Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

luculka
16. máj 2008

baby ked ste si davali tlacit kalemdar,,,tak kde???? vo foto to je hrozne drahééé,,,teda ak by som chcela 12 stan na A4 😅

kattom
16. máj 2008

luci - vo fotolabe - do 400 sk ma vysiel jeden - ale robila som ho tak, ze som dala namiesto fotiek scrapy - spodok kalendara /tym myslim dni a mesiace) dali oni - u nas v obchodaku na prvom poschodi 😉

evercila
17. máj 2008

ahojte babule, co este nechodite na scrapmania.sk

tu je tip na pekne fribka:

http://scrap-freebies.blog.mongenie.com/

pa,pa

ginna
19. máj 2008

rabiva-az dnes som nakuk... dakujem 😉

rabiva
autor
20. máj 2008

niet za co 😉 vidim ze si uz nieco vytvorila, ja som myslela ze to bude pre drobca 😅

mimusiacik
20. máj 2008

narodeninove...skus rolovat dole...pozri i v QP - hotovych ramcekoch ale v teme Birthday 😉

http://www.digiscrapdepot.com/freebies/theme-ki...

Cauenko bambulky...chybate mi! 😉

luculka
20. máj 2008

ahoj mimuuuus 😀

mimusiacik
20. máj 2008

🙂 Ahojcek luculka...mate lubeznu princeznicku s milionovym usmevcekom,je bozska! 😉 Nadherna torticka a krasna rodinka pri sv.krste!
Tesim sa na scrapvytvory...vitaj spat v temicke po predlhokanskej dobe! 😉

luculka
20. máj 2008

dakujeeeem,,,,uz som sa konecne dokopala k novým scrapom,,,, 🙂

evercila
30. máj 2008

ahoooj mimus, co nechodis na scrapmaniu ?! 🙂)) zdravime ta!!!
a aj ostatne baby, vsetky ste vitane, je tam toho toooolko o digiscrape 🙂))

monkula
30. máj 2008

baby, nejde mi vložiť scrap na scrapmaniu, už som to aj zmenšovala nadvakrát, ale nula bodov ☹ ☹

kattom
31. máj 2008

monkula -musi to mat iba 150kB - a registrovana si tam? treba sa dvakrat - prvykrat vo fore a potom este s tym istym heslom aj do galerie. sa tesim na scrap. KONECNE 😀

monkula
31. máj 2008

Ahoj Kati, jasné, zaregistrovala som sa tam do obidvoch, ale asi to mám eše príliš veľké.. Mala som scrap v albume, ale sestra ma zrušila, že tam vyzerá hrozne, nech ho vymažem 😀 😀 😀 😀 😀

rabiva
autor
8. jún 2008

Ahoj, ak máte chuť získať krásny bonus -skvelý rámček s tulipánmi, pridajte sa do súťaže na scrapmania.sk na tému "Love story", viac info tu:

http://www.scrapmania.sk/index.php?option=com_f...

😵

evercila
13. jún 2008

ahojte !
mam nove freebie, ruzove 🙂))

na http://www.evercila.blogspot.com/

pa,pa!

dannynka
18. jún 2008

ahojte babulky mam na VAs jednu prosbicku...chcela by som pomalinky zacat robit na kalendari na rok 2009,kde si mozem stiahnut mesiace ss cislami na rok 2009?neviete mi niekdo poradit? 😒

dannynka
18. jún 2008

babulky prosim poradte 😒

snoopy
19. jún 2008

ahojte,

prosím prosím, poraďte mi kde si môžem stiahnuť nejaké krásne rukou písané písmo s diakritikou...všetky krásne sú bez háčikov, dĺžňov a tak ☹ ....ĎAKUJEM

dannynka
19. jún 2008

babulky to vazne niktora neviete?prosiiiiim 😒

dannynka
19. jún 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kattom
19. jún 2008

dannynka - kalendar zatial asi nikde nestiahnes - koncom roka tak od oktobra sa da najst. ale skus priebezne pozerat baby-cafe alebo scrapmaniu (myslim, ze tento rok uz aj na scrapmanii nieco bude)
snoopy - www.dafont.com - ale vacsina bez diakritiky - tu si vies dorobit sama - na dalsiu vrstvu - malym "v" mensia velkost ako pismo mas a len si ho umiestnis, kam potrebujes (plus potom das iba duplikovat vrstvu a urobis si makcene v celom texte) a dlzen bud stetcom na dalsiu vrstvu alebo apostrofom /ta ciarka hore/ alebo znova male "v" das si tu vrstvu "rasterize" - ?rastrovat? - aby sa dala upravovat a cast "v" vygumujes, aby ti ostal dlzen

noa311
19. jún 2008

Ahojte, aj ja by som potrebovala par rad. Robim vo PS, mam stiahnutu akciu puzzle - panos, mam to uz v akciach, dokazem rozlozit aj foto na jednotlive puzzle, ale su stale v kope a neda sa manipulovat len s jednym dielikom. Ako mam pokracovat?

dannynka
20. jún 2008

kattom-dakujem za odpoved 😉

kattom
20. jún 2008

noa311 - asi ze to mas vsetko na jednej vrstve - ak to mas oramovane napr. ciernou, tak si daj carovnou palickou vybrat jeden dielik a duplikuj na dalsiu vrstvu (a tak si porob dieliky, ktore potrebujes pohnut) - na povodnej vrstve si to potom vygumuj prec. ak to nema jednofarebne oramovanie - tak tiez carovnou palickou, lasom alebo pod. si to musim ohranicit a duplikovat na novu vrstvu

aprilmouse
20. jún 2008

NOa311 - jen náhodně koukám, ale pokud si vzpomínám, tak to puzzle od panose jsou ty dílky svázané pomocí řetízku na panelu vrstev - zkus tam rozkliknout složku a odřetízkovat si to a pak budeš moc hýbat každým dílkem zvlášť 🙂

noa311
20. jún 2008

oh, aprilmouse, kattom, dakujem. Ono to naozaj bolo zviazane tou retiazkou. Nebolo to totiz len na jednej vrstve. A teraz je to taaake jednoduche!

marbella
21. jún 2008

waaaaaaaauuuuuu....dneska som sa dostala k tejto teme,citam pozeram a je to fakt bomba....som ocarena,ohurena....faaakt nemam slov...parada..

uz viem comu sa budem po vecerox venovat
inac som nesika,ale je tu az 206 stran tak hadam sa do toho dostanem 😀 😀 😀

baby,ste super sikulky,klobuk dole 😉

marbella
21. jún 2008

207 😀 😀 😀 ups