Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

pavlita
1. okt 2007

droby, ja som videla uz poobede, tam ozaj nemas co vychytaaaaaaaat.... 😉

droby
1. okt 2007

jee dik pavlita 🙂

droby
1. okt 2007

vy viete vzdy potesit.
ked som njake ukazovala svokrovcom s ich vnuckou - vsetky pod ktorymi mam neterka babrborka - ti nic nepovedali ani len slovko, len hm. ma to celkom sklamalo ☹

pavlita
1. okt 2007

moja svokra je v tomto tiez na nic, im sa to vobec nepaci, chcu len fotky, vraj taka ta omacka na tom nieje dolezita...a ze je to uz moc nacackane...a to uz nieje ani to nase dievcatko...vyzera, ako z reklamy...atd a bla bla bla

hawra
1. okt 2007

hej, to poznam 😀 ja uz to nikomu neukazujem. Manzel je neobjektivny, ten stale chvali a ostatnych to nezaujima. 😒

droby
1. okt 2007

komukolvek som to ukazala bol nadseny, kamoske som dcerku robila - v albume tamarka-dalsej Lucku, seserkam som robila s detmi aj samym a dovolenkove a vsade parada, len svokra a svagrina su divne 😒 no co kaslat na tych ktori to neovenia.
pavli, oni nemaju zmysel pre umenie 😀

pavlita
1. okt 2007

hej asi tak, uz som si zvykla, nie kazdy tomu rozumie... 🙂
povedzme si na rovinu, je to len pre ludi..."na vyssej urovni"...
a teraz nemyslim len umeleckej.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evercila
1. okt 2007

ahojte! no, ja mam tiez niekedy zmiesane pocity, ked sa ludia nevyjadria, to mi potom pripada, ze sa im to nepaci... ☹
P.S. no svokry su samostatna kapitola, nie ? 🙂)))))

droby
1. okt 2007

no co uz umelci zostavaju nepochopeni a nedoceneni "obycajnymi" smrtelnikmi 😀
no este ze sme sa tu nasli 🙂

dannynka
1. okt 2007

havra-dakujem a posnazím sa 🙂 🙂 🙂

droby
1. okt 2007

no to hej svokry to je jedna nekonecna kapitola asi vo vsetkom 😀

hawra
1. okt 2007

este freebies na dobru noc: http://mom2niryza.blogspot.com/

kornelia
1. okt 2007

Prepac bihan, prehliadla som mena, myslela som samozrejme na meggi, tak sorry obidve. 😀

pavlita
1. okt 2007

tak este december pridavam a bru nocku... 🙄

pavlita
1. okt 2007

jeeej, nely? Akoto, ze niesi na skypiku...

kornelia
1. okt 2007

Hm, teraz citam ze to nejde stahovat, tak ja som to len objavila a neskusila, nabuduce najprv skusim ci to pojde. Je mi luto, bolo to celkom pekne. ☹

lenka1108
1. okt 2007

asi maloktora mate deturence hore ze?tak vas so scarlettkou zdravime a hor sa hrat...trapi nas nostek...dobru nocku...

kornelia
1. okt 2007

Uz tam bezim 😉
Chcela som sa spytat, ako je to s tym rozmerom scrapikov, ked si to chcem dat vyvolat, aby som to nemala orezane. Ja mam ten stvorcovy format, ale ten asi nebude dobry a ako sa to nastavuje v gimpe, sice mozno to aj nastavim, len aky rozmer mam nastavovat, aby to bolo pekne? 😒

pavlita
2. okt 2007

dobre ranko babenky...tak ja som uz v praci a kde ste vy??? 😀 😀 😀
Nellinka s tym formatom je to podla mna jedno, ja som si davala robit fotoknizku tak narychlo, co bola ta posledna akcia na babetku...tak som to len tak nahadzala a vyslo to velmi pekne...
Mimochodom, neviete niektora, ci bude este akcia? Sledujem to stale na cewefotokniha...ale zatial nic, tak dufam, ze nas teraz nenechaju bez akcie az do dalsieho leta... 😉 😀

evercila
2. okt 2007

ahoj pavlita, prave som sa divala na slovensky fotolab, a akcia tam nie je...
ja som si objednavala fotknihu na ceskom fotolabe, v septembri bolo minus 20%, to sa oplatilo..../ v oktobri je minus 10%/

ja chcem dat urobit najneskor v novembri, lebo v decembri uz je prirazka 20%, hrozne... 🤐

bihan
2. okt 2007

Droby, ten nový scrapík sa ti fakt podaril 😉 Prosím ťa, odkiaľ máš tie polo-rámiky a srdiečka?

Ja chcem mamči poslať kalendár ako súbor, nech si to dá vytlačiť v jednom copy-centre, kde som dávala tlačiť aj nase svadobné oznamká.. myslím, že A4 farebná ma stála okolo 9,-Sk...

mmem
2. okt 2007

ahojte🙂
droby fakt pekne,ja mam zelenu strasne rada🙂ako si dosiahla v tej hornej casti fotky to rozdielne zelene zafarbenie?

Pavlita ty uz pracujes?

evercila:mozem sa spytat v ktorom ceskom fotolabe? ja sice kalendar este nemam,ale dufam ze stihnem nieco vytvorit🙂

neka
2. okt 2007

Ahojte, ale ste sa rozbehli 😀 , par dni som tu nebola a uz vas nastiham citat 🙂 .
Droby, Pavlita, Meggi krasne dielka. Aka vie by jesen krasna 😀 .
Ked som hladala nejaku basnicku o jeseni, tak vsetky boli pochmurne, smutne, depresivne a o dazdi. Ved jesen byva taka len malokedy, je krasna, farebna, vonava. 🙂

evercila
2. okt 2007

to mmem:
http://www.fotolab.cz/
zberne su skoro vsade...

ja si ale davam robit len fotoknihy, kalendar bude len "bonus" a vytlaceny doma 🙂

mmem
2. okt 2007

dakujem evercila

neka
2. okt 2007

nenatrafili ste prosim vas na taketo ,alebo podobne drevene pismena ako Freebay. 🙂

neka
2. okt 2007

ach a linku som zabudla 😅
tu je : http://www.scrapbookbytes.com/store/digital-scr...

aprilmouse
2. okt 2007

Ahojky 🙂 dneska máme na Babycafe výročí jednoho roku vzniku, tak kdo neví, může mrknout 🙂 a je tam "malé" překvápko v podobě megakitu 🙂

pavlita
2. okt 2007

ja som uz dnes blahozelala, tak este raz najma tebe aprilmouse...ved ty si najviac zasluzis...a dakujeme za megakitik...

mmem uz pracujem, ale len na pol uvazku, takze teraz som uz doma... 😉

kornelia
2. okt 2007

aprilmouse, moja gratulacia je uz tiez na mieste a tu teda este raz a dakujem za kity.
ja som sa dnes vdaka pavli naucila zasa nieco nove, tak idem skusat a potom vam to ukazem
Mozno som si nevsimla, ale ma uz niekto predlohu nejaku na kalendar ale na buduci rok? 🙂