Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

bihan
10. nov 2007
luculka
10. nov 2007

jeeeej mimus supis 😵

mimusiacik
10. nov 2007

🙂 bihan - vdaka,nenapadlo ma hladat cely kit,potesila som sa i elementom...cely kit vyhladany v archive na lavo najdeny v mesiaci jun
http://www.ksellmann.de/blog/archives/2007/06.html

luculka
10. nov 2007

jooooj babule zase ste ma po dlhej dobe navnadili 😉

mimusiacik
10. nov 2007

🙂 bihan...vdaka!Ako sa Vam dariii?Co mate nove? 😉
luculka...ahooojjjj!!!Tak ako sa mate vo finale??? 😉 Ako ide gimp?
Tesim sa na Vase dielka! 😉

luculka
10. nov 2007

celkom v poho...len som este neprisla na nejake detaili 😉
noooo finále sa blizi... 😀 uz sa tesim na scrapiky s malou Natali 😵

mimusiacik
10. nov 2007

🙂 To je fakt tak dobreee,ze si vieme pomoct,upozornit na vyhody a dalsie moznosti,kt.mozno niekedy vobec nenapadnu...skoda,ze viaceri preklikavaju hore dole,
no vzacnych novych linkov v teme akosi pramalo...
ved stiahnem a hodim bambulkam do fora...kliknem na ten odkaz, co mi ukazuje hore v liste ADRESA:http....skopirujem mysitkom...vlozim ...a mozno potesim davy... 😀 😉
Stale vela anonymnych stahovatelov...prispevockov...minimum...iba ak otazok...

Ked som uplne zacinala,nevedela som sa dockat kedy rabi a hawra hodia nove linky...nedovtipila sa hladat sama...preklikavat v archivoch...
certila sa,ked bolo neoverene ci komplikovane stahovanie...

Nebudme:"iba sebe samemu,nikomu inemu..." 😨 😢 😒 ☹

tesim sa na nove najdene linky z inych statov... 😀 😉

melory
10. nov 2007

lucka robis v gimpe? chcem obtiahnut saty aby ostali farebne a pozadie dat zmenit na CB inspirivala ma prva z nas.
ale ako ich obtiahnut aby sa mi netriasla mys ci ruka? mas na to techniku? a nevies v akom poli to najlepsie zvladnem?

bihan
10. nov 2007

Mimuš - my sa máme super.. malá zase spí, manžel musel pohotovostne do roboty, tak sa nudím a sťahujem nové kity.. ešteže ma tu vkuse niekto motivuje, lebo by som sa asi k ničomu nedokopala 😅 😀

Luci, len sa teš, ale zrejme sa aj ty na pár týždňov odmlčíš 😀

Melory, ja síce gimp nepoznám, ale nefunguje tam niečo ako magnetické laso v PS? Ono ti to potom hľadá okraje samo.

melory
10. nov 2007

uffff, to neviem .

luculka
10. nov 2007

ano je v gimpe laso 😉

bihan
10. nov 2007

Luci, len či je to magnetické laso.. s tým normálnym totiž musíš ťahať s myšku a nepoznám osobu, ktorej sa netrasú pri tom ruky 😀
to mangnetické to robí automaticky 😉

melory
10. nov 2007

ale ako bude to automaticke vediet kam ma ist???

bihan
10. nov 2007
mmem
10. nov 2007

mimu,neka,bihan: vdaka za super linky
hawra: nove dielko super jednoduche a vystizne 😉
evercila: pekne to haloweenkske, to prve sa mi paci viac 🙂

mimusiacik
10. nov 2007

🙂Ahojte bambulky!
Everciluska...mas zlateho bubuuuusika!Velmi vydarene...tie trblietave elementy su prosim od koho...velmi dobreeee 😉

Hawruska a ten tvoj vysmiaty Casperik je od...? 😀 😉

Vdaka...

☹ inokrajnych linkov som sa veru nedockala)...fnuk...fnuk...
a vsetky surfujete len tak kabel paaaliii....
ako tvoria brazilcanky,japonky,norky?...a tak... 😒

mimusiacik
10. nov 2007

🙂 na pokochanie...
http://www.mangelsdesigns.com/

evercila
10. nov 2007

mimus, dik, a hlavne za tie linky🙂
halloweensky kit sa mi hrozne pacil, taky potterovsky .este chcem spravit fotky do toho strasidelneho domceka.
tu je link:
http://newlifes-dreams.blogspot.com/2007/10/nou...

mimusiacik
10. nov 2007

🙂 huraaaaa....meggi....konecne i ty spät! 😀 😉 ...kde si sa tulala?...
(carovny usmev od novorodeniatka...)

presne taky kalendar by som potrebovala...s menami,nech nezabudnem na sviatok nikoho z blizkych 😀 😀 😉 vydaril sa TI!!! 😅 😵 🙂
...hodis prosim este raz ten super link...manzel mi moj kamsi presunul...a niet ho... 😖

Vrucna vdaka!

Sladke sny...

melory
10. nov 2007

tak ten posledny link skusim, zaujalo ma to

evercila
10. nov 2007

jeej meggi, kalendar super!
mmem , mimus, pozeram, ze sa halloween rozrasta 🙂

pavlita
10. nov 2007

Ahojte scrapperky.... 😀

Krasne halloweenske, ja mam len jednu taku boo boo fotku, ale to je taka len rychlovecka, takze nic extra...
Meggi zaujimavy kalendar...s takymito predlohami...pekne...
Evercilka, na ten vranov, no nieje to nic moc, ale ludia su tu strasne fajn...oproti tomu, co som zazila v Cechach... ☹
Mimusiacik, ty si taka nasa Aprillmouse... 😀 tak ja slubujem, ze nahadzem nieco zo svojich zaloziek, dobre??? Inak davas supisne linky, naozaj, keby nie teba, tak my pracujuce si asi ani nescrappneme... 😝
Dakujeme, dakujeme, dakujeme.... 😉 😉 😉

meggi
10. nov 2007

dakujem - je to tak narychlo,tak som neni uplne spokojná, ale dufam, že sa mi to podarí niekde vytlačit a nerobila som to zbytočne...
Krásne linky ste podávali, ja som v poslednej dobe nič nestahovala, len som sa pokušala tvorit... A mali sme aj chvílu pokazený PC, tak som tu nebola. Ale snad to doženiem...

meggi
10. nov 2007

mimusiacik - ja si už ten link nepamatam - možem ti ho poslat, ked mi napíšeš do IP tvoj mail.

evercila
10. nov 2007

no veru! ja ledva stihnem prezriet digiscrapdepot, lebo tam je toho najviac, na ostatne nemam cas! takze dik , mimus!