Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

ka4
6. okt 2008

sassi akde si si to stiahla,daj web ,dík

sassi
7. okt 2008

jéééžiši, neviem tuším www.gimp.org
alebo www.gimp.com

a na www.gimp.cz su dobre navody celkom 😉

andreya
7. okt 2008

dakujem, idem skusit 🙂

ka4
7. okt 2008

dík sassi

sassi
7. okt 2008

no priebežne aj tak ukladajte, mne minule hotvý scarpík zmazalo 😢 že chyba v systéme a scrapík fuč....

gangulienka
8. okt 2008

halienka ja som si prave stiahla ten plateny kalendar...neviem moc po anglicky ale bolo to lahke...dala som tam cislo karty a este jedno cislo a hned som mohla stahovat...z uctu mi to stiahlo asi 160 SK....takze to skus je to pohoda 😉

gangulienka
8. okt 2008

no tak som sa vytesovala a mam problem ☹ stiahla som si ten kalendar a ked to chcem otvorit tak sa zjavi cierna stranka vo fotoshope a mi napise ze obrazok je prilis velky (velky pocet bajtov ) jeden obrazok ma okolo 6 az 10 mega (podla toho ktory mesiac) ...co teraz s tym ??? Manzel by asi vedel co s tym, ale ked ja ho chcem s tym kalendarom prekvapit ....tak ak viete poradte prosim 🙂

halienka
8. okt 2008

Gangulienka, číslo tej karty, ktorú používaš normálne do bankomatu?
To druhé ti bohužiaľ neviem poradiť, bo ja robím v Coreli, Photoshop vôbec neovládam.

gangulienka
8. okt 2008

ano ja som klikla ze si to chcem kupit....potom sa bolo treba zaregistrovat...meno adresa a pod...potom ze akou formou platit...boli tam 3 moznosti.. nieco ze giftcard ci co...potom nieco co bolo len pre Australiu a tretia bola Paypal a Credit card...tak to som dala a znovu bolo treba dat meno...potom cislo karty (presne tej do bankomatu) ked som zadala cislo automaticky sa tam ukazalo ze je to Visa potom tam bol datum expiracie karty a este daco co som najprv nechapala ale ked som na to klikla mi napisalo ze pri Visa karte posledne 3 cisla na druhej strane ako sa karta podpisuje (pri inej karte to zase bolo tusim stvorcislie)...este chceli heslo a zopakovat ho...a potom u len ze kupit tak ze hej...a hned sa mi objavilo okno ze to mozem stiahnut 😉

halienka
8. okt 2008

Ďakujem gangulienka, mne sa páči jeden kit už dlhšie, ale tiež sa zaň platí, ešte som zatiaľ žiadny nekupovala, ale tento som ochotná kúpiť si, lebo je moc pekný. Tak to vyskúšam, snáď to pôjde. 🙂

lucifukball
10. okt 2008

no baby v prvom rade vas strááááááááášne obdivujem a to hlavne tie čo robíte v gimpe. ja som z toho tak blbá, vypadá dobrý program ale oprofi pfotofiltrom sa mi zdá byť strašne tažký 😖
Už som došla na to ako vložiť vrstvu do obrázka, ale nejde mi nijako upraviť rozmer. Napríklad keby som chcela dať fotku do rámika...no nechápem tomu ☹

halienka
11. okt 2008

Gangulienka, ak tu ešte niekde si, chcem ti napísať, že som to tiež tak urobila, zaregistrovala sa, vložila do košíka, dalo mi dve možnosti: Gift carte a Paypal, tak som zvolila tú giftcarte, potom naťukala to číslo z kreditky a nezobralo mi to. ☹ neviem teraz čím to je, je to karta s OTP, nemôže to byť niečim takým, že to proste nefunguje medzinárodne?

gangulienka
14. okt 2008

halienka...musis dat to paypal...ja som tiez najprv dala to gift carte ale neslo to, to je asi daco ine asi daka darcekova poukazka....skus ten paypal a ak by ti to neslo tak mi napis do ip nieco vymyslime 🙂

halienka
14. okt 2008

Si pokladík gangulienka, večer to vyskúšam a dám ti vedieť ako som dopadla🙂 vidíš aký som počítačový dinosaurus 😀 no ale všetko je raz prvý krát, potom už budem múdra 😀 😎 Ďakujem moc 😵

gangulienka
14. okt 2008

inak aj ja som antitalent ale asi ma obcas osvieti 😀

martina48
14. okt 2008

ahojte nájde sa tu aj niekto kto má windovs vistu?ak hej dáte my prosííím vedieť,aký program používate na odzipovanie?

marbella
15. okt 2008

martina48 winrar funguje aj na viste 😉

sassi
15. okt 2008

ja mam novy PC s vistou a tam bol extrahovací program priamo
klikni lavym myšadlom a tam vyber extrahovať všetko

wighy
16. okt 2008

Ahojte baby

potrebovala by som poradit

chcela bysom pouzit tuto akciu
http://www.panosfx.com/index.php?option=com_con...

ale nejde mi to, kde mozem robit chybu????

moni1412
17. okt 2008

ahojte, dlho som tu nebola, ale to len preto, lebo som nemala nejak cas na scrapovanie. vcera som sa vyhrala s kalendarikmi, mam ich aj v albume. ak budete chciet, pozrite. a rada prijmem vase pripomienky - od skusenych scraperiek 🙂 dakujeeem

sassi
17. okt 2008

krasny, odkial maš šablonu na číselníky?
ja som sa stale do toho nepustila, lenivka som ☹ Teda mala som januar a februar hotovy, ale s ami to nepáčilo, tak som to zmázla 😀 😀 😀

moni1412
17. okt 2008

sassi dik 🙂 ja som si to robila vsetko sama..... pracne, po jedno ciselku... mam to z minuleho roka

sassi
17. okt 2008

wau
to ja použijem ten od Zuszky alebo od Hawry 🙂

moni1412
17. okt 2008

ale jedna baba zhana predlohy. mas nejaky link na tieto spominane?

janka100
26. okt 2008

ahojte baby, som po dlhej odmlke spat, naučila som sa konečne pracovať s freebie,čo som nesmierne rada, chcela by som sa spytat, ci nahosou niektorá nemáte nejaku dobru stranku na stiahnutie freebie, nakolko co mam ja, uz ani tam nemam co stahovat. dakujem pekne

sassi
26. okt 2008

jani www.digiscrapdepot.com tam chodíš?

janka100
26. okt 2008

sasi, dik, tú prave že mám, a vela je tam platenych, a co su neni platene, tie uz hadam aj mam stiahnute,

sassi
26. okt 2008

ja ked sa mi niečo páči, vždy poprezerám stránku aj toho dizajnéra, vžfdy vpravo klikni na "FREEBIES" a zobrazia sa ti všetky, aj staršie
a platene tam praveže nie su, ja chodím len do sekcie freebies

veja79
27. okt 2008

Ahoj šikovnice, potrebujem poradiť - neni som tak šikovná ako vy a ni nemám čas a trpezlivosť na takéto dielka ale akosi ste ma " nakazili " s kalendármi. Našla som jednu platenú šablónu aj by som si ju kúpila- len neviem či by som zvládla to dorobiť s fotkami. V Gimpe viem tak vložiť fotku na pozadie , zmenšiť si ju , premiestniť natočiť... ale žiadny scrapík som nikdy neurobila a asi ani neurobím. Myslíte, že by som to zvládla s tou šablónou? Alebo myslíte, že keĎ nemám skúsenosti mám to radšej nechať na odborníka?

ka4
27. okt 2008

veja najprv skús neplatené stiahnúť aby ťa to neštvalo keby to nevyšlo a potom kupuj.