Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

bubaczik
21. nov 2007

bihan sikulka 😵

bihan
21. nov 2007

však? 😀

mimusiacik
21. nov 2007

prosim bubu,hod ,ak budes mat chvilocku volna link na svoj blog...nech mozem pripisat odkaziikkk,vdaka...

bambulky blogerky - je to velka babracka nejako zariadit ,aby tie blinkies co mate v albumiku rovno hodili na blogf,tak ako ma rabi,hawra+... ?

alebo nema niekto linky na blogu vsetkych ostatnych z MK?
vrucna vdaka

bubaczik
21. nov 2007

bihan,no tak tak..
mimu mam cas,danko este spi,tak preco nie?!
http://bubaczikdigiscrap.blogspot.com/
zajtra sa musim pustit do upravy blogu,musim ho vyčačkat.. 😵

bubaczik
21. nov 2007

a neni to babracka 😉

evercila
21. nov 2007

jeej, pavlita, ten ako ste spolu, je krasny 😀
mmem pride az povianociach? tak to teda fakt neviem, ci tu nebude 300 stran 🙂))
ja budem doma pocas vianoc dva tyzdne a strasne sa tesiiim! 😀
pekny den!

mimusiacik
21. nov 2007

🙂 bihan vrucna vdaka za link-tu si ho neviem otvorit,az domka...
bubu - vdaka
everciluska - ahoooj...dobre si Vas pletieme,ze! 😀 😉

neka
21. nov 2007

Ahojte kocky, vy dnes hned takto skoro z rana pri PC 😀

mimusiacik
21. nov 2007

bubu...skoda,ze blog nepodporuje rychle anonymne odkazy 😢
(ja a registracie - k.o./- urcite by si ich tam mala viac...

erika153
21. nov 2007

akoze to co ma byt? som teraz pozerala na bubaczikov blog a nejaka mudrlantka tam napisala bubaczikovi stiplave ohodnotenie 🙄 🙄 🙄 nechapem, ze aj v tejto oblasti funguje zavist a zloba kde o nic nejde... 😒 😢 bubaczik nic si z toho nerob, ono mozno niekto nechape, co to je vyrobit vlastny kit a este ho velkoriso ponuknut ako freebie, to pochopia len dievcata, ktore sa s tym trapia... 😉 😉 a tymto vam dakujeme 😉 😉 😉

neka
21. nov 2007

No teda, tej kocke sa to muselo asi prisnit 😀 , patrim medzi neunavnych obiehacov zimnych a vianocnych kitov, lebo ich potrebujem furu a nic podobne som este nikde nezazrela 🙂
A kedze myslime aj na inojazycnych, tak skoro kazdy druhy kit sa menuje
X-mas kit 😀 😀 😀 😀

erika153
21. nov 2007

neka pravdu mas 😉 😉
a ja sa ponizene ospravedlnujem za tu strasnu tvrdku ☹ ☹ velkoryso som chcela napisat 🙂

evercila
21. nov 2007

povedzme si rovno, netreba chodit daleko...aj tu na konikovi sa vela "ucastniciek" debat sprava jak baby na trhu... 😀 😀 😀

bubaczik
21. nov 2007

erika si si vsimla?erika,neka dakujem,ze ste ma zastali..aj ked viem,odkial fuka vietor,nebudem sa k tomu velmi vyjadrovat..na margo toho odkazu..ja ma ciste svedomie,ja som sa s nim natrapila dost,a mozem povedat,ze od najmensieho "diamantika" az po papier som si vyrobila sama,nebudem tu nikomu nic dokazovat..velmi ma to zabolelo,ze funguje taketo,no neviem,ako to mam nazvat,asi to nazvem pokrytectvom 😅 ,je mi luto,myslela som si,ze si mame pomahat,nie navzajom si ublizovat,ale podotykam,mna to viac nastartovalo,nedam sa 😀 ja som rada aj tomu,ze mam 36 stiahnuti,ze sa to niekomu paci..ja to nerobim pre prestiž,ale pre potesenie.aj ked vecer niekedy uz nevladzem,ale naplna ma to,a nemyslim stale,len na plienky,varenie,upratovanie..mam radost z kazdeho noveho dielka,a uz sme sa s rabivou o tom aj bavili,ako sa tato tema ujala a z kazdej z nas sa stala sikulka..ja bohuzial mam obmedzeny net,takze behat po blogoch nemozem,tak budem rada,ak dotycna uverejni link,kde je podla nej moj podobny..medzi riadkami,okopčeny..by ma fakt zaujimalo..a takisto,nech zverenjni svoje freebie,nech si ho mozme pozriet a stiahnut 😵 a na margo Xmas nazvu,skus si ho dat do google,kolko toho vyhadze.. 😉

mimusiacik
21. nov 2007

🙂 nie som v obraze ☹ neviem tu otvarat stranky z netu/
Zloba sa siri lahko a rychlo...kolko sa komik natrapi,kym rozosmeje publikum a to nie vsetkych...?ake jednoduche je ublizit...a cez virtualnu realitu 100x jednoduchsie,ked sa Ti nemusi divat priamo do oci...preplakala som ja,rabi i hawra mozno nie jednu situaciu a IP tu z MK...

Bude dobre!Drz sa BUBU !my si Ta nedame!

evercila
21. nov 2007

hej, povedz si , ze monitor znesie vsetko...
inak sa chovaju ludia v realnom svete ako v tom virtualnom...takze to treba hodit za hlavu ...
my davame klobuk dolu!

hawra
21. nov 2007

baby, ja som tak vytocena, ze az...
tomuto vravim drzost http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9392736&tab=1 😠

hawra
21. nov 2007

tak uz nic neuvidite, pani to stiahla z ponuky po mojom odkaze.
Veselo si pouzivala elementy z mojho freebie do inzertneho scrapu, ktory ponukala za 250KC!!!! ze vytvori na objednavku ako vianocne prianie.

nguyen
21. nov 2007

to je sila 😠

pavlita
21. nov 2007

je to ubohe, zarabat na niecom, co ma ostat nam a nasim rodinkam pre radost... ☹ ☹ ☹

neka
21. nov 2007

Podobne skusenosti mali aj kocky z BC, tiez tam doslo k niekolkym konfrontaciam 🙄

Ked uz hovorime o komercnom vyuzivani veci na DSCbook. Chem sa opytat ako je to s kitmi co si kupite. Tie sa mozu potom komercne vyuzit?

hawra
21. nov 2007

neka, hej, piseme o tom i na BC.
a druha otazka, nie vsetky, len ten kde je to vyslovene uvedene, ze for commercial use. Kazdy obchod ma i take oddelenie.

neka
21. nov 2007

Nie zeby som sa na take nieco chystala 😀 , ale dobe je to vediet 🙂 😉

neka
21. nov 2007

Uz pisem ako hovori nasa Evka dobe = dobre 🙂

droby
21. nov 2007

ahojte kocky, neni tu njaka blogerka???? surne potrebujem pomoct ☹

hawra
21. nov 2007

co potrebujes, droby?

droby
21. nov 2007

jej hawrusk asom rada ze som ta zastihla ja zas ako naposledy neviem ako si spravit tie zalozky ako kategorie a do ttoho povkladat fotky
vlozila som tam menovky a ked to mam ako prisposobit blog tak ich tam vidin v takom odseku vpravo, ale nemozem tam dostat fotku anai ked ju nanovo vkladam tak mi ju tam nejde zaradit, nevies ako na to?

hawra
21. nov 2007

droby, posli mi link na blog.
Tie fotky sa do tych menoviek asi nedaju vlozit. Lebo to su prednastavene sablony. hmm, musim na to pozriet.

droby
21. nov 2007

http://droby-sperky.blogspot.com/
tutok, to je, mozno teda ta sablona nepodporuje zalozky, to si potom vyberiem inu kde sa to da

droby
21. nov 2007

ja som si vyberala podla farby 😀 samozrejme ruzovy sablonu, nenapadlo ma ze kazda ma aj inu funkciu a tie zalozky tam potrebujem