Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

lenny
23. okt 2007

tie sweet sensation? no tie su peknucke

mimusiacik
23. okt 2007

😉 hmmm,ano...+ i tie magic of colors ,nizsie dole by stali za hriech... 😀 😉

lenny
23. okt 2007

no tam je napisane, ze uz to nie je zadarmo

weroni
23. okt 2007

hawra: vrela vdaka dam vediet ako sa mi darilo 🙂

hawra
23. okt 2007

mimus, tie uz nie su aktivne: Desculpe, este freebie não está mais disponível. Sorry, this freebie is no longer available.
Pekne su, to je pravda.

Kto chce tie jednofarebne papiere od bren, co som pouzila na kalendar, tak dajte vediet do IP, vecer ich zipnem a poslem link. Teda vecer uz je, tak ked ulozim maroda 🙂

Inak pridala som dve novinky, obe su take hmm, no rychlovky 😀

hawra
23. okt 2007

tie papiere, o ktorych vravim ja, boli tu: http://brentboone.typepad.com/brens_blog/2007/0...

mimusiacik
23. okt 2007

🙂 vdaka za 😢 info 😉
velmi sa mi paci boo grimaska a chutnucky casperik 😀
i ten sladky buvinkacik je mnam,mnam...holywoodsky anjelik s cervenou zabezpekou...(osvedcila sa?) 😉

papiere si prosim,prosim i ja ...cmuk...vdaka!
skore zotavenie marodikom - rabi i VAM!

bihan - mala je ENONUUUUUNOOOO...lubeznaaaa....carovnaaaa....
droby....haloooo,,,,luculka....mmem....kde steeeeeee????? 😀 😀 😀

mimusiacik
23. okt 2007

🙂 bren papiere - vydareneeee!!! 😉

neka
23. okt 2007

Hawra, vidim, ze aj Anetka ma spinkaciu babiku 😀 , Evka bez nej ani nechce ist do postielky.

Leny, ja by som dala vyssie obrazok, aby sa neprekryval s kalendarom, ale mozno si to mala zamerne tak urobene. 🙂

lenny
23. okt 2007

aj ja si prosim papieriky, prosim

lenny
23. okt 2007

ano ten obrazok asi dam vyssie, dik neka 😎

hawra
23. okt 2007

baby, linky na papiere budem posielat len do IP, tak mi napiste, aby som dakoho neprehliadla

mimusiacik
23. okt 2007

🙂i tu papiere... hoci...no vzdy lepsie ako vobec nic...😉
http://littledreamerdesigns.typepad.com/

hawruska - vdaka...cmuk 😉

mimusiacik
23. okt 2007

🙂 uplne doleeeeee 😀

pavlita
23. okt 2007

Ahojte vsetky digiscrapsikulky,

Bihan, uzasna dcerka, gratulujem...a tesim sa s Tebou...
dielka som pozrela len zbezne, ale hawra, strasne sa mi paci Tvoje boo...
My sme boli na svadbe, tak som pridala jednu rychlovku pre babky...do ramceka na stol do prace... 😉

hawra
23. okt 2007

baby, no to som teda prekvapena z takych dobrych reakcii :-P
To Boo som mala rozrobene dost dlho, furt mi to nejako neslo, nie som s tym uplne spokojna, ja som skor na tie farbicky 🙂
Mimus, zabezpeka sa asi osvedcila, musim zaklopat, ale od maja je teraz prvy krat chora. 😀 No ci to ma suvis, fakt netusim. 😝 ja som pokojnejsia, hihi. 🙂

kornelia
23. okt 2007

tie co spominala mimusiacik, ale neda sa to

hawra
23. okt 2007

linky na papiere poslane, kto nedostal, nech sa ohlasi, som dajaka unavena 🙂
Neka, hej, Anetka ma spinkaciu babiku, ale nespi s nou 🙂 Ma ju sice v postielke, ale bola to nahoda, ze sa na nu tak nalepila. 🙂 Ona ma ine veci na spinkanie, dnes napriklad baterku (vcera sme mali vypadok elektriky :-P ) a tak podobne 😀

kornelia
23. okt 2007

Tak zacala som konecne ten kalendar, sice s julom, ale aspon trocha tepla do tejto zimy. 🙂 Povedzte ake to je, este rozmyslam ci tie cisla nedam radsej mensie a do rohu laveho, no neviem. 😒
Ale celkom ma to nakoplo, takze sa do toho zajtra pustim, chcela by som stihnut dva ci tri mesiace zajtra.

hawra
24. okt 2007

kornelia, jul sa mi paci 😉 mozno by to este chcelo trosku viac ozdobiek spod ramcekov, hm?

neka
24. okt 2007

Babulky, babulky, babulkyyyyyy 😀 😀 😀 😀 , ide ma rozhodit od stastia 😀 😀 😀 , mam doma fotoknihu a je baaaajecna, vsetko krasne sedi, nic mi nezrezali a v skutocnosti, tie scrapiky celkom dobre vyzeraju. 😵

neka
24. okt 2007

... a este sa mi podarilo si aj samej urobit ramik, taky blok znamok 😀 😀 😀 .....asi vyletim z koze..... 😀 😀 😀

kornelia
24. okt 2007

Hawra dik, ako tak dnes na to pozeram, aj ja mam dojem ze mi tam nieco chyba, no neviem co, lebo mi tam nic nesadne,t ak uvidim este nieco vyskusam, tiez som myslelal nieco pod ramiky.
Aj vy ste s tym tak, ze co sa vam pacilo vcera, dnes uz nie je take dobre??? 😒

hawra
24. okt 2007

fiha, jaka radost 🙂
neka, tak to je super, ze to dobre vyslo.

kornelia
24. okt 2007

Tak vkladam novu verziu, pozrite si vylepseny jul, co ty na to Hawra?

nguyen
24. okt 2007

ahoj baby

tak sa pridavam, po dlhsom case co som vas len citala 😉
digiscrapbookingu sa venujem asi od maja tohto roku ale len tak "dietne" - nie je casu- ale napriek tomu ze sa s tym param uz polroka moje diela tomu vemi neodpovedaju - rozumej "nic moc" 😅
babo zatial nemam, takze diela na konika nedavam ale kukam tie vase a jedno velke wow vsetkym 😉

kornelia, mam uplne rovnaky problem - nieco vytvorim, som nadsena, na druhy den to uz stahujem z blogu lebo mi to pripada strasne 😅
ale ak mozem k tvojmu kalendaru - teda julu - mne sa velmi paci 😉

pavlita
24. okt 2007

Nelly, dobre dolepsene a neprecackane...trafila si fakt presne...

mimusiacik
24. okt 2007

🙂poradi nam elevom bez znalosti AJ postup krok za krokom ako stiahnut strasiacika...uz som prepasla ramiky s ruzickami odtial...trapila som sa tyzden a nic...registrujem sa do bludu a potom ma posle k administratorovi ci co...
http://www.digiscrapdepot.com/freebies/quickpag...

vdaka za ustretovu pomoc 😉

mmem
24. okt 2007

ahojte🙂
ja moc nestiham:( maly bol chory a odvtedy sa nam cely rezim zosypal,nieco som ale vytvorila,ale este to nie je doupravovane tak to dufam cez vikend dokoncim a hodim do galerie.

nguyen:vitaj
pozdravujem vsetky skalne🙂
kornelia: ten jul si tou sietkou fakt vylepsila,zjemnila, ja hladam tiez nieco podobne,mohla by sem hodit link??

hawra: to boo je super,zlaty ksichtik 😀
pavlita: paci sa mi ten obal na rok 2008🙂

mimu: tie ciernobiele sa ti fakt vydarili
rabiva: ako v robote?

mmem
24. okt 2007

maleho strazi hrdy tatko tak mam paaar minut.

mimu: ten strasiacik je uzasny,ale moc ti neporadim,mne to tiez neslo,ja po angelsku moc neviem

baby nestretli ste sa niekde s motivom vlcieho maku??? a este hladam motiv rozopnuteho zipsu,

pjosi,pjosim ak mate dajte link🙂