Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
20. nov 2007

🙂 hawruska a tieto pismena s flitrami si videla?
http://fotoscrapluna.blogspot.com/

everciluska...ideeesss....nedaj sa....ukaz nam!

mimusiacik
20. nov 2007

🙂hawri i tuto nejake
http://www.digiscrapdepot.com/freebies/alpha/gl...

prezdobene???

mimusiacik
20. nov 2007

🙂 hawri pozri na depote alphy

pavlita - nieco obhoreneee
http://www.digiscrapdepot.com/freebies/alpha/sa...

evercila
20. nov 2007

hej, neboj, ja to zmazem, len nech viem, ake to bolo, ked som zacinala 🙂))
dufam, ze to teda bude napredovat 🙂))

mimusiacik
20. nov 2007

🙂 ever...preco by si mazala? ...vlastneeee je IN...tomu sa nic nevyrovnaaa...si opat o velikansky krok predo mnou...tesim sa s tebou!
len dalej k vysinam...

inspirujete,hecujete a posuvate sa tu navzajom...to je ten osoh!

mimusiacik
20. nov 2007

🙂 hawruska blahozelame i k dalsiemu kreativnemu teamu...bravooo!!!

rabivuska,aduskausa,mamacat,droby,bihan,luculka+ spol...nezabudame!...ste s nami!!!

everciluska - zajtra stastnu cestu,uzi si domov,pofot,nech mas furu materialu!Budeme Ta nedockavo spominat...papa

(dufam,ze som si Vas nepoplietla...tak ako na zac.rabi s hawrou...tak vy neli a ever...dorazili ste v rovnakom obdobi...tak ste ako sestricky) 😀

mimusiacik
20. nov 2007

🙂 rabi nasa - zmena vizitky...uz admin uradoval? 😀 😉

evercila
20. nov 2007

mimus, ja idem domov az na vianoce...skoda, sla by som zajtra 🙂
este tu chvilu budem prudit 🙂

mimusiacik
20. nov 2007

🙂 huuups 😀 😅 😵 🙂 😉 tusila som 😀 😉

mimusiacik
20. nov 2007

🙂 o prudeni nemoze byt ani reci...si vzacnou a nepostradatelnou clenkou temicky... 😉 neopustaj naaaasss...rady rednuuu... 😢

evercila
20. nov 2007

mne sa nezda, zeby redli 🙂))
mne uz do IP napisalo 12 dievcat, ktore chceli infosky o scrapovani 🙂
/teda z ceskeho MK, ja mam registraciu tam 🙂/

hawra
20. nov 2007

mimus, ten prvy link na abecedu bol fajn, uz mam stiahnute, pohoda, staci mi to takto, vdaka.
evercila, keby som spocitala vsetky IP-cky s infoskami, co som uz popisala a spocitala baby, co sa pridali, tak neviem...neviem, matika mi nikdy nesla, ale minimum sa pridalo do temy ☹

evercila
20. nov 2007

ja som z tych "svojich" videla v diskusii dve 🙂

neka
20. nov 2007

Ahojte, prosim vas neviete poradit ako upravit cervene oci na fotke v PS ?
Skusala som to vselijako, ale neviem na to prist. ☹

hawra
20. nov 2007

neka vlavo zvisla tabulka s nastrojmi, stvrty riadok prva ikonka, rozklikni a su tam schovane 4 nastroje: retusovaci stetec, zaplata, oci a este daco 😉

mimusiacik
20. nov 2007

🙂 v podstate nejde o lanarenie na silu do temy,...ale viac oci a viac nazorov,moznych cennych preklikavaciek,novych najdenych linkov...ja vsetko, co ma rabi s hawrou naucili odovzdavam cestne dalej novym...s nadejou,ze tie naucia dalsie...a pomozu inym v nudzi...KRUH DOBRA! 😀 😉

niekto ma viac casu na zdokonalenie ...a vzapäti zaciatocnik uci stalicu novym grifom,co uz on odskusal...tak urychli...napomoze...

hmm...mam pocit,ze naucime...a potom kazdy dalej na vlastnu päst...a adioooo...reciprocita akosi fuuuccc!!!

preto tie moje opakovane prosby a vyzvy...ze ak nieco dobre najdem,stiahnem a sup sem do temy bambulkam,...
ked si pomoze a potesi sa aspon jedna ...tak je dobre!

je hrrrbaaa takych,co stahuju,tvoria, pridavaju do albumov a nic viac...co je skoda...hlavne,ze sa vyzdobili...

pokojnu a dobruuu noc!

ivanocka331
20. nov 2007

ahojte ten program na tie upravy fotiek sa vola gimp??? 😅 davnejsie som si ho stiahla, ale nemala som na to cas a teraz hladam ten program v pc... 😎

neka
20. nov 2007

JAj dakujem Hawra. hned idem skusit 🙂
Mimus, mne momentalne zase stoji scrapovanie 😅 , pretoze sa zzivam s PS, a skusam v nom nove finticky 😎 , akurat sa pasujem s ohnutym a potrhanym papierom, rutina je uz pomerne dobre zvladnuta, len teraz pracujem na tom, aby to vyzeralo co najrealistickejsie 🙂. Uz mi zase v hlave lieta novy napad , len to spravne zrealizovat 🙂 .

pavlita
20. nov 2007

😀 heh, ze sa vyzdobili...to si dobre napisala. Mimus, ja sa snazim, hoci je to naaaaad mojeeee uz aj tak dost biedne sily...teda, ked dojdem domkov z prace a milaciky sa na mna vesaju, zatial co ja sa snazim aspon precitat postu, alebo dorobit nieco z prace...o scrapikovani uz ani nehovorim, to je jedina moja sanca v tychto nocnych hodinach...ale to potom tie rana vyzeraju, ked zabudnem na cas... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
Pridavam vianocny - bambulku s bombulkami... 😀

neka
20. nov 2007

No ja mam asi starsiu verziu je tam le retus. stetec a zaplata. ☹

mmem
20. nov 2007

mimu🙂 to ja vyrazam zajtra na cesty 😀 tak na mna myslite aj ja budeeeeeeem na vas spominat 🙂)) prave som manzelovi hovorila ze budem mat asi abstak bez PC,ale co uz :(( hlavne ze konecne uvidim rodicov 🙂

ever,hawra:aj ja mam tu skusenost s IP 🙂a poctivo posuvam infosky(KRUH DOBRA-KRASNE SI TO NAPISALA) tiez ma to registruje na ceskom konikovi,ale tam si baby zalozili vlastnu temu,tak to je v poho 🙂

ja nestiham sledovat ako pribudaju nove dielka u kociek ktore sem k nam nechodia
a aj ma zamrzi ze aspon nepozdravia,ked im tato tema nieco dala. Nase sikulky by to urcite potesilo 😉

tak ja to dnes zapichavam,zajtra sa sem uz asi nedostanem, pisem si stranu 129,dufam ze ked pridem tu neuvidim 300-ku 😀 no to by som asi nedocitala nikdy 😠

Tvorte,tvorte a uz sa na vas opat tesim

hawra
20. nov 2007

mmem, stastnu cestu 🙂

erika153
20. nov 2007

babyyy nasla som prenadherny kit, a ked sa budete preklikavat medzi mesiacmi je tam este kopec freebie... 😵 😵 http://weedsandwildflowersdesign.typepad.com/ho...

mimusiacik
21. nov 2007

MMEM...opatrujte sa a zazite len prijemne a vesele!
vdaka za opravu...papa! 😉

bihan
21. nov 2007

Mimuš, že moderná myš 😀 si ma pobavila 😉 Diddl je tu (myslím) komiksová postavička, ale hlavne ho všade vidieť ako plyšáka.. My ho ešte nemáme, ale čakám, že Sára ho určite od niekoho dostane 😅

Erika, WW majú super kity, len väčšinou platené ale tých pár freebíčiek tiež stojí za to 😉 Hawra, tie ich letné kvietky boli myslím ako pozornosť pre ľudí, čo sú zaregistrovaný na mailinlist na nejakej stránke, nie?

mimusiacik
21. nov 2007

🙂 bihan... 😀 😉 pekne vesele ranko!potes nas...

bubaczik - ten posledny sa mi velmi paci!!!Eno Nuuunooo!
ta srdieckova retaz i ramiky,proste CELKOVY UMELECKY DOJEM - 100bodov 😀
/prosim piste nazvy k dielkam...nech adusa,mmem,mamacat a spol budu vediet o com bola rec pri spätnom citaniii,vdaka/
odkial su podklady prosim?Bombove suuuu!!!

Uspesny den! 😉

bubaczik
21. nov 2007

mimu vidis,a ja som s nim mala najviac problemov sa stotoznit 😖 ale po case sa mi zacal pacit 😵 vsetko je od Petit moineaux,stranku bohuzial neviem.. 😅 ale tesi ma,ze sa ti paci,dufam,ze aj druhym sa bude pacit 😉
mam este nieco na srdci,ale az neskor,musim si to ulezat v hlave 🙂

bihan
21. nov 2007