Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

luculka
3. aug 2007

babule ako urobim to ze ten obrazok...fotka je vo viacerých ramikoch....tak rozdelená? 😅

luculka
3. aug 2007

a este kde som nasla rozpravkove postavicky? 🙂

rabiva
autor
3. aug 2007

Luculka, rozdeleny ramik myslis tak ako v tych mojich kvapkach? (kuk album tu na MK)... tak to je ramik, freebie z netu, vola sa to Clusterframes by Manu, skus pohladat mozno este najdes, ja netusim odkial som to stiahla 😕
a rozpravkove postavicky nemam...
no idem skusit nieco tvorit 🙂

luculka
3. aug 2007

ano ten som myslela.....ja som ich niekde vydela....aj macka Pu ale nedali sa stiahnut 😠

bihan
3. aug 2007

Luci, postavičky v kitoch nenájdeš, lebo sa na ne vzťahujú autorské práva, tak skús skôr pohľadať na nete a sama orezať

mimusiacik
3. aug 2007

🙂 tvorivy vecer a noc scraperky!
...alinka dala tu stranku na canon...? - tam je luculka priecinok frame - ramiky - a mne sa tam velmi pacili take hnede macikove,so stuzkami,mrkni to skoro take scraperacke (nie komercne) - ak mas cas,ty si uz sikulka tak si mozno vyberies len cast z toho ramika,vystrihnes detail,mozno posluzi... 🙂 😀 😵

luculka
3. aug 2007

ahoj Luc 😉
prave som dostahovala z Manu...aj detske...s flastickamy....asi urobim nieco z UZV Natalke 😀 😉

bihan
3. aug 2007

z Manu? 😕 čo to je? 😉
Dnes si ma inšpirovala s tými postavičkami, stiahla som nejakého garfielda a spol, tak urobím malý skrapík pre našu cicu 😀
A na UZV už čakám ako na zjavenie, lebo doteraz sa nám tá malá potvorka poriadne neukáza, tak možno tentokrát konečne na nám vykukne nejaký pekný obrázok 😉

luculka
3. aug 2007

jeeej kde si ich stiahla?ja som chela macka PU....to manu mi poradila rabiva...som chcela kvapky 😀

mimusiacik
3. aug 2007

🙂 no tak aj my chceme vidiet,link je kde?v IP?

bihan
3. aug 2007

Jáj, chápem už 😉
Link nie je, nahodila som si do googla, obrázky, stiahnúť a orezať 😝

bihan
3. aug 2007

Luci, s týmto sa dá krááásne pracovať 😉
http://www.poohfriends.com/modules.php?name=cop...

mimusiacik
3. aug 2007

🙂 bi...vdaka! 😅 🙂 😵

mimusiacik
3. aug 2007

🙂 mmem...podla mna toto uz zaberie...chichichi - su otvorene 2 temy vo Volnej diskusii na popukanie"perly deticiek" + "vyroky deti ...mne sa tak vsetko triaslo,ked som citala a chichunala sa nahlas,ze budem mat branicnu svalovku a z oci sa mi kotulali krokodilie slzy ...skus! 😀 😀 😀 😀

luculka
3. aug 2007

ja uz mam new dielko 😝

hawra
4. aug 2007

luculka, si sikulka, len tak dalej.

baby, pre cakatelky, ci cerstve maminy: http://baudeideias.loginstyle.com/

droby
4. aug 2007

luculka, teeeda ty si riadna šikulka a to s kartonom, peknučke..
len tak dalej 😉

luculka
4. aug 2007

ja neviem...ked si stiahnem nejake pismo...a chcem ho tam dat tak ho tam ako vlozim?

droby
4. aug 2007

luculka myslis fonty?

hawra
4. aug 2007
luculka
4. aug 2007

ja viem...ale ako ich tam dam ked to pismo chcem pouzit 😒

droby
4. aug 2007

luculka fonty si musis vlozit do windows, mas tam folder fonty alebo fonts a len ich tam šupneš a objavia sa ti aj vo fotošope a môžeš ich použiť

hawra
4. aug 2007

dnes je tu nejako ticho 🙂
tak aspon jedna novinka v mojom albume.

droby
4. aug 2007

JEžííííš, ja padám na riť, to je zas úžasnéééé...
ja sa chystám zachvilku začať tvoriť 😵 musim spraviť njake take ako podklad k videu o kamoškinej dcerke, len som zistila že nemám žiadnu jej fotku teraz v notebuku 😒

droby
4. aug 2007

jeee a mo6em si stiahnúť tvoj kit?

hawra
4. aug 2007

vdakaaaa 🙂
jasne, tahaj, preto som to zverejnovala 🙂

droby
4. aug 2007

dakujeeeeem, je to pekneeee a s tym pieskovym by som spravila dovolenku.
no uz to mam nastartovane idem daco stvorit 🙂

rabiva
autor
4. aug 2007

ahojte, HAWRA krasne 😵

No ja mam nejaku tvorivu krizu, takze som nic svetoborne nevytvorila, tak ma napadlo ze to mozno pouzijem do kalendara na buduci rok... 🤐 je to v galerii: http://scrapbook.cz/galerie/thumbnails.php?albu...

Droby::: som zvedava!! 🙂

meggi
4. aug 2007

ahojte, super stránka - snažila som sa nainštalovat GTK, aby som mohla pracovat s programom, ale akosi tam nie je žiadna aplikácia, ktorú by som mohla spustit... Možete mi poradit ten prvý krok - na akej stranke si stiahnut ten program? Dakujem... Krásnučké fotečky, aj ja také chcem 😅

dannynka
4. aug 2007

meggi niekde na zaciatku temy je o tom pisane...aj ja som to studovala......
a tusim je to na stahuj.cz......