Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

rabiva
autor
16. okt 2007

ahojte, nakukla som po dlhsej dobe 😒 malo casu, unava z prace, dcerka je chora, no super obdobie ☹

ale BIHAN gratulujem k dcerke!! hlavne nech je zdravucka a robi vam radost!! 😵 😵

mimusiacik
16. okt 2007

🙂 mimka - moja unava uz robi svoje 😀 😀 😀
moje pismenka a nimi bolo myslene...,ze ty si nezabudla na to,ze niekto take nieco hladal v teme ...ty si si spomenula...a hoci sa nepozname a sme z roznych koncin republiky a dokonca i sveta si dobracky pomahame 😅 😵 🙂 😉 uz mi to nepali ,oci nevidia...
majte sa pekne ...rano 5,20budicek a hajde cestovat na skolenie...
papa

bihan
16. okt 2007

Ahoj babulky, tak aj vám idem napísať, že sme doma a čoskoro zase začne tvorivé obdobie s kopu fotočiek a scrapíkov 😉

Všetkým pekne ďakujem a Radiva, držým palček, aby vás tá potvora choroba čo najskôr opustila 😉

neka
16. okt 2007

Bihan, Sarah, ste nadherne 😵 , drzte sa 🙂

mimusiacik
16. okt 2007

🙂 Jupiiiii....paraaaadaaaa....bingoooo infoska....skveleeee!!!
😀 😀 😀 😅 😵 🙂 😉
Congratulation!!!
Vrucne blahozelame statocnej maminke,zelame skore zotavenie,bezproblemove dojcenie,malinku Vitame na tomto svete - nech je Vam po cely zivot zdrava,stastna,spokojna a nekonecne milovana vo veselej a uzasnej milujucej rodine!!!Hrdemu tatinkovi vela trpezlivosti a sil na zvladnutie sestonedelia a napomoci s babetkom...
Malicka je carovnaaaa...lubezne zabery!!!
Bravooooo!!!!Ste rozkosni,vsetci traja! 😉

mimka
16. okt 2007

jeeeeeeeeeeemineeeeeeeeeeenky........Sarah je nááááááááááádhernáááááááá 😵 😵 😵 malá princeznička... cmuk

meggi
16. okt 2007

Bihan - supeeeer spááávička - je naozaj náááádhernučká. Teším sa na nové scrapíky, snad bude dobručká a nechá mamičku tvorit. 😉

evercila
16. okt 2007

aj my s tomaskom sa pripajame! prajeme vela zdravia celej rodinke a tesime sa na ruzovucke scrapiky ! 🙂))

bihan
16. okt 2007

Babulky, ste straašne zlaté 😵 😵 😵
Ešte raz vďaka 😉

hawra
16. okt 2007

jeee, bihan, vitajte doma a nech sa vam dobre dari, rodinka. 😉 🙂

bihan
17. okt 2007

Teeda.. ja že nakuknem, čo je nové a keď som si prečítala svoj príspevok, tak mi preskočil mráz po chrbte... už mi z tých hormónov asi zašibáva, lebo napísať -y po -ž, môže fakt snáď len idiot 😅
No a teraz sa idem pustiť do výroby oznamiek, už normálne slintám 😵 😅

francoias
17. okt 2007

Ahojky, chtěla bych začít s Digiscrapbook, mám Photoshop, ale potřebovala bych návod- manuál, nemáte náhodou někdo ???

janullka
17. okt 2007

bihan
mala je nadherna a aka babulka velka drzime este raz prsteky aby sa vam dobre vodilo a nevieme sa dockat novych vytvorov 😵 😵 😵 😵

kornelia
17. okt 2007

Bihan kraaaaaaaaaaasne ste, az sa mi tlacili slzy do oci, ked som pozerala vase fotky, ale u mna je to stale tak, ked vidim novorodeniatko s mamickou 😅
Prajem vela trpezlivosti a sil a najma si uzite toto prenadherne obdobie! 🙂

bubaczik
17. okt 2007

hawra to pismo je olho...?pekne pekne..ja som vcera s nim urobila kalendar 😀

hawra
17. okt 2007

bubaczik, nie je to "the king and queen font" 🙂teda to 2008, ostatne su stopy.

bubaczik
17. okt 2007

jaaj,lebo take je aj pismo.. 😅 ta som sa sekla 😀 ale pekne to je,pekne 😀 asi okopčim 😔

kornelia
17. okt 2007

Dievcata uz som zufala, zacala by som ten kalendar, ale hned na zaciatku mam problem, ked si davam format strany na mm, tak niektore papiere su ok, tak ako maju byt sa mi zmenia na A4 ako chcem ale niektore sa mi zmensia uplne na drobne,a zadavam tie iste hodnoty, preco to je? neviete niektora. Pravdu povediac doteraz som vedela dat na A4 iba jdno pozadie - papier. ☹

mimusiacik
17. okt 2007

🙂 ahojte bambulky - len letkom tryskom bleskova prosbicka...
tento link - ako prosim rozlusknut a stiahnut freebie...uz som i name i heslo napisala i login odklepla i asi vypisalo cakat 15min????
fakt neviem ako to dostat ku mne...pomoze dobra dusa???
Vrucna vdaka!
stiahlo mi uplne nieco ine - take tmavomodre jednoduche 😖 a nie toto... 😢
http://www.digiscrapdepot.com/freebies/quickpag...

Dakujeeeem...

janullka
17. okt 2007

kornelia

moja to robi aj mne... pokracujem klasicky len siroztiahnem okno aby sa to zvacsilo a taktiez aj percenta na zobrazovani ono to robi zrejme ak je papier papier maly lebo nie vsetky su v rovnakych velkostiach ...
snad som poradila 😅

kornelia
17. okt 2007

Dakujem janulka, no a teraz som uz nacisto zufala, lebo som si spravila na skusku jeden list kalendara, len tak hala bala, nastavila rozmery a vsetky ostatne blbosti, aj to vyzeralo ze to bude dobre....ale, ako to tlacite potom, v akom formate? Lebo ked som tlacila v xcf,t ak mi to tlacilo iba aktualni vrstvu, ktora bola aktivna, teda jednu vrstvu a ked som si obrazok ulozila ako jpg, tak sa mi vytlacil rozmerovo mensi obrazok, asi A5 rozmer a nie A4, co som urobila zle. Alebo to mam tlacit ako xcf a nejak to splostit tie vrstvy, ale potom to neviem v tom formate zobrat do tlaciarne.... No mna asi fakt porazi z toho celeho a to som si myslela ze to spravim za tyzden, ale neratala som s tym, ze najviac problemiv mi bude robit nastavenie strany, co ostatne je oproti tomu fuska. ☹ ☹ ☹ Neviem co robim zle!!!

jajasa
18. okt 2007

Ahojte dievcata. Digiscrapbook chytil aj mna, sice na to nemam vela casu, len vtedy ked moj certik spinka. Chcela by som vas skusenejsie poprosit o radu. Akej velkosti si mam otvorit zakladny obrazok a akej velkosti vkladat fotky, aby som si potom vysledne dielo mohla dat spravit vo fotoshope na fotopapier a aby kvalita fotky bola dobra???? Dakujem za rady. Jana

neka
18. okt 2007

mimusiacik, prave som skusala tu stranku.
Najprv sa zaregistruj ,chce to tvoje prihlasovacie meno, zadat heslo, potvrdit heslo a zadat mail. asresu, potvrdit ju a opisat bezpecnostny kod. A potom ta to automaticky prihlasi na stranku a mozes stahovat. Mne to fungovalo hned, tak neviem kde mohla byt zrada 🙂

janullka
18. okt 2007

kornelia

ahoj a pri tlaceni daj este neviem ci je to format alebo sposob tlacenia alebo ako ale natav DPI niekde to tam pohladaj a postukaj a tlac v jpg.
alebo skus splostit tie vrstvy a v xcf.

mmem
18. okt 2007
neka
18. okt 2007

Ahojte,
dnes sa velmi tesim 😀 , idem dat konecne urobit fotoknihu za rok 2006, bude tam skoro 50 scrapikov, tak som straaaasne zvedava ako to dopadne, dufam ze mi to velmi nezrezu 😅 .
Este som dorabala posledne stranocky, zopar som ich pridala aj sem, aby to nevyzeralo, ze som nebodaj prestala s vyrobou 😀

kornelia
18. okt 2007

Neka velmi pekne vytvory. Nerobis nahodou aj kalendar?
Janulka dik, idem to vyskusat. 🙂

kornelia
18. okt 2007

Janulka dakujeeeeeeeeeeeeeeem, uz mi to ide, ale ja tam nemam to nastavenie, len som si musela manualne znova nastavit aj pri tlaci velkost v mm a centrovanie a ostatne drobnosti, takze babracka, ale ide to, huraaaaa. 😀 Vdaka, vdaka. 😉

janullka
18. okt 2007

no rado sa stalo 😎 som rada ze som v niecom dobre poradila takze mm funguju mozem aj ja zacat od znova ... ☹ to bude zase praace a ako to vyzera ak si tu este prihlasena napis ja som uz na skype

janka100
18. okt 2007

ahojte baby, pisem prvy krat, ako ste si urobili tie uzasne fotky????? Kde najdem nejake prazdne makety na vkladanie fotiek??????