Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mirka414
21. nov 2007

mimusiacik neverim prides urcite skore 😀 .dievcata potrebujem poradit mam gimp.raz som sa zamilovala do jednej fotky bolo tam dievcatko a podklad bola zlta tapeta a ta fotka bola akoby dostratena ako sa to vola a ako to vytvorim v gimpe,prosim...

kornelia
21. nov 2007

Pavlita, krasna je ta bambulka s tymi gulickami! 😉
Erika ozaj pekny kitik, co si poslala.

kornelia
21. nov 2007

Bubaczik preco sineveim precitat komentare na tvojom blogu, chcela som vediet kto bol taky nevdacny a ohovoril tvoje freebie,mne sa nahodou velmi paci a uz sa tesim, ako ho pouzijem. 😉

kornelia
21. nov 2007

Droby nadherna pracicka, ja si rucnu pracu velmi cenim, cochvila vam sem hodim, cim zasa travim ja svoje volne chvile, okrem scrapovania. 😀

droby
21. nov 2007

kormelia vdaka, tesim sa a som zvedava co robit ty 🙂
ozaj si pisala ze pavlita ma peknu bambulku bodkovanu ma to uputalo lebo aj ja mam taky scrap v albume, ale u paltity som ho nevidela, nemyslela si nahodou moj?

erika153
22. nov 2007

ahojte 🙂
od piatej som hore, nedalo mi a chcela som sa naucit robit si vlastne stopy 😀 podarilo sa 😀 😅
tak teraz peciatkujem co sa da 😀

mirka414
22. nov 2007

dakujem za radu... 😒

hawra
22. nov 2007

mirka, hadam sa tu nejdes urazat, ze ti nikto neodpovie z noci do rana. 😕
Staci sa trosku poobzerat a na vsetko sa navod najde:
http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp_prolnuti/ind...

Vcera vecer nam vypadol net, neviem co sa deje. Dufam, ze to dnes opravia, hmm.
Majte sa dnes pekne, baby.

evercila
22. nov 2007

to erika: super!
ja uz mam tiez vlastne vlocky /su sice modifikovane photoshopacke,ale to sa moze, nie? 🙂))/ tak tiez vlockujem 🙂

tiez finishujem kalendar, uz mi chyba len december a vobec neviem, ako nanho ☹(( hlavne nemam dobru fotku, tak teraz vkuse oblieham maleho a fotim... najradsej by som ho postavila holeho do snehu, ale to asi nieje dobry napad, ha,ha... 😀

vandaa
22. nov 2007

evercila, skus do bielych paplonov...a aj pozadie biele s plachty urob. Ja osm tak min. rok robila, cely gauc bol tmavomodra deka a druha na zemi nazbierana. POsadila maleho do toho a fotila a fotila.

evercila
22. nov 2007

to hej, tak som aj ja fotila minuly rok, ked bol cerstvo narodeny...
no ale sneh je sneh 🙂))))) /ja si len robim srandu 🙂)))/

erika153
22. nov 2007

evercila 😀 holeho do snehu? 😀 s tym docielis jedno, ze na teba zavolaju socialku 😀 😀 😀 tiez srandujem 😀
ja uz viem presne ako bude vyzerat december, s cervenym podkladom a maleho vyfotim v takej cervenej ciapke s kozusinkou a mozno aj seba s nim a okolo fotky podavam pomarancem klinceky a vsetko vianocne korenie a ovocie-presne tak ako ma hawra ten cerveny scrap. na december si ani neviem predstavit nieco ine ako ladene vianocne 😵 vianoce milujeem!!

mirka, ja som si ta vsimla ale kedze neviem robit v gimpe, tak som na to nereagovala, lebo by som nepomohla. 😅
evercila a to ako photoshopacke modifikovane to nechapem... 😅 ja som si odfotila vzor a podla toho som si vytvorila, alebo nakreslila a vytvorila a pečátkujem a pečátkujem 😀

mirka414
22. nov 2007

hawra urazat urcite nie...to sa vola zapita kresba boze to znie hrozne ako chlapy ked v krcme zapijaju deti po porode 😀 .hawra a nebolo to dievcatko nahodou tvoje?nemozem to viac najst kde to bolo no ten ten skrap bol nadherny.zlty podklad a myslim ze tam boli motyliky alebo kvetinky a fotka dievcatka v klobuciku 😵 myslim...

hawra
22. nov 2007

ak myslis toto: http://scrapbook.cz/galerie/displayimage.php?al... tak to je rabivine.

evercila
22. nov 2007

no hej, prave ja mam v kalendari s tou ciapkou januar...
lebo ja mam kazdy mesiac, aky bol v tom mesiaci stary...
asi urobim december len nejaky vlockovany...🙂
no ja som pouzila vlocku, co je pod "roznymi stopami" , potom som si ju upravila a ulozila. neni to nejaky brutal rozdiel, ale je trochu ina 🙂 hlavne som si ju aj pootacala...🙂

mirka414
22. nov 2007

jeeeeeeeeeeeej tak presne to 😵 to mi ucarovalo a pustila som sa hladat ako nato.da sa to stym zapitim ci opitim navodom spravit?

kornelia
22. nov 2007

Droby zachvilu uvidis co to stvaram, a k tomu scrapiku, ja som ten gulickovy myslela s tymi vianocnymi gulami, do tvojho albumiku som sa vcera este nedostala, len teraz som prezrela, no ten scrapik cervena ciapocka je krasny, inspirovala si ma, aj ja mam hrozne rada bodky a ciarky.
Vidim,ze sa uz horlivo pripravujes na materstvo, ked budes svojmu babetku rozdavat len polovicku z tej lasky ktoru ako vidim podla fotiek rozdavas rodine, bude stastnym dietatkom! 😉 🙂 🙂
a mas krasne scrapiky, su blizke mojmu stylu, velmi sa mi pacia, nie moc precackane, tak akurat, su naozaj velmi pekne, paci sa mi tvoj styl, len tak dalej, aby som sa inspirovala.

kornelia
22. nov 2007

Evercilus, mam rovnaky problem, nemam fooooooootkuuuuuuuuuuuuuu peknu, zimnu, tak neviem, rodila somv nomvembri a celu zimu som pretrcala doma kvoli zdravotnym problemom, tak nemam pekne zimne fotky ☹
Vanda super napad, idem vyskusat, ten s tymi paplonmi bielymi, snad nieco vmyslim. 😉 dik.

sakura77
22. nov 2007

baby,este sa len ucim,nejake vytvory som uz stvorila ale neviem ako to mam ulozit ked uz to mam hotove,som z toho tatar.mam to cez to-ulozit- alebo -ulozit ako- alebo co?a ako to mam spravn ulozit aby som z toho potom mohla dat urobit fotky?napiste mi to prosim tak polopatisticky,lebo asi som nechapava 😀 dakujem.

pavlita
22. nov 2007

ahoj sakura77, daj si to ulozit ako xxx.jpg, ak si uz rozhodnuta nic nemenit, ak by si chcela s tym este pracovat, tak si to uloz aj v podobe xxx.xcf, aby si sa mohla vratit do vrstiev...V pripade, ze to uz budes ukladat ako obrazok, tak si to pred tym daj do jednej vrstvy, to znamena klik na vrstvy pravym mysitkom a celkom dole je do jednej vrstvy, alebo ta to navedie samo, ked si to das ukladat, lebo sa ta spyta ci to ma exportovat, tak potvrdis export a mas to 😉

Babenky ja som dnes od Nellky dostala kraaaaasny darcek...jej vytvorceky...deticky sa tesia ako vysinute...a moje kolegyne v praci uz na mna naliehaju z objednavkami... 😉 😉 😉 😀 😀 😀

sakura77
22. nov 2007

dakujem pavlita-takze mam si to dat "ulozit ako" a dat si svoj nazov.jpg?pochopila spravne alebo zas nie? 🙂

pavlita
22. nov 2007

jasne, spravne... 😉

sakura77
22. nov 2007

dakujem moc moc,hadam sa to podari 🙂

droby
22. nov 2007

kormelia uz trpnem napatim co to robis 😀 😀 vadka tolko peknych slov za sebou som davno nepocula. no na svoje sa pripravujem ztail atrenujem na inych 😀 ako aj starat sa o deti ale aj scrapovat sa na nich ucim 😀
pri svojom uz teda budem profik 😀
a so scrapovanym mam tvorivu krizu 😒 ani len obrazok na blog neviem spravit, uplne ale uplne mi nic nejde ☹
pavlitakze scrapujes na objednavky? 😀 tak nech sa ti pekne dari

pavlita
22. nov 2007

juuuuuuuuj droby, tak to nie...to by som nerobila. Kolegynky videli to co som dostala od Nelliky...tak to chceli tiez pre svoje deticky...teda jasne, ze robim scrapiky tusim uz pre cele mesto, ale este som nevzala za to ani korunku...iba ak dostanem flasu vina a cokoladu...ale to sa nerata... 😀 😀 😀 😝 😝 😝

droby
22. nov 2007

ale cokoladka je lepsia odmena 🙂 ja som teda taky cokomaniak ze urcite aj u nas to tak funguje, ale som robila videofotoalbum a s prvkami scrapu za cokoladku 😀
a coze si dostala od Neliky?

pavlita
22. nov 2007

joooooooooj, neviem, ci to mozem takto, to musi asi najprv ona povedat... 😉 😝 😀

droby
22. nov 2007

jaajtak tajne 🙂 proste nieco pekne co ma obrovsky uspech 😉

pavlita
22. nov 2007

ano teplejsie, teplejsie... 😀

kornelia
22. nov 2007

ale ale dievcata, co to vidim 😀 😉 nebudte zvedave, uz to budete vidiet aj vy, mozno cez vikend,ak stihnem dokoncit co mam rozrobene, tak sa este dvakrat pekne vyspinkajte 😀, nebojte, vy budete prve 🙂