Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

droby
10. dec 2007

hawra no ja v case vianoc potrebujem autickove, treba specatit novu udalost, kaslem uz na vianoce 😀 nech si do albumiku zalozime foto sd autickom novym 😵

droby
10. dec 2007

adkava sup na to 😉
naucime vsetko, len treba chciet

markas
10. dec 2007

dakujem Neka, sú nádherné, presne niečo také som hľadala 😉

adkava
10. dec 2007

Droby, už sa teším, len dnes už nevládzem, idem do hajan.
Zajtra som tu, len čo môj pokladík cez obed zaspí 😉

droby
10. dec 2007

tak dobru noc adkavaa zajtra ideme na rychlokurz 😀

evercila
10. dec 2007

dobru noc 😉

erika153
10. dec 2007

dobru 😵

droby
10. dec 2007

tak pekne snicky vam a keby ste niektora chceli robit s autickami vzdajte to, ziadne nie su 😠

bubaczik
10. dec 2007

a ake chces auticka?

droby
10. dec 2007

njake pekne, staci jedno nie realne nie take nacarbane ako na lenagold, nasla som jednoi chutne pomalovaneho chrobaka ale nestiahnutelne 😒
ani pekny obrazok na orezanie som nenasla, ja uz fakt neviem

droby
10. dec 2007

vsade vianoce kvetinky a srdiecka 😒

evercila
10. dec 2007

droby, ja mam tieto auticka, roluj dole:
http://censloft.blogspot.com/2007_09_01_archive...

bubaczik
10. dec 2007

droby skus si vygooglit od petit moineaux Prunelle a tam je pekny chrobak 😉 sice kresleny,ale pekny

bubaczik
10. dec 2007

aj ja musim mat nejake,bo som pre peta stahovala,ale dnes uz nebudem hladat..zajtra ak nezabudnem

droby
10. dec 2007

vdakaaaaaa, obe su dobre. huraaaaaaaa strasne moc vam dakujem velmi ste mi pomohli, uz som to vzdavala.

konica
10. dec 2007

skus od bridget, su tam Cars, len neviem link

droby
10. dec 2007

aj tebe dik konica
vidim ich tam len mi ich nedovoli stiahnut, uz to necham na zajtra dnes som pri hladani auticok stiahla zas vsetko mozne aj nemozne 😀

kornelia
10. dec 2007

Hawra. velmi pekne napredujes s kalendarom hrozne sa mi paci. A mala je uzasna na tej fotke. 😉
No ta nasa choroba vyzera tak, ze ked uz tak nech poriadne, dnes od siedmej mi uz zvracala aj mala, chudinka az teraz zaspinkala, no ja tu budem asi do rana, lebo teraz sa bujim aby sa mi nepridusila keby vo sne zvracia. Dani to iste, len najprv vysoke horucky, potom hnacky a potom zvracal a dnes konecne po troch prazdnych dnoch, zjedol aspon par suchych keksikov , tak uvidime, asi pomohli tie ATB injekcie, hoci som ho vlemi lutovala, lebo ATB v injekcii velmi boli. No a v nemocnici si nas chceli nechat kvoli dehydratacii, keby do vecera nevypil dane mnozstvo tekutin, tak by dostal infuzie, ale kedze bol statocny, tak sme to vypili. 😉
Teraz cakame co bude, ale fakt sa cudujem ake vedia byt tie deti statocne, ked su chore, chudinka moja mala, sa tak drzala, hoci jej bolo pekne zle, no uvidime v noci a zajtra co bude, ale uz koncim, lebo to sem nepatri. 😉

evercila
11. dec 2007

kornelia, drzime palce...musi to byt hrozne, ja som s malym este ziadnu poriadnu chorobu nezazila, nastastie 😒

neka
11. dec 2007

Ahoj Markas,
tak som sa na ten kit pozrela blizsie a da sa stiahnut cely, tak sa mi zapacil, ze som si ho stialhla. 🙂
Vcera som nan len nahodou narazila a nepozrela ho blizsie.

Nelka, nech sa ti drobcekovia rychlo uzdravia.

Mimusiacik a co chces konkretne z J3 ? Dam ti pramo linku na stiahnutie.

zuzmag
11. dec 2007

Ahojte,tak moje prve dielka.Hoci nemam na vas ale ucim sa apomaly ako na to. 🙂

zuzmag
11. dec 2007

mozete mi poradit? skusala som vytvorit kalendar a ulozilo mi to tak ze ked otvorim obrazok zaroven mi otvori aj gimp.Ako ho mam dat ulozit?ale to len ten jeden obrazok ostatne mi pekne ulozilo ako fotky.hmmm?

evercila
11. dec 2007

zuzmag, gratulujem! pekne prvotinky, len tak dalej 😉
s poradenstvom musis pockat na "gimpacky", ja som PS.... ☹

kornelia
11. dec 2007

Ahoj, vsetky, dakujeme, ze na nas myslite, snad to bude uz lepsie.
Zuzmag, ja si obrazky ukladam v gimpe vzdy vo formate xcf to ked na nich este chcem robit a ked uz su dokoncene tak vo formate jpg. Ale ja si vsetky ukladam aj tak aj tak, lebo clovek nikdy nevie, kedy nieco potrebujem zmenit. Ked mas format xcf, tak ti to otvori priamov gimpe a ked das jpg, tak ti to otvori ako fotku. Dufam, ze som pomohla. 😉

bubaczik
11. dec 2007

jaaj dievcata,poradte,co s tym:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
to bola nekonecna pesnicka,po 5 hodinach som mala iba fotky a ramy vlozene..som sa nevedela pohnut,a ani teraz netusim co s tym dalej..je mi to luto vymazat,a zda sa mi to prazdne..a nic tam nepasuje 😠
vecer nakuknem,idem sa balit,ideme do ke 😠

evercila
11. dec 2007

bubacik, bud nic, alebo nejaky textik, inak je to super!

bubaczik
11. dec 2007

evercila no rozmyslala som aj nad nejakym opisom,len od zufalstva ma nic nenapadlo..nepamatam,ci som bola uz tak zufala z nejakeho scrapu ☹

droby
11. dec 2007

bubaczik tak to je nadherne, to fakt nemaz, no je to trocha prazdne a este nieco by to chcelo, nieco vlavo hore by som dala, trocha do hneda ako ramiky, trbars ako zhora visi papier s textom, moze visiet cez tie modre kvietky co tam mas pouzite. by to posobilo ze na to maly pozera, to sa mi tam ziada.
inak je to uzasne, krasne aj farebne velmi prijemne

kornelia
11. dec 2007

Dievcataaaa, dnes som bola pre kalnedare, su naaaaaaaaaaaaaaadherne, naozaj krasne, som nadmieru spokojna. Farby su trosinka tmavsie ako boli u mna na monitore, ale aj tak je to velmi pekne, kedze som tmave farby nepouzila, no proste som teraz stastna ako blcha. No idem sa trosinka vytesovat s znich, kym deti spinkaju. 😀

evercila
11. dec 2007

my uz dufam tiez zacneme tlacit kalendare, tak som zvedava...a fotoknihy budu koncom tyzdna 😉