Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

bubaczik
4. nov 2007

nevadi mimu,ja taky jimmy nenapadko 😀

mimusiacik
4. nov 2007

🙂 bubu - vobec nie si nenapadko...len ja uz nosim vo vrecku senilnu sklerozu... 😀 😉

tvoje scrapiky...su neoddelitelnou sucastou temy a slapes hore jak Daaaabeeelll! 😀 😉

skusat nove,vobec nie jednoduche veci...inspirujes...tak!

adalion
4. nov 2007

ahoj zienky 😀
hlasim sa k digiscrap zaciatocnikom - pomaly ale isto zavislakom 😀
prosim o vysvetlenie, pomoc pri mojom prvom scrapiku ... tema: pismo(font) ... isto ste to tu uz rozoberali ale zmilujte sa nado mnou aby som to nemusela spatne prehladavat cez 100 stran ... takze kam treba ulozit/nahrat fonty aby sa mi objavili v ponuke? ... vcera som to hladala ale marne ... 😅

nguyen
4. nov 2007

adalion, prispevok od hawry na strane 100 z 13:32 😉

adalion
4. nov 2007

vdaka 😉

mimusiacik
4. nov 2007
adalion
4. nov 2007

no asi to mam hotove ... skuste omrknut, ja letim s krpcom von ... cakam na vylepsujuce navrhy 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

pavlita
4. nov 2007

ake peknucke, jemnucke... adalion...krasne 😉

mimusiacik
4. nov 2007

🙂 Foto zo zrazu b-c (uz to nie su len mena nad kitmi...)
takze (skoro) vsechny fotky si muzete prohlednou tady:
http://katth.rajce.idnes.cz/ZvA_v_bedne/
http://katth.rajce.idnes.cz/ZvA_ve_sklepe/
http://katth.rajce.idnes.cz/ZvA_v_hradci/
http://katth.rajce.idnes.cz/ZvA_u_april/

bubaczik
4. nov 2007

jooj mimusiacik od teba to beriem jak balzam na dušu 😀 😵

mimusiacik
4. nov 2007

🙂podarilo sa prosim niekomu stiahnut freebie od kubivet?
ach tie moje registracie...utrapy na pokracovanie...tie ma umucia...

http://kubivet.blog.cz/

marhar
4. nov 2007

adalion, ty si teda nevernica!!!! 😅 čo sa tak vrátiť domov? 😉

erika153
4. nov 2007

mimus jamam od nej stiahnute vsetky vianocne kity... od kubivet. preco ? nejde ti to? 😕 😕

marhar
4. nov 2007

a už keď som tu, tak prosííím, kuk do môjho albumu 😉 . Drahý sa stal neskutočný maniak a už mi hrozí, že si urobí nick a bude tu bojovať s vami!!! no uznajte! Venuje sa tomu asi tak týždeň a sedí pri tom do druhej v noci...čiže no comment a milé maniačky, vďaka vám a najmä nelly - POZDRAVUJE ju VÝCHOD!!! 😉 - sa doma bijeme o pc!
Postarali ste sa mu teda o max.využitie voľného i nevoľného času 😀

Čiže ak sa vám bude chcieť, mrknite do môjho albumčeku "alexej" a môžte pochváliť aj skritizovať, príp. pripomienkovať nedostatky 🙂 Ďakujem vám vopred - a mám odovzdať poďakovanie - pretože využíva aj vaše linky. Ak niečo bude mať nové on, tak vám to tu na oplátku hodím zasa ja!

Tak nech vytvárate krásne scrapíky a neseďte pri tom až tak veľmi, ok? papa

hawra
4. nov 2007

jeeej, marhar, pozicaj nam svojho chlapa, nech nam to tu ozivi 🙂
Nech sa pokojne ozve a ukaze nam i dalsie vytvory. I my pozravujeme a tesime sa na posedenia pri scrape do neskorych nocnych hodin. 😀

marhar
4. nov 2007

hawra- 😀 😀 😀 tak to by bol asi prvý chlap na koni - 😀 😀 😀 som mu povedala, že sa k nemu nepriznám, tak mi pohrozil, že si dá nick "zetha od marhar" - no baví ma do popuku 😉

Ale dík hawra, ak niečo nové vytvorí, tak sem opäť lupsnem a sprostredkujem, ok?

evercila
4. nov 2007

ahojte srpaerky!
tak uz som konecne tu a nestiham citat tych "iks" stran, co sa tu udialo 🙂
mimus, nevies mi to v skratke zhrnut? 🙂)))

aspon albumy popozeram 🙂))

nguyen
4. nov 2007

baby ked ste pri tych chlapoch aj moj sa tomu tak trochu venuje teda venoval ale zasa nie az tak vytrvalo ale teraz ked uz zvladol www stranky tak si kupil kameru (a ja neznasam vidiet sama seba na videu no a nakolko sme zatial sami hadajte koho asi vkuse filmuje? 😠 ) no a k tomu si kupil taky prokram na strihanie upravu a co ja viem co este ale to keby ste videli, co to vsetko robi - no toto ak raz budem vediet... 😎 ale nerobim si nadeje, on je v tomto 100 krat zdatnejsi a aj tak mu to chvilu trvalo, no a este fotenie a upravy fotiek na nepoznanie a ja by som vam ho aj pozicala ale bohuzial potreboval by tlmocnika ☹

bihan
4. nov 2007

Rabiva, Hawra, ja vás asi odstrelím, že ste túto tému rozbehli!!! 😀 😝
Už tu mám jedenásť hodín a zase som celý večer strávila pri počítači kombinovaním papierov, elementov, rámikova a neviem čoho 😝 Ešteže mámt aké spavé dieťa a chápavého manžela 😀 😎
Inak, Hawra, aj ja som sa nechala inšpirovať tým tmavým papierom 😉 výtvor mám v albume.. ale po dlhej dobe niečo, čo sa mi fakt páči 😅

rabiva
autor
4. nov 2007

ahojte zienky, len som vas pribehla narychlo pozdravit, ste uzasne sikulky 😵 😵 a zas kolko novych tvari 😉 dielka su suprove!!
Ja nestiham nic, priorita c.1 je diplomovka, kt. mam mat hotovu tak v januari takze na digiscrap mi cas neostava... a viete ako mi je, mat zapnuty PC a neotvorit PS?? ☹ ☹ No co uz. TAk utekam zehlit a hajat nech som v praci aspon ako tak k zivotu 😅 😎

mimusiacik
4. nov 2007

🙂 Rabivuska....cmuk....hurraaaa...aj tych par pismenok od teba - zakladatelky temy velmi potesilo...vela sil na zvladanie hektiky!
Drz sa nasa statocna tigrica... 😉

hadzem dnes ostatny kupelnovy link s kacickami a tulenikmi,dudlikmi pre dievcatka i chlapcekov,hoci tu uz bol ,mozno sa niekomu zide 😉
http://aziscrap.canalblog.com/archives/mes_free...

Uspesny tyzden bambulky! 😉

pavlita
4. nov 2007

no dalsi darcek, tentokrat prababke k 80.tke, co myslite, potesi?
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nguyen
4. nov 2007

bihan, mne sa pacila aj ta modra verzia, taka na dobu noc 😉
som sa mimochodm nechala inspirovat ked som robila nocnu prahu, ale asi velmi nevysla 😅 a ozaj, skopcila som si tvoj ibistek a mam ho v spanielskom scrape tak kukni ked budes mat cas 😉

evercila
4. nov 2007

asi mi este hrabe z tej cesty...
chcela som napisat scrapacky 🙂

hawra
4. nov 2007

bihan, to by si musela mat nejaku strelu stredneho alebo dlheho doletu, ze by si nas odstrelila 😀 a spolocne dakujme dypeckovi z BC za ten scrapik s ciernym papierom 🙂 vydaril sa ti, bihan.

pavlita, babicka sa urcite potesi 🙂

evercila, vitaj spat.

nguyen, fiha, tolko noviniek na blogu. parada 🙂 nocna Praha sa mi paci, akurat skoda toho nepritomneho stativu. 😝

kornelia
4. nov 2007

Vitaj marhar, dakujem za slova chvaly, dobre padli 😉
A baby, len sa bite o toho muza, oplati sa, je ozaj dobrym spolocnikom pri tvoreni scrapov, ma super napady a sem tam dohodi super kity, a vie pobavit a straaaaaaasne moc sa che naucit viac a viac, tak mu pomahajte aj vy. 🙂
M. prepac, ale aj ostatne babenky musia vediet, akeho mas skveleho manzela, ze ty sa neoberas o cas a on ti pri tom vytvara krasne vecicky, ktore ti staci len pozriet a tesit sa z nich, no poviem ti, tisko zavidim. 😉
Bihan - naaaaaaaaaaaaaaadhera, nemam slov.
Pavli - tak ja len zasnem, kam ty chodis na tie napady, 100% ze sa jej to bude pacit. 😉
Adailon - krasne prve dielko, ozaj nezne! 🙂

mmem
5. nov 2007

ahojte,
mimu :ty si teda to mam cely tyzden stahovat???? 😀 ale dakujem
bihan :super
nguyen: mozes sem hodit link na ten tvoj blog???
evercila: babka bude 100%rada

dlho tu nebola meggie a kattom.

adalion
5. nov 2007

vdaka zienky ...
moc casu na to nemam takze mi trvalo 3dni kym to dostalo takuto podobu 😀
totiz najprv som sa venovala studiu navodov a nasledne skusaniu v praxi ... 😉 ... no a este chcem skusit odmazat z fotky ten skaredy leukoplast ...
krpcek ma teraz len 3 mesiaciky a ona je priorita 😉 takze sa mi cez den podari zatial len sem-tam na polhodinku k tomu sadnut ... tak chytro este pomedzi pracu s PS stahujem kity a obzeram linky ktorymi tu zasobujete 😉

poobzerala som vase albumceky a krasne scrapiky 😎 super! dufam ze coskoro dosiahnem vasu uroven aby som si mohla s vami vymienat nove napady a prispiet niecim originalnym 😉

evercila
5. nov 2007

to adal:blahozelame k prvotinke, len tak dalej 🙂
hawra, dik, ten halloweensky je krasny, ja svoj este furt nemam ☹
mimus,bihan,rabiva, mate pekne "prirastky"...no sa to tu tak rozbehlo, ze to nestiham pozerat...🙂))

hawra
5. nov 2007

adalion, dobre si sa rozbehl a som rada, ze si sa pridala. 😉 Len malokto, kto sa ozve do IP a ja ho odkazem do diskusie, sa ozaj ozve. 😕