Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

vandaa
16. nov 2007
vandaa
16. nov 2007

ups, neda sa to stiahnut

dianty
16. nov 2007

ahojte, tak mám za sebou prvé pokusy... ale nerobím v gimp, ale mám taký jednoduchší program, teda o moc jednoduchší-scrapbook max. neviem, či niekto s ním má skúsenosti, ale je to dobrý.. to pre takých, čo to chcú mať jednoduchšie.. celkom mi to ide.. len moja otázka, z tých rozličných stránok ako sťahujete tie obrázky? uložíte to ako obrázok? ďakujem

meggi
16. nov 2007

dianty, najprv si treba si stiahnut cez download, príp.here, potom ta odkáže na vačšinou 4shared.com - tam si treba chvíločku počkat, kým sa ti neobjaví tabulka, kde bude download,ktorý stlačíš a uložíš si do PC a potom sa ti to stahuje.

dianty
16. nov 2007

meggi-no a práve v tom, že ja download alebo here neviem nikde nájsť.. niekde to je , niekde nie..

meggi
16. nov 2007
lindda
16. nov 2007

cafte tak teda vas tu obdivujem ake ste sikovne je tu niekto kto by take nieco vyrobil aj pre niekoho ineho ?? ak ano prosim napiste mi do IP dik samozrejme to zaplatim 🙂
ja som tu uz skusala ale moja angl je asi dost slaba nato ☹

sakura77
16. nov 2007

lindda -ty lenivec 😀 😀 😀 ja uz kukam do toho 2 mesiace a konecne som to uz zacala chapat ale chce to more casu 🙂

mirka414
16. nov 2007

lindda len sa do toho pusti pekne sama 😀 tvoje diela budu ovela krajsie ked das do nich nieco zo seba.ja mam pocitac v nemcine a predsa som to zmakla ale vazne to chce cas a zapisovat postup a citat navody.no stoji to zato.
meggi dakujem.

lindda
16. nov 2007

sakura ja niesom leniva ,ale skor nachapava asi 😀 😀 😀
podaj pomocnu rukuuuuu diiiky 🙂

mirka ok tak sa do toho pustim ,ked ma takto podpichujete 😀 😀 ja sa nedam 😉

evercila
16. nov 2007

to linduska:pozri prvu stranu v teme digiscrapbook pre zaciatocnikov, alebo na www.baby-cafe.cz kolonka digiscrapbook.
daj tomu aspon tyzden a uvidis 🙂 ak by ti to urobil niekto iny, to by nebolo prave orechove...🙂
drzime palce!

sakura77
16. nov 2007

lindus,fakt je to zo zaciatku trocha zlozite ale da sa to naucit,vyskusaj,aj ja som len v zaciatkoch zatial,tiez som odkukavala z temy doqiscrapbook pre zaciatocnikov.

evercila
16. nov 2007

glitrovy vianocny:http://lilybellscraps.blogspot.com/

meggi
16. nov 2007
meggi
16. nov 2007
meggi
16. nov 2007

http://nbk-nicnic.blogspot.com/2007/11/good-mor... - vianočné, aj v starších mrknite - sú tam vianočné číslice... Už sa mi malá zobudila,tak ideme vonečku...

lindda
16. nov 2007

ok dik za rady mam noveho konicka 🙂

dianty
16. nov 2007

Ešte jedna otázka... keď už som si posťahovala všetky možné rámčeky a blbosti..treba to niekde špeciálne uložiť, napr. niekde do toho programu pridať to k tým ostatným, čo tam boli? alebo to stačí napr. hocikde uložiť a potom pri vytváraní si to nájsť?

luculka
16. nov 2007

ahojte,,,,podarilo sa mi splácat nove dielko 😕 http://luculka.blogspot.com/2007/11/blog-post_1...

mmem
16. nov 2007

ahojte🙂
baby hodila som do albumu opravene dielko,potrebujem poradit,ktore je lepsie,ci to hnede alebo to ciernobiele???

vandaa
16. nov 2007

mmnem ..hnede sa mi viac paci, ale dala by som to asi menej rozmazane, ostrejsie obrysy.

evercila
16. nov 2007

to mmem: to hnede 🙂
to meggi: aj ja peciem virtualne pernicky, tak dufam, ze sa podaria🙂))

kornelia
16. nov 2007

Mmem, urcite to hnede, je ovela krajsie a ja by som tam nic nemenila, ked sa nato pozera dlhsie tak clovek uvidi co tam vlastne je a to je v tom zaujimave, ze som to hned nevidela az zrazu, pekne, naozaj, inspirovala si ma, velmi zaujimavy scrapik. 😉

A este pisem, mam opraveny stroj, trvalo to len hodinku bolesti a teraz mi FRCIIIIIIIIIIIIIIIIIII ako vichrica, naozaj bombasticke!!!!! Tak sa tesim a mam aj moje oblubene polozky, s ktorymi som sa uz rozlucila, takze vsetko dobre dopadlo. Idem tvorit uz aj. 😀

mimusiacik
16. nov 2007

🙂 Ahojte bambulky!
Nieco Velkonocne tu (ako vzdy ZACHRANAR - Depot 😀 😉 - by THEME - easter)

http://www.digiscrapdepot.com/freebies/theme/ea...

...skuste pozriet i v kolonke Spring,ci tam nieco este nebude vajickove (hesla vsak mozu byt expirovane ☹ )

mmem - mne sa paci s tym tmavsim viditelnejsim,sivym prvym momentom 😉

mimusiacik
16. nov 2007

🙂Velkonocne variacie 😉
http://lenagold.ru/fon/clipart/p/pash.html

neka
16. nov 2007

Ahojte, skusali ste v PS pisat do kruhu podla navodu na BC ?
Ja sa s tym natahujem uz vyse hodiny a nie a nie mi to tak pisat.
Vam to islo ?

evercila
16. nov 2007

no ja som asi jedina, ktorej to nejde, a to robim uplne podla navodu, neviem, mozno mam nieco zle prestavene v programe a netusim ,co... ☹ ☹ ☹

meggi
16. nov 2007

mimusiacik - velká vdaka za velkonočné linky - 🙂 potešila si ma mooooc 🙂
mnem - priklánam sa k hnedému
neka - ja som neskušala - ale tiež sa na to chystám...

evercila
16. nov 2007

hawra, mas krasnu vianocnu novinku !

vandaa
16. nov 2007

nadhernu 😵