Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mmem
31. júl 2007

ahojte🙂
ano este stale 2v1,nejak sa nasmu malemu nechce a najhorsie je ze ziadne babske rady nezaberaju 😀 dnes sa vyberiem asi na nejaku turu 😉
majte sa zatial

mimka1
31. júl 2007

Rabi krásne fotky 🙂 , nabuduce odfotime s Lacikom a urobíš mi take na narodky? papa

yonanevi
31. júl 2007

dievcata neviete mi poradit kde vo photoshope je funkia kde sa daju napr tvare vystrihnut a dam tam inu 😀 hladala osm to ale neviem to najst

mimusiacik
31. júl 2007

🙂 Tuky,tuk,klop,klop...halooo...bambulky...tak kde mate dalsie dielka?
Najprv nas nazhavite,hodite bombonik a teraz nikoho nikde?
Vy neviete,ze zavislaci zacinaju mat abstacik,ze im chyba pravidelna davka niecoho prijemneho a zaujimaveho?No taaak,poteste prosiiim nase zvedave ocka...Tak ja zacnem ratat dobre?
1,2,3...

droby
31. júl 2007

mimusiacik 😀 po odratani si posielala IP so ziadostou o nove dielka? 😀
ial ja zatial nic nove, postahovala som si podklady a snad si najdem cas na tvorbu a samozrejme sa hned pochvalim 😉

luculka
31. júl 2007

ja sa v tom stale nevyznááám 😢 😢

droby
31. júl 2007

luculka a co potrebujes vediet?

luculka
31. júl 2007

vsetko 😕 😒

droby
31. júl 2007

a mas program nainstalovany? aky?

luculka
31. júl 2007

Photoshop,,,,mam 😒

mimusiacik
31. júl 2007

🙂 "Luculka" - ale ved vidim dielko!!!Jeeejjj...jupiiii...aspon,ze ty si nieco nove hodila do placu,pre hladovejucich...chichichi... to tehu brusko v zrkadle je dobreeee***

droby
31. júl 2007

luculka a mas postahovane tie vecicky na to? friebe?
potom je to jednoduche, si otvoris vo fotosope, podkladovy papier a na neho nacapkas fotku, maslucky co si len vuberies a poukladas ako chces 😉

luculka
31. júl 2007

mimusiacik...to je v programe dreamlife photo program 😀
nemam stiahnute nic....co si mam stiahnut a kam 😅

droby
31. júl 2007

na predchadzajucej strane su odkazy na friebe, tam ti ich ukaze a pod kazdym je link a tam das download a stiahnes si to k sebe do PC, musis si najprv postahovat njake veci, je to v suboroch a obsahuje to vacsinou njaky papier, vo viacerych farbach, njake maslicky ramiky, ozdobky.... a mozes zacat tvorit 😉

luculka
31. júl 2007

no ale kam to mam stiahnut...to je jedno?

droby
31. júl 2007

tebe to ponukne kam to chces ulozit, ja som si to dala do my dokuments a tammam priecinok digiscrapbook a tam si to vsetko davam

luculka
31. júl 2007

a odkial sa najlepsie stahuje?

droby
31. júl 2007

http://heavenlydesignz.blogspot.com/
staci ak pod obrazkom kliknes na to here a hodi ta to na stahovanie, tam das download a zadas miesto kam ti to ma stiahnut

droby
31. júl 2007

aaa tak to posledne si nakoniec nevsimaj za to sa plati 😒

luculka
31. júl 2007

a kde je tam download? ☹

droby
31. júl 2007

http://priscillarocha.blogspot.com/
vidis tam download pod tymi obrazkami? tam si to stiahni

luculka
31. júl 2007

jeeej super a tam musim vyplnit meil 😒 ...dala som to freedownload

droby
31. júl 2007

ziaden meil nevyplnas 😕

droby
31. júl 2007

http://www.4shared.com/file/20328816/d45449e5/H...
skus ci ti to zobrazi 4shared a tam mas download a to ti uz len stiahne do pc ak to das

mimusiacik
31. júl 2007

🙂 tak som mrkla to phillsboo a "nostalgia" sa mi tam velmi paciii...vrucna vdaka droby...

droby
31. júl 2007

ja uz to taham 😀
ano ta nostalgia je super, som si vsetku postahovala uz 😵

droby
31. júl 2007

jaaaj luculka vstrede tej stranky mas taku kolonku a je tam download filr, ni eto kde das email a go.

luculka
31. júl 2007

ked tam dam stiahnut potom kliknem na free download...a tam stiahnut tak to nejde 😕

droby
31. júl 2007

daj download file, je to tak vstrede stranky nie to vpravo hore