Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

erika153
14. dec 2007

droby jasne dobry napad...
babenky tak mi dnes odpisali z print 24 ze sa mi ospravedlnuju a ze dokonca sa im to teraz stalo nie prvy krat, ale maju aj ine staznosti (ja by som sa tym nechvalila velmi 😅 ) no a ze bud mi vytlacia novy alebo mi poslu dobropis,tak som sa rozhodla pre novy..a tento si necham ja... 😀

bubaczik
14. dec 2007

cafte cafte..som myslela,ze uz nacisto zomrel kon 😝

pavlita
14. dec 2007

Erika, tak to sa nakoniec celkom dobre vyriesilo.... 😉

pavlita
14. dec 2007

len ja sa zacinam troska bat...
Babenky blogerky, este mam otazocku, kde si spravim blinkie?

droby
14. dec 2007

pavli klikni k niekomu do albumu co to ma, alebo ja to mam v blogu a to ta hodi na tu stranku kde si ho vytvoris a skopcis kod tam kam chces, tazke to vlozit cez html kod ako nove do blogu

hawra
14. dec 2007

pavli, urob si playlist na imeem.com (treba si ho vytvorit z tych pesniciek, co si si natiahla), takto si tam vlozila tri pesnicky osobitne a nevie, co skor robit. Ked mas playlist vlozis to naraz a pesnicky hraju postupne.
a ako na blinkie: http://www.digitalscrapbookplace.com/university...

kornelia
14. dec 2007

Jej tak konecne ste tu. Aj ja pracujem na blogu, uz st emi tu vela pomohli. Hawri, spravila som to na photobucket, ale dalo mi tam vsetky fotky pod seba a nie slideshow, tak neviem co robim zle ☹

kornelia
14. dec 2007

Zasa Pavli to ma dobre, len ja by som chcela, aby tam netrebalo klikat, ale niekde v rohu blogu by sa mi tie obrazky same menili, neviete niekto navod, prosiiiim. 😒

droby
14. dec 2007

no ja by som to chcela tak ako to ma hawra v blogu, len kto mu som sa fakt este nedostala, moj blog bohvie kedy bude kompletny 😒

ramzesa
14. dec 2007

zenusky,no ja som tomu tak prepadla...ja som zavislak 😕 😕 😕

hawra
14. dec 2007

nelly, pri tej slideshow, ked natiahnes fotky do toho photobucket, tak si daj vytvorit slideshow a potom az kopiruj ten riadok.

moja novinka: http://www.digishoptalk.com/gallery/showphoto.p...

mmem
14. dec 2007

ahojte🙂
tak vidim ze vsetky v plnej sile🙂 prezili sme to aj bez kona, i ked to trosku bolelo 😀
erika: no super,aspon ze tak

hawra: mas to velmi pekne,krasne farby, aj ten novy kalendarik je fantasticky. Moja srdcovka z tych novsich,je ale ta vianocna a nozicka 🙂

a tu je ten link na template co som tam nevlozila
http://hexichenleia.kulando.de/

neviete aka to je ta pripona .ufo s cim to otvorim???

erika153
14. dec 2007

mmem a neskusala si si premenovat priponu?? na psd?

mmem
14. dec 2007

skusala :( a bez efektu.

hawra
14. dec 2007

mmem, ked to rozbalis mas tam 4 subory. To ufo si nevsimaj, pracujes s psd. 😉

erika153
14. dec 2007

a ktory to je template??
ten prvy?

mmem
14. dec 2007

stiahla som si ich viacej a vsetky maju tu koncovku.

mne to napise ze pozadavek nelze dokoncit,pretoze to nie je platny subor.

kornelia
14. dec 2007

hawra, ked tam mam uz tie fotky, kde si vytvorim to slideshow, nejak mi toneide, zobrazila som si to tam ako slide.... je to super, ale neviem to tak ulozit, aby som dostala kod 😒

hawra
14. dec 2007

ja som stiahla ten prvy, je tam subor read me - textovy dokument, template v .psd, nahlad ako .gif a to ufo. To .psd je dolezite.

mmem
14. dec 2007

mne sa paci ta 16-ka,ale stihla som to znova a nie je tam ziadne psd,skusim si stiahnut to prve este

mmem
14. dec 2007

ano v tom prvom to je,ale v tych ostatnych nie.Tak asi nic 😖 dakujem za pomoc

hawra
14. dec 2007

:-O mmem, to je divne.

nelly, posielam ti do mailu obrazkove navody.

erika153
14. dec 2007

no tak som to chcela stiahnut ale mi nevyhodilo ze tam nieje virus tak to radsej nestahujem, aj ty si to radsej vymaz!! ked dobre pozeram 😅

erika153
14. dec 2007

vlastne som trápna. co hystericim, sak doteraz tam vobec nebolo to kontrolovanie virusov 😀 😀 a stahovali sme o dve duše... 😀

vandaa
14. dec 2007

jej uz totu funguje!
ja som sa troska potrapila s vianocnym pozdravom. Mrknite prosim ci je to ok https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... Dakujem.
Erika, aj ja som si to vsimla a stahujem dalej...vcera vecer som si urobila aj kontrolu v PC a ziaden virus som nestiahla.

pavlita
14. dec 2007

vanda, krasne...tak ja na dnes asi koncim...takze zatial to vyzera takto
www.pavlita82.blogspot.com co myslite?

vandaa
14. dec 2007

Pavlita, podla mna je ten blog cely perfektny. Dufam, ze aj mne sa podari co to zosmolit, casom.
aj ja koncim pre dnes(vcerajsok) ..ledva pozeram 🙂

erika153
15. dec 2007

juj pavli nadhera!!! 😵 😵
vandaa ja som klikla na odkaz a nic tam uz nieje ☹
no a ja som prave dokoncila scrap konecneeeeeeeee, pri mojej rychlosti pocitaca je to zazrak, ze sa mi s tym chcelo babrat(a vraj kto je zavislak 😀 🙄 ) a tady to je 😉 http://erika153.blogspot.com/ ten najnovsi...

evercila
15. dec 2007

ej, ale vy ste flamovali na konovi ! 🙂))
/ja som bola na vecierku a som grogy 😝 /

adkava
15. dec 2007

Ahojte babenky scrapacky 🙂
Hlasim sa k zavislackam 🙂 scrap ma chytil za srdce, nasledujuce obdobie sa asi po nociach moc nevyspim...
Je to skvele, velke prevelke DAKUJEM chcem poslat Rabive za tuto skvelu temu.

A hned si aj vytvaram novy albumik ... Moj prvy scrapbook 🙂