Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mmem
30. okt 2007
mmem
30. okt 2007

rabi: pekne je to dream🙂

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bihan
30. okt 2007

jejda...senilniem! 😅
Vďaka Mmem 😉

svetluska.p
30. okt 2007

ahoj babule, obdivujem vas, ste sikulky. ja som sa rozhodla, ze tiez sa na to dam. zacinam dnes. vcera som studovala photoshop, prirucku 😀 . ale mam obavy. dufam, ze to zmaknem.

hawra
30. okt 2007

ahojte,
svetluska, dobre rozhodnutie, verim, ze ti optimizmus vydrzi a nevzdas sa pri prvych neuspechoch. Treba vela skusat a pojde to, verime ti.
Keby nieco, urcite sa tu rada najde 🙂 staci sa opytat.
Drzim prsty.

mmem, jak si zmenila tu ikonku, tak som normalne ostala zmatena, ze kto to 😀

dada30
30. okt 2007

Ahojte , aj sa pridávam do témy. 😉 Ešte sa len učím, ale zopár obrázkov som už vytvorila. Čo na ne poviete ako profesionálky? 🙂

mmem
30. okt 2007

bihan: to nic,myslim ze to je v norme 😀
hawra: 😉

bubaczik: ten maly je uzasny 🙂

dada: pekne dielka, ze si zaciatocnik ???!!!

svetluska: vitaj

bubaczik
30. okt 2007

mmem no hlavne ked zaspi 😀 idu nam zuby ☹

kornelia
30. okt 2007

Dievcata robil uz niekto take tenke biele ramiky okolo fotky, ako ked su aj na originalnych fotkach? Viete poradit v Gimpe? 😒

nguyen
30. okt 2007

bihan, podarilo sa nakoniec otvorit tie freebiecka, ci im musim zmenit format?
strasne motovidlo som 😅

inak dnes som uz videla psp 12ku aj v Leclercu, takze je to uz podla mna oficialne na trhu, nie to drahe ale ja sa nejak neviem zbavit pocitu ze iba zmenili celkovy vzhlad, skusam teraz aj v gimpe tak som este v psp 12ke nenasla nic co by nebolo aj v 11ke, ale ak sa nahodou na to das, daj vedeit ak objavis daco co bude stat za to, napriklad taky digatalny "opeknovac" ten by sa mi hodil 😀 😀 😀

svetluska.p
30. okt 2007

dada, velmi pekne 🙂.

svetluska.p
30. okt 2007

kocky prosim vas, raz som tu pisala, ci by ste mi pomohli, ako na to, ze s ami nechce citat celu diskusiu odznova. a jedna z vas mi poslala link niekde, kde to je super bod po bode vysvetlene.jedna z vas to aj vysvetlovala. prosim prosim link este raaaaz.

svetluska.p
30. okt 2007

dakujem mmem. uz som to nasla. bola to tema digiscrapbook pre zaciatocnikov 🙂. joj, som cela nazhavena na to 🙂.

ajka23
30. okt 2007

svetlus, ty ty ty... 😉

svetluska.p
30. okt 2007

ajka, ty spionik 😀 😀 😀

dada30
30. okt 2007

babulky, ďakujem za pochvalu,dobre padla. Povzbudilo mato na ďalšie výtvory, ale aj tak sa mám ešte čo učiť 😉
mmem: ďakujem, som taký asi mesačný začiatočník, veľmi mi pomohli tieto diskusie, aj keď som sa nepridala. Ale už to napravím. Aj ja mám zopár otázok.
No ty máš tiež krásne dielka. Ten kalendár je nádherný!!! To je na rok 2008? Ak áno z kade si ho stiahla?

svetluska.p
30. okt 2007

kocky, co su to tie akcie a stopy pre nejaky program????nerozumiem tomu.

hawra
30. okt 2007

dada30, ozaj sikulka, velmi pekne vytvory.

svetluska, akcie a stopy zatial nechaj tak, skus sa naucit zaklady s programom: ukladanie vrstiev, zmensovanie, otacanie fotiek a elementov, stahovanie kitov a pod z toho linku, co dala mmem.

svetluska.p
30. okt 2007

aha, no skusim to. ja som asi truba, ale naprikla d som na stranke, kde su freebie, ale ked na neho kliknem. nikde nevidim moznost srtiahnutia....

svetluska.p
30. okt 2007

inak idem z tych liniek od mmem.

dada30
30. okt 2007

havra: ďakujem, od takej profesionálky ma to veľmi potešilo

erika153
30. okt 2007

dadka mas to krasne, ja som tiez zaciatocnik 😅 😅 asi 4 dnovy 😅 ale stal sa zo mna nejaky zavislak, len do toho cumim a ucim sa. a skusam 😀 baby vsetky ste super, aj co davate navody na babycafe, vsetko cerpam z tamad!!! a z tade samozrejme, ale mne treba nazorne navody 😎 😝

dada30
30. okt 2007

erika, aj ja sa ešte učím. 😝 Ešte veľa vecí neviem. Kým som sa naučila aspoň tie základy trvalo mi to asi týždeň, ak nie aj viac. Tak veľa šťastia. Zatiaľ ti to to ide tiež veľmi dobre. Nato, že to robíš iba 4 dni... 🙂 😉

bubaczik
30. okt 2007

erika caf..sak kukam kukam,uz si vcera aj zabudla komentovat superstar 😀 nemas casu? 😕 😀

hawra
30. okt 2007

erika, fiha, tak na 4 dni je to teda perfektne 🙂 sikula.

erika153
30. okt 2007

dakujem vam strasne velmi 😵 😵 ano 4 dni mam phptpshop ale sedim tu od rana do noci 😅 😅 napriklad prave mi tu dieta mrnci a ja tu sedim 😀 ale uz ho utekam kupkat 😀

bubaczik 😀 veru uz sa musim trosku krotit a nezanedbavat modreho konika 😀 😀