Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
18. apr 2008

😀 😉

nikasv
18. apr 2008

Ahojte. Robíte nádherné fotky. Veľmi Vás obdivujem, ste super.neviete mi poradiť odkiaľ si stiahnem rámčeky, do ktorých jednoducho vložím fotku . Robím v Coreli.Ďakujem.Nika 😉

katka13122
18. apr 2008

ako sa to preboha stahuje tie obrazky ??? 😉 som stoho na nervy 😒

mimusiacik
19. apr 2008

🙂 ak si spravne pamatam str.34-37 podrobne roznymi sposobmi opisovane ako stahovat a rozzipovavat materialy na vyrobu scrapikov,kolazi...str.98 linky odkial stahovat freebie(zadarmo) ramiky,elementy,pozadia - papiere...
Urcite najdes i link na skvelu cesku stranku babycafe v nej kolonku Digiscrapbook - kde je pre nas slovanov hrba navodov na rozne programy,upravy,debatu i freebie...kocky z tejto temy presli na scrapmaniu...link urcite najdes na strankach pred touto...
Vela stastia v tvorbe! 😀 😉

katka13122
19. apr 2008

dakujem 🙂

dannynka
19. apr 2008

mimusiacik aj ja dakujem 😉

katka13122
19. apr 2008

mam stiahnute obrazky,a teraz ako od zipovat???? 😉

kattom
20. apr 2008

katka13122 - ten zazipovany file si otvoris - a vsetky subory si skopirujes do pocitaca tam, kde chces mat ulozene. alebo, ked si to otvoris - tak v lavom stlpci pri priecinkoch mas moznost - extrahovat subory - tak to stlacis a ulozis si, kde chces a je to.

majkaa
20. apr 2008

ahojte strasne sa mi pacia vase albumy, kde ste si dietatko dali napr ako bilbord....prosim da sa tento program stiahnut niekde, prosim, prosim, poradte.

katka13122
20. apr 2008

uz mam od zopovane,teraz ako mam dat tie fotky tam???aby som tvorila

kattom
21. apr 2008

katka a majkaa - musite mat na to programy - photoshop alebo gimp alebo nieco podobne. ako a kde sa daju stahovat - myslim, ze na prvych stranach v tejto diskusii je pisane a kuk aj na www.baby-cafe.cz

katka - ked budes mat ten program -tak si ho otvoris, a otvoris si v nom aj fotky aj tie veci, co si si stiahla a uz sa len pohras.. navody su tiez na baby-cafe. drzim palce 😉

mimusiacik
25. apr 2008

😉

mimusiacik
1. máj 2008

u aprilmouse...supeeerrrr novinky - freebie 😉
http://aprilmouse.blogspot.com/

evercila
1. máj 2008

mimus! nadherne fotecky mas!!!!! mala je ako do reklamy!

barborenka
1. máj 2008

Vsetky mate nadherne fotky,neviem ktore skor pozerat.Aj ja sa to musim naucit 🙂

mimusiacik
1. máj 2008

viktorianske elementiky
http://creativevictorian.blogspot.com/2008/04/q...

ahooooj everciluska,
nasa temicka padaaaa doleeee...englismensky tulpasik tu kvasi saaaam,vsetky ste fuc v maniii - niet casu na opakovanu vyuku vkladania linkov,fotiek a scrapikov...

Cauenko everciluska,rabiva,hawra,erika153,bihan,adusausa,neka,bubaczik,kattom,meggi,drobec,luculka,kornelia,nguen,pavlita,melory,mamacat,jarka,mirka,bolulka,petaba,ladybird...a spol...kde sa podeli vsetky Vase scrapiky a albumiky...?
uz ani nemam potuchy ako rastu Vase deticky...nevyznam sa v stranke na manii...tu to bolo chnapes pre mna lepsie...

Tak sa majte krasne,
laskou plny celucicky rok!

mimusiacik
1. máj 2008

🙂 everciluska...fuuu...vy ste uz mali 1.rocik?!
no...tak...ZIVIO...pevne zdravicko,kazdodenne ludske stasticko,nekonecnu lasku milujucich rodicov,
vela veselych hier,santenia a zabavy po cely zivot!
paradne a carovne scrapiky a foto...minister polnohospodartva je milionovy,ako i bombova futbaltorticka - mnamnam,podvodnickepotapacske,ako i s havuskompapuskom,v cervenom satene,tutifrutialafle kociarik...lubezny usmevcek v jesennom listiii...no proste radost hladiet...kocham sa kocham...havinko vzadu na sankach je supis napad...vynimocny halovensky,spinkaci a kooopeeeccc prekrasnych scrapikov a kalendarov+ hand made...no proste No.1*****!

mimusiacik
1. máj 2008

🙂 barborenka...aj vy mate vydarene portretiky...farebne gulicky ,kowgirl,usmev v kociariku...no supeeer!
Vas sviezi portret na zltom je tiez eeenooonuuuunoooo!
pozadie prirody,prirodzene svetlo vie urobit divy...
Tak uz len nastudovat nieco o scrape a sup do tvorby!Vela stastia! 😉

mimusiacik
1. máj 2008
kattom
1. máj 2008

mimusiacik - no vsetky sme na scrapmania ako pises. lebo konik strajkoval (a obcas stale strajkuje)

a v galerii sa da vyznat celkom dobre podla mna - ak sa zaregistrujes - tak mozes dat sukromne albumy - a tam si najdes podla prezyvky scrapy jednotlivych scraperiek (a scrapera - lebo mame aj jedneho chlapa medzi sebou).
dojdi sa aj ty pochvalit 😉

rabiva
autor
1. máj 2008

ahoj mimusiacik 🙂 som kvoli tebe nakukla ze pozriem album a uz ho tu niet ☹

kuk ku mne na blog, mam tam freebko s jarne kvietky 😉

rabiva
autor
1. máj 2008

🤐 preklep freebko "jarne kvietky" 🤐

mirka414
1. máj 2008

rabiva,ale ani tvoj albumik tu uz nieje 😢 bol nadherny...

mimusiacik
2. máj 2008

...hm...pre zaciatocnikov jarne QP - len vlozit foto do hotovych ramcekov a ucit sa ulozenie elementov v scrape...
heslo Chicago
http://bonscrapatitdesigns.blogspot.com/search?...

droby
2. máj 2008

ahojte kocky ahpj mimusiacik, ja len ziram jak totu vedies, super ze udrzujes temicku a pomahas 🙂
vela zdaru vsetkym

mimusiacik
2. máj 2008

veru droby...sam vojak v poli zo starej partie...sem tam zabludeny vtacik letacik a prazdno... 😉

http://irresistiblescraps.blogspot.com/search/l...