak niečo také romantikuš by sa mi aj zišlo 😵

neka
11. okt 2007

mimka aj ja 😀
skor skus "laska poezia", tam ti vyhodi miliardu stranok, ja najradsej hladam v blogoch, su tam sucasne basne a mnohe su fakt krasne 🙂

mmem
11. okt 2007

mimus,mimka,evercila : diky

to mimka: mne funkcia vyber moznost doplnok neponuka 😕 kde to najdem??

kornelia
11. okt 2007

Fiha ake peken, tak mimka ja neviem ale nejak hrame na jednu strunu, akoby si mi citala myslienky, uz aj ja som sa pytala na tento efekt davnejsie, no nejak somdostala pracny postup, tak som to neskusala, ale idem vyskusat tieto , len ja mam gimp, tak neviem ci to pojde, ale zato dik za link.
A asi neuveris, ale dnes som prave uvazovala o fotkach hnedych, ze by som spravila na stenu, nejaku seriu peknu, tak aj ja by som rada tie linky s kitmi do hneda a lubi sa mi aj pozadie nejake popisane, u niekoho som videla take....juj nepamatam, niekto tu robil taky hnedy scrap niektory den, pamatam ze pisala ze je pochmurny, ale je velmi pekny, kto to bol? musim pohladat.... 😒

neka
11. okt 2007

Bola to hawra

evercila
11. okt 2007

to mmem: medzi vrstvou a filtrom je hore vyber, ak nanho kliknes, rozbalia sa ti moznosti, medzi ktorymi je doplnok, asi 4. zhora...teda ak mas adobe photoshop 🙂

mimka
11. okt 2007

mnem: ako písala evercila, len niekde na vrstve klikneš pravým myšitkom a tam nájdeš výber doplnok... skúšaj a potom hoď foto...už sa teším 😎

kornelia: žeby rovnaký vkus? ... 😵 keď niečo nájdem hodím...

pokrčený papier: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... taká rýchlovka 😝

pavlita
11. okt 2007

mimuska, na tu kovbojku som pouzila relief...v gimpe je to vo filtroch a umelecke...

kornelia
11. okt 2007

Ano ano, dakujem, takze hawri, vies mi poslat link na ten kit hnedy? 😅 prosim

hawra
12. okt 2007

kornelia, ten hnedy papier a novinovy overlay bol od nej: http://corina.typepad.com/itsallaboutme/ no uz to tam nevidim, tak teraz som normalne zmatenam odkial som to vzala. Este mimka ho urcite ma, tak mozno bude vediet, ked tak, ti poslem, co potrebujes.

mmem, ten zlty, hm, no skusila by som asi kacicky dat pred tu visacku a este sa mi tam nehodi ten okruhly ramik, ci co to je, asi by som dala nejaky jednoduchsi. Ale nebite ma 😝 taky dajaky dojem mam.

mmem
12. okt 2007

mimka tak sa mi to podarilo,ja som to ale normalne len vystrihla a nejak to tam mapasovala, podarilo sa mi to aj podla toho navodu aj podla evercilinej rady,ale nejak sa mi zdali tie farby po zmene divne,nevedela som sa trafit.

inak v Ps7 ten vyber-doplnek -nefunguje, nasla som to az ked som klikla pravym tlacitkom a vola sa to doplnok vyberu

hawra: len do mna 🙂 a ja som si myslela ze aka som uz frajerka-ze kacicky drzia vysacku,a to zlte sa ani mne az tak nepaci,ale nieco sa tam pytalo🙂 tak to skusim pomenit

kornelia
12. okt 2007

Dakujem Hawri, ak ine nenajdem teda tak potom si vypytam od teba 😉

hawra
12. okt 2007

mimka, este som chcela, ten poskladany papier si vyslovene ziada nejaky tien 🙂 skus mu nejaky prihodit. 😉

evercila
12. okt 2007

to hawra:nikto ta bit nebude 🙂)) ved to je ojedinela vlastnost, povedat slusne kritiku... 😀 a navyse ked nam pomoze! neznasam typy, ktore chvalia a pritom si myslia ine...
a ja som zase typ, ked sa mi vsetko cudzie paci a moje ani nahodou 😀 😀 😀

janullka
12. okt 2007

ahojte
tak po dlhej dobe som zase nieco vykuzlila dufam ze takymto sposobom stihnem ten kalendar dokoncit
kuknite co vy nato

este by som chcela vediet ci to robim dobre
prve dva som robila inak ako august
ten som si dala nie v pixeloch ale v mm ake su rozmery papiera A4 kedze chcem dat v tej velkosti tlacit kalendar teda ak to stihnem 😅

je to dobre ako to robim ale zle inak robim v gimpe
a este by som chcela vediet ci uz niketore ste dali tlacit kalendarik kde a kolko vas vysiel

trochu vela otazok ale to robi to ze som tu nebola dlho 🙂

neka
12. okt 2007

mmem, a keby si skusila dat na kacicky tienik, mozno by to zvyraznilo tvoj umysel, ze maju drzat vysacku. 🙂
skus aj na slonika, bude taky plastickejsi 🙂

svetluska.p
12. okt 2007

ahoj kocky, nechce sa mi citat celu vasu diskusiu. a musim povedat, ze vase vytvorky sa mi veelmi pacia. preto vas chcem poprosit, aby ste mi v skratke napisali, ze ako sa to robi. Velmi vam dakujem. fakt sa mi nechce hladat v historii 😉 .

neka
12. okt 2007

svetluska, to sa v skratke neda vysvetlit, pozri si tuto stranku,

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tam je to vysvetlene na styroch stranach, to sa da precitat 🙂 .
ked budes mat konkretnejsiu otazku, kludne sa opytaj, to sa lepsie vysvetluje ako cely postup 🙂

svetluska.p
12. okt 2007

ok vdaka 🙂

janullka
12. okt 2007

a uz mam aj september 😵

neka
12. okt 2007

Janullka, pekne, len skoda, ze malemu nozky nevidiet, posobi to dost takym odrezanym dojmom. 😉

aprilmouse
12. okt 2007

Svetluška - nebo to máš vysvětlené tady na jedné stránce :D
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

zuzmag
12. okt 2007

Prosím vás poraďte mi ako ďalej si mám stiahnuť obrázok zo 4shared......Vďaka 😉

evercila
12. okt 2007

to zuzmag: pockas chvilku, az sa ti objavi download, niekedy to je aj minuta-dve, potom kliknes na download a potom ulozit na "disk". Potom si to rozzipujes...
niekde pytaju aj heslo, tak si ho bud musis najst v texte, alebo musis byt zaregistrovana...

hawra
12. okt 2007
mimusiacik
12. okt 2007

🙂 celkom vydareny jesenny - s jezkom,ohryzkami 😉
klikni na Goldener herbst - nazov kitu - nieco je zadara ine elementy za prasulky 😒
http://susi-s-scrapdesign.blogspot.com/

mimusiacik
12. okt 2007

🙂 a hned za tym klikni prosim na prvy obrazok a hodi Ta na 4?