Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

evercila
3. okt 2007

aha, dik 🙂 no prave ine mi stiahnut sli, a nerozumela som tomu.
skoda.

mmem
3. okt 2007

evercila, ja mam nejake pozadia s orgovanom,mozno ti pomozu, posli mi mail do IP mozem ti ich poslat, link uz nemam

baby ja zhanam nejakych slonikov,neviete mi poradit?

bubaczik
3. okt 2007

..poradte,kde si ma dat vytlacit fotky,bola som sa opytat u nas vo fuji tak za a4 pytaju 69sk 😅

janullka
3. okt 2007

ahojte pridala som nieco do albumu mozte zkritizovat ☹ a poradit co tomu chyba?

kornelia
3. okt 2007

Janula, krasne to mas a podla mna tomu nic nechyba, mne sa to velmi paci, je to take vesele, ja by som to nemenila, je to take detske, hrave a k tej fotke to pasuje. 😉

meggi
3. okt 2007

janulka, je to peknučké, veselé... Len asi sa ti to nebude dat vytlačit... Chceš to robit ako kalendár? Lebo v takomto formáte tak možno do fotoknihy... Ja chcem robit na kalendári tento mesiac, ale budem si robit na formát, aby som to mohla vyvolat na A3...
Inak, som tu včera a dnes moc nebola, lebo sme mali trošku pohotovost s malinkou, mi na chvíločku odpadla, tak som behala po doktoroch. A dnes máme presne 1 ročik, ale je to všetko v poriadku... Tak sa jej idem venovat...

neka
3. okt 2007

Karolinke blahozelame k 1. rociku 🙂

evercila
3. okt 2007

to meggi : vsetko najlepsie!!!
to mmem, hawra: dakujem!!!

meggi
3. okt 2007

evercila - krásnučký zimný kalendárik.... Páči sa mi...

meggi
3. okt 2007

palvita - ten tvoj kalendárik je fakt super, davate mi inšpiráciu, už musím aj ja začat... 🙂 🙂 🙂

neka
3. okt 2007

Tak ja som sa v poslednom case hrala s tymito dielkami 🙂 ...

evercila
3. okt 2007

decka, ja uz nestacim sledovat, kolko ste toho uz urobili! fakt super!
meggi, dik 🙂

janullka
3. okt 2007

meggi
a do akeho formatu to mam dat alebo aku velkost neviem este som to noerobila tak prijimam kazde rady

meggi
3. okt 2007

janulka, záleží ako si to budeš dávat vytlačit, či na fotopapier na A3 alebo inak. Ja si chcem zajst do nejakej rekla. agent. nech mi to vytlačia a zviažu. Predlohu na kalendár mám akurát mi tam stačí pridat fotka 10x15 a tam davam rozmery: 1795x1205, príp. 2560x1920. Ak chceš predlohu kalendára ti možem poslat na mail.

meggi
3. okt 2007

neka, pekný krštinkový 🙂 🙂 🙂 a ten rodokmen - no to je na prvý pokus supeeeer 😉 🙂 😉 🙂 🙂 🙂

pavlita
3. okt 2007

meggi, dakujem, ale nejak mam pocit, ze ako mi to dobre islo, tak som asi vycerpala studnu, lebo nijako neviem, co si pocat s marcom... ☹

janulka, pekneeee...vesele...
neka, super inspirativny ten rodostrom, uz hned rozmyslam aj ja nad takym niecim... 😉

a karolinke vsetko naj, najma zdravucka nech je....

neka
3. okt 2007

no rodostrom, to je dalsia moja srdcovka 😀 , toto je len taky pre nasich drobcov do fotoknizky 🙂 ale keby som mala urobit skutocny rodostrom rodiny, tak by som potrebovala obrovsky plagat na stenu 😀 😀 😀 , tak ho mam ulozeny len v pocitaci a obcas sa z naho vytesujem 🙂

Ja som sa rozhodla, ze tento rok nebudem robit kalendare, ale darceky budu fotoknihy 🙂 .

marfusaklimca
3. okt 2007

Ahojky. Tak mi asi teda neviete poradiť link na stolový kalendár, že????? Nič to, nebudeme mať. A aspoň nejaký link na ROČNÝ nástenný kalendár vie niektorá z vás? Hmmm? Pretože som fakt skúšala, ale všade som našla len nástenné mesačné kalendáre. taký mám zhotovený. Ten ročný by bodol.....prosím!!

evercila
3. okt 2007

ja davam robit fotoknihy, a k tomu podomacky vyrobeny kalendar 😀

magie13
3. okt 2007

BIHAN a mozes mi to prosim povedat ako blbeckovi 😉 Ako si mam ten datum vybrat a ako kolorovat? Sorry ale este nie som vo Photoshope taka zrucna... Dik

hawra
3. okt 2007

marfusaklimca, o stolovom neviem, ale nejake rocne som videla v ponuke u niekoho na mimibazar.sk, no neviem presne, pretoze som sa o to velmi nezaujimala, kedze si kalendar robim sama 🙂

magie13, ja to robim tak, ze si to cisielko normalne natvrdo zafarbim farbou ako mam nastavenu v nastrojoch v popredi (nastavit barvy popredi) a potom nastroj plechovka barvy.
Pripadne, co spominala Bihan: nastroj Vyber > vyberies si to cisielko, potom hore na liste Obraz > prizpusobeni > odstin a sytost - otvori sa ti tabulka, zaskrtnes kolorovat a potom si posuvas ten "jazdec" a nastavujes sytost a svetlost ako potrebujes.

mmem
3. okt 2007

ahojte🙂
nemate niekto slonikov?? ja jedneho mam,ale len hlavu :(

hawra
3. okt 2007

mmem, ako stopy by ti nestacili? 😉 http://browse.deviantart.com/resources/applicat...
Jo a mam este par nejakych detskych, 🙂 tak ked chces poslem.

mmem
3. okt 2007

dakujem hawra budes zlata🙂 ja hladam prave detske, poslem ti IP

chcela by som vyjadrit velku vdaku vsetkym z tejto temy,ktori ochotne a nezistne pomahaju nam zaciatocnikom 🙂 😉

meggi
3. okt 2007

http://www.gify.nou.cz/z_slon.htm - mnem sloníky pre teba - nedajú sa síce stiahnut klacicky download, ale iba uložit ako ... - a dat do PC, mne sa v programe dajú použit normálne ako iné stahované - myslím, že sa tam dajú vybrat pekný sloníčkovia

rabiva
autor
3. okt 2007

ahojte, Marfusaklimca mrkni tu, mozno je to take ako hladas... http://scrapyardkathsfreebies.blogspot.com/2007...

marfusaklimca
3. okt 2007

rabiva, ďakujem..preskúmam dôkladne 😅 . Vyzera to tak, že to bude vončo 😀 . Dík

teuska
3. okt 2007

ahojte 🙂 viem ze moje otazka patri do zaciatocnikov, ale tam teraz nikto neni. Chcem sa opytat, stiahla som si nejake veci do pocitaca, dala som to rozbalit a presunula do suboru do photoshopu. A ked si to chcem otvorit tak sa mi to neda. Kde robim chybu?

teuska
3. okt 2007

nie je tu nikto 😢 ukazuje mi to ze pozadavek nelze dokoncit, pretoze to nei je spravny typ dokumentu

bubaczik
3. okt 2007

teuska nemala si si to ulozit do psp..skus to presunut normalne len do pocitaca