Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

kornelia
14. okt 2007

ahoj vsetky, ja teraz trocha stagnujem, rozmyslam nad kalendarom, mam uz napady, len si to nechavam este ulezat v hlavicke, zatial robim nieco ine - papierove dekoracie do bytu. 🙂 Furt ma nieco chyti.
Mimus - ten link je super, su tam pekne veci.
A este ma nieco napadlo, stale tu pisete o tom, ako ste davali a nedavali fotky do original ramikov, je to zle ak pouzivam stiahnute hotove ramiky? Lebo tu o tom pisete, akoby dielka s hotovymi ramikmi nemali taku hodnotu ako s vlastnymi ramikmi, prepacte ale mam taky dojem, alebo nechapem teda o com to je?
Alebo pouzit a vymysliet vlastny ramik znamena postupit v scrapovani o priecku vyssie? Tak sa tam mozno raz dostanem aj ja 😉 , zatial mi stacia hotove. Pytam sa len, lebo si to stale vsimnem, ze je to tu spominane velakrat. 😒

kornelia
14. okt 2007

Ozaj tie co si davate vyvolavat fotky v happy foto, ktory program pouzivate, lebo je ich tam 3, neveim ktory si vybrat,
HF asistent
HF digizberna
XP klient
tak na ktory mam kliknut???
Ja sa neviem rozhodnut, instalovali ste si nejaky program do PC, alebo netreba, prosm poradte. Dakujem. 🙂

mimusiacik
14. okt 2007

🙂 nie,nie,neluska...spominam to casto len ja,
to len ja mam stale pocit previnenia,ze som tu od zaciatku zalozenia temy a stale zostavam len pri tych hotovych "quick pages" lebo nemam zatial stale dost nastudovanych veci,aby som si to urobila ozaj cele podla svojich predstav...

na vrchole su machri - dizajneri,kt.fakt cele dielko pre seba vytvoria od A-Z (papiere,ramik,elementy)...a nam zaciatocnikom poskytnu na dobu urcitu freebie...

bud pokojna...hrame sa a navzajom sa snad nieco priucime...

je prijemne nieco zaujimave po sebe zanechat a inspirovat niecim inych ,kt.maju prave teraz motivacnu krizu 😀 😉

mimusiacik
14. okt 2007

🙂 upozornenie - ta nayan - mi blbli niektore pismenkove pri rozzipovani -pisalo, ze "chyba"... 😖

aprilmouse
14. okt 2007

KORNELIA - já třeba hotové stránky (quick pages) vůbec nepoužívám. Když chci udělat koláž, tak to chci mít eňo ňuňo přesně k těm mým fotkám a použít něčí univerzální dílo a do něho dát své obrázky mě prostě neuspokojuje 🙂 Výsledek sice vypadá podobně, nikdo nepozná, že je jen vložená fotka. Ale přijde mi to stejné, jako říct Byla jsem na Mount Everestu (to je ten výsledek) ale jen já vím, jestli jsem tam vylezla sama, nebo mě někdo vynesl na zádech a oddřel to 🙂 Ale vím, že to holky používají třeba když nemají čas... nebo bych je možná i použila, ale kdybych dělala fotky pro někoho (tj. k nim neměla citový vztah). Dělala jsem quickpage pro megakit babycafe, další dělala Dypeček a jsou taky stahované, ale zdaleka ne tolik jako celý kit 🙂 Tož asi tak

hawra
15. okt 2007

dobre ranko, aha co som nasla na oktobrovych babatkach:

bihan • 41tt • 13. okt 2007 o 08:49

Ahoj, vcera rano o 8.05 sa nam narodila SARAH EMILIE s mierami
4 030 g / 51 cm.Lucka to zvladla skvele a bez nastrihu. Obe
su v poriadku a Sarah je nadherna Bihan sa vam coskoro ozve sama.

Jean-yves, manzel

Bihan, gratulujeme 🙂 😉 🙂 😀

evercila
15. okt 2007

gratulujeme !!!

neka
15. okt 2007

Sarah vitaj medzi nami 😀

Bihan gratulujeme ku krasnej dcerke 😀

janullka
15. okt 2007

aj my sa pripajame ku gratulacii vela zdravika obom prajeme 😵 😵 😵

zuzmag
15. okt 2007

Ahoj Mimusiacik,mozes mi poradit ako si mam stiahnut tie pozadia z tejto stranky co si nap.vcera o 13:50?Napr.su tam aj pekne obrazky na svad.fotky.Da sa to vobec stiahnut_Dikes 🙂

kornelia
15. okt 2007

Bihan gratulujem a prajem vela zdravia, stastia a vzajomnej lasky a pohody. 🙂 Vybrali ste krasne meno. Paci sa mi. Urcite je bambulka nadherna.

April, ja tiez cele quick pages nepouzivam, tiaz radsej tvorim sama, ale tie kity ano a potom si z nich skladam, takze hotove stranky nie, no mozno raz ked budem nieco rychlo potrebovat a niektora sa mi zapaci, tak si ju poziciam 😉 .

Povedzte mi niketo, kto robi v gimpe, ako si mam nastavit stranku na A4, skusala som podla hawrinych mier v pixeloch ,ale pri tlaci mi zostava okolo pozadia stale biely nevyplneny ramik, takze je to mensie ako A4, alebo je to tak dobre. Budem to musiet asi dat vyskusat v tlaciarni, ze ako to bude vyzerat..... 😒

mimusiacik
16. okt 2007

🙂Ahojte bambulky!
Cely tyzden chodim na skolenie,tak len v mihu okamihu...

Bihan ...No.1*! tutifrutialafleeeee...!!! 😀 😀 😀 😀 😉
10hodin po velkej udalosti som sa tu na teba pytala.... 😨

zuzmag - ja som klikla na obrazok,u mna v PC vyrolovalo taku tabulku:
PRIDAJ DO STIAHNUTIE
Ulozit do: Dokument/Downloads ....a tu sum si nasla na tych .../troch bodkach subor kde ukladam ostatne kity/posunula kurzor na dokument downloads...a stahovalo mi to percenta hore v liste vpravo...a bolo...rozzipovat a tvorit...

(ale asi kazdy pc iny a najma programy v nom nainstalovane...co sa nam zda samozrejme pre inych neriesitelna prekazka...nech to ide OK)

zdravim si Vas majte sa pekne!

MK mi nesiel vcera vecer a v noci vobec... 😒 ☹ 😢i cez vikend uz blbol...zle pocasie...vela ludi pri PC...

papa mozno az cez vikennddd!

mimka
16. okt 2007

ahojky... 😵

bihan: z celého srdiečka gratulejem.... už sa teším na prvý skrapík s maličkou 😉

akosi to tu stojí, to nikto netvorí??? 😀 ani mne nešiel koň celý week a ani včera 😖 😠

pekný deň 😎

bubaczik
16. okt 2007

bihan gratulujeme 😵
no tu sa nejako pozastavila tvorba,ani ja nic nerobim,maly je zly,psp blbne,nemam inspiraciu,no proste katastrofen 😒

myslite,ak si dam preinstalovat windows,tak mi psp dostane rozum?ja sa bojim,ze sa mi vsetko vymaze..musim zalohovat akcie,fonty,styli 🙄

evercila
16. okt 2007

ahojte! no my sme chori, na tvorenie neni cas ☹(( a v piatok ideme na dva tyzdne k nasim, tam aspon tam nieco nafotim ...
to kornelia: ja tiez radsej robim vsetko sama, ale QP su nahodou super...ak vidim nejau, ktora pasuje k mojej fotke ako " serbel na rit" /sorry za vyraz, ale nic vystiznejsie ma nenapadlo, tak to tam dam...hlavne, ked teraz robim fotoknihu, ak by som mala robit 66 originalov, tak to robim do vianoc 2009 🙂))

hawra
16. okt 2007

ahojte, tiez v poslednej dobe netvorim. Ale urobila som vcera konecne aspon rychly obal na kalenadar 🙂 este mu chyba fotka, takze je nezverejnitelny. 😝 Dnes sa o nieco nove pokusim, kedze ma moj oblubeny serial PB pauzu do buduceho tyzdna, tak nestahujem a nepozeram 😀
Akurat mame choru Anetku, takze zavisi od jej nalady. ☹

evercila
16. okt 2007

to hawra: kolko ma PB dielov ? 😀 u nas v cechach to zacina bezat, ak ak to nie je nejak "dotocene" ako napr. LOST, tak ma to dost odradza....

hawra
16. okt 2007

no teraz pozeram tretiu seriu 🙂 buduci tyzden ide 5 diel.
Prvu seriu som videla normalne v telke tyzden po tyzdni, potom som si stiahla celu druhu a tak ma to chytilo, ze som pozerala kazdy vecer tak 3-4 diely. 😀 Teraz zacala tato tretia, akurat musim zas cakat kazdy tyzden na novy diel, lebo len teraz to chodi v telke v USA premierovo, takze ked to ide tam, tu to pozeram s par hodinovym oneskorenim. 😀
LOST som nepozerala, ale vraj kvalita sla dolu dalsimi seriami. Pri PB teda nesla. 😝 Furt sedim a kukam celych 40 minut bez pohnutia. 😉 😀

evercila
16. okt 2007

ty jo...lebo sme sa akurat bavili, ze v dnesnom dieli idu zdrhnut 🙂 /to je asi stvrty diel prvej serie.../ tak by ma zaujimalo, co budu robit v zvysnych dva a pol serii 😀 😀 😀
a v tomto tiez este nieje natoceny posledny diel ? 😀 😀 😀

hawra
16. okt 2007

haha, no netes sa, zeby zdrhli tak skoro 😀 Az v druhej serii budu vonku a budu ich chytat. 😝
Ale nebudem ti prezradzat, hihi, len si to pekne pozri.
Podla mna maju natoceny posledny diel tretej serie, ale ako vzdy to bude zas otvorene pre pripad, ze by sa tocilo dalej. 😀

evercila
16. okt 2007

sak prave...no nic, pozerat to urcite budem, len som sa bala, ze to nakoniec bude jak telenovela 🙂)))

adusa
16. okt 2007

Ja len tak narychlo... citam ale nestiham pisat... ale musim zagratulovat Bihan!! 🙂 😉
Bihan nech ste zdravucke a dari sa vam vo vsetkom, sikulka si ako si to pekne zvladla 🙂 , tesim sa na fotecky a scrapiky.
papa vsetkym... a tvorte nech mam na co pozerat a kochat sa 😵 🙂

mmem
16. okt 2007

bihan: gratulujeeeeeem z celeho srdca, sa mi zdalo ze si sa dlho neozvala. Tesim e sa na nove scrapiky s malinkou🙂

mimka
16. okt 2007

baby neviem kto, ale niekto hľadala kanadský alebo americký kit...tak klik sem http://www.dumalski.com/Main/Andreas_Blog/Entri... stačí na to len kliknúť a hodí to na 4.... dúfam, že sa nemýlim.... 😎

lenka1108
16. okt 2007

ajoj peti prosim ta posli mi skype meno neviem si nam spomenut...papa

mimusiacik
16. okt 2007

🙂 mimka - canadsky som hladala ja ...to su 2 linky ?...vyhadzuje eror... 😢
nepozries prosim na to?ci uz sa neda?kde si to videla ,prosim?
vdaka...

pekny vecer! 😉

mimka
16. okt 2007

mimus, aj tá bodka a html ku tomu patrí len to nepodčiarklo, daj s tým a pôjde to, skúšala som teraz.... 😉

mimusiacik
16. okt 2007

🙂mimka...cmukkkk!!! 😀 😀 😀 🙂 😵 😅 😉
Velkaaaaa vdakaaaa!!! 😉
Uzasne dobry pocit,ked niekto v dialke nezabudol na pismenka 😉

mimka
16. okt 2007

mimuš, teší ma.... ty si tak ďaleko? 😎