Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

dm1
14. dec 2009

prosim raduuu. ako vyuzijem v gimpe masku ktora je ulozena ako jpg? napr. taketo http://friends-of-rosegarden.blogspot.com/searc...

sisa.b
14. dec 2009

baby, mne stale mrzne gimp, ked chcem zvlnit pismo podla bbc ☹ je tam pisane, ze sa to da aj inak, cez transformaciu, nemate s tym skusenost?

dm1
14. dec 2009

sisa aj mne stale mrzne gimp ked zadam nejaku dlhsiu operaciu.... uz som tak aj o vela veci prisla a musela som zacat odznova 😠 .
inak to by aj mna zaujimalo s tym pismom lebo zatial nerovne pismo robim podla cesty a to sa mi nepaci...

dm1
14. dec 2009

sisa a kde je to bbc v gimpe? to nepoznam....

sisa.b
14. dec 2009

dm, bbc = babycafe 😀 a mne to prave zmrzne, ked to robim podla cesty ☹

dm1
14. dec 2009

sisa jaaaaj. no to mi nastastie nemrzne ale zle sa mi s tym robi. a vadi mi ze sa na to uz neda dat potom 3D efekt

sisa.b
14. dec 2009

mna z toho slaktriafa, lebo sa to snazim uz druhy vecer urobit a nic ☹ este som to nedotiahla ani po to zafarbenie

dm1
14. dec 2009

sisa tak to mi robilo najvacsi problem kym som to pochopila

sisa.b
14. dec 2009

ale ved ja to chapem, no zas mi padol cely gimp, len som dala to zvlnene pismo do vyberu ☹ 😠 asi sa na to vykaslem a text bude rovny ☹

lusinda2000
15. dec 2009

ahojte kočky,prosím vás neviete mi poradiť ako sa v gimpe pracuje s maskami? ako dám pod to fotku?lebo som to skúšala,ale to ostáva čierne,poradíte mi ako nato?ďakujem.

monca301
15. dec 2009

krpito dakujem za link 😀 Konecne sa mi podarila urobit maska. Vdaka,vdaka,vdaka.

chymenitta33
15. dec 2009

Ahojte žienky dakuje krásne za freebie,,, to písmo je tiež zaujímavé ale to nevyužijem ☹ zlatinka prosím Vás mám gimp a nejde my na scrap písať klasika stlačím tu ikonku ako písmo aj všetko vyzerá to tak že to píše ale nie?! mám tam niečo prepnuté? dakujem...

krpito
15. dec 2009

monca301, som rada že som Ti pomohla 🙂

pookie
16. dec 2009

Vedel by niekto poradit ako spravit kruh? Mam vianocnu gulu a tu by som chcela obkreslit/obtiahnut nech viac vynikne. Podarilo sa mi daco spravit cez subor-novy-potom som pouzila nastroj na elipsu/kruh ale neviem ho zafarbit do cervena, stale mi zostava cierny 😒

sisa.b
16. dec 2009

pookie, ja som farbila papier na fialovo tak, ze som natiahla do pipety presne tu farbu, ktoru som potrebovala a potom plechovkou vyliala. ten kruh by mohol byt nieco podobne, akurat si ho das do vyberu.

lusinda2000
16. dec 2009

krpito ďakujem,veľmi si mi pomohla🙂

krpito
16. dec 2009

baby, keď budete chcieť niečo vedieť, stačí ísť na mimibazar.cz, na lište sú scrapy a tam sú rôzne návody, prípadne keď niečo nebudete vedieť, stačí sa opýtať, ženy sú veľmi ochotné, len to už treba byť zaregistrované. Tam je veľká ochota 🙂

vinka
15. jan 2010

Ahojte babenky.Neviete mi niekto pomôcť?Hladám čertové rohy a plášť ak sa dá.No aj chvost.Chvost a rohy som už u niekoho videla.Neviete mi poradiť link kde nájdem?Alebo poslať ak môžete.Budem vdačná za každú radu.Dakujem za pomoc. 🙂

vinka
16. jan 2010

Jáj to fakt mi nikto nepomôže?nemáte taký obrázok nikto? 😢 😢 😢

katherine27
19. jan 2010

Ahojte kočky..tak ja práve začínam so SB vo PS..mám ale problém ☹ , všetko čo som si zatiaľ upravila by som chcela aj vytlačiť..keďže som na začiatku, tak zatiaľ využívam už hotové QP, kde si iba vložím foto..ale teraz ten problém..malo by ísť o klasický rozmer 10x15 cm.. vždy keď otvorím hotový QP mám si hneď zmeniť jeho rozmer? ale potom sa mi vždy natiahne rámik..a keď to urobím až na konci, tak sa natiahne rámik aj tváre..ako to robíte? meníte veľkosť QP aj fotky..alebo to necháte tak ako je a dáte vytlačiť? prosím poradte.. 😉

marbella
19. jan 2010

ahoj qp sa robia vačšinou štvorcové...aj papiere bývajú štvorcové, musíš si to sama vyrezať do pomeru aký chceš.
dúfam že rozumiem správne 😀

vinka to ti veru neporadím 😒

wild.horses
19. jan 2010

ahojte, tak ja tiez zacinam. vidim, ze vy ste uz hotove profesionalky 😉

zuzmag
20. jan 2010

Ahojte kočky poradte mi kde by som nasla ovečky ale nie kreslene ale ako zive potrebujem k fotke...... 🙂

lemge
20. jan 2010

zuzmag,chod na farmu 😀 ale nie,to zo srandy...dievcata ti snad poradia 😉

jarinosk
20. jan 2010

ovecky:
http://images.google.sk/images?imgtbs=t&imgtype...

vyhladat na google v obrazkoch ovecka prip. skusit nglictinu sheep

zuzmag
21. jan 2010

jarinosk dakujem ....

jarinosk
21. jan 2010

nie je zaco
velmi rad pomozem ked viem

vinka
21. jan 2010

Jarinosk a ten kalendár si si aj vytlačil?Ja som si vytlačila.Len s tým začínam tak som hotová z toho. 😀 😀