Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

krajcoanka
10. nov 2008

sassi, diki.A nevieš či musím takisto upravovať aj veľkosť papierov na pozadie?

sassi
10. nov 2008

krajcoanka ja som si stiahla rovno vo formate A4 na digiscrapdepot, pohladaj medzi papiermi
nazov bol
purescrap - couleurs de vacances printable A4 a ma to 2 diely

krajcoanka
10. nov 2008

no, ale ja chcem nie na stenu, ale na stôl.Vieš, taký klasický.A to už tuším A4 nemôže byť, či?

sassi
11. nov 2008

ahoj ja už som včera odišlala 😉 no na stol si formát uprav v nejakom programe na upravu fotiek, možno by s adalo aj v GYMPe, ale ja si podklady radšej orezavam na format v Picture Manageri, tam sa mi to lepšie, a potom v GYMPe robim priamo na to orezane pozadie, napr. ked chcem potom vyvolavať vo formate 13x18 a pod.

krajcoanka
11. nov 2008

diki ti.Je to trošku komplikovanejšie než som si myslela 😒 . Ja totiž nemam tušaka aky rozmer to má mať-ten stol.kalendar.A tie fotky maju mať asi tiež iny rozmer, že? Inak gimp mám stiahnutý 😅

slnyecko
11. nov 2008

Baby,asi hlupa otazka,ale chcem kalendar nastenny a asi taky velky ako velky zosit.Aky je to format?a ako si v gimpe madstavim?

markiza
11. nov 2008

A4

slnyecko
11. nov 2008

Jeej,diky markiza aj som si stiahla ten ciselnik,dobry je 🙂

markiza
11. nov 2008

😵

lucik77
11. nov 2008

baby prosím Vás mám jednu (možno trápnu) otázku: dá sa zmeniť súbor png. na jpg. ? Ak áno ako? ďakujem

nevesta
11. nov 2008

Urcite cez photoshop... Otvoris si ho cez Photoshop a das ulozit ako a vyberies JPG 😉

hawra
11. nov 2008

lucik, da sa. Akurat uz nebudes mat to priesvitne pozadie, ale spravi sa biele. Ked mas png otvorene v photoshope (gimp pracuje asi podobne) das si: ulozit ako a dole vyberies jpg a ulozis.

bolulka
12. nov 2008

ahojte, dlho som nerobila digiscrapy a celkom mi vypadlo ako sa tienuje oznacena vrstva vo photoshope... poradite?

martina48
13. nov 2008

ahojte baby 😀 ...mám stiahnutý číselník na kalendár,ale nemám papiere,toré by sa my do kalendára hodili 😒 ..vedeli by ste my hodiť nejaý link ? 😅

martina48
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina48
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina48
18. nov 2008

len to som chcela,že z 24print majú akciu na kalendáre A3 za 199Kč..máte niektorá z vás skúsenosť s 24printom?ak hej mohli by ste my dať vedieť,či ste spokojné s výsledkom,čo sa týka fotiek?a čo výde poštovné?či sa oplatí ten kalendár podla vás a ak si chcem dať vyvolať scrapbooky,či ich mám poslať ako JPEG,alebo PNG?

martina48
18. nov 2008

teda scrapy 😀

bolulka
19. nov 2008

a kde ste prosim vas dali tlacit kalendariky.. ja nemam predstavu, kde sa mam obratit... 😒

lucik77
20. nov 2008

ďakujem 😀

skuska
21. nov 2008

Napiste prosim nejake web stranky kde sa daju SRAPbook vytlacit? Ake maju ceny a kvalitu?

nevesta
21. nov 2008

happyfoto.sk
inak podla mna hocikde, vsak to je len vacsi rozmer fotky, nie? 😕

sassi
21. nov 2008

na www.happyfoto.sk je teraz akcia na velkorozmerne fotky 30x45 cm, len treba odkliknuť, že si prajete aby nechali biele okraje a tie si doma obstrihnete 😉

hawra
21. nov 2008
mirka414
21. nov 2008

veronika tu to je 😵 ...toto musis prestudovat...

veronika242
21. nov 2008

Ahoj Mirka tu som ale musim sa to este naucit vsetko 😎

mirka414
21. nov 2008

ale sem si sa dostala a to je super...tak sme zacinali vsetky,neboj.musis citat tuto temu a aj si zapisovat postupy.stiahni si do pocitaca gimp.

veronika242
21. nov 2008

mirka ale kde to mam citat ja som ten clanok este nanasla iba to citam co tam pisu