Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

moni1412
14. dec 2007

Mas pravdu, ja som sem tiez cela nestastna chodila pozerat, ci uz ide...

droby
14. dec 2007

no konecne, jaka som ja rada.
tazke dneska zas nic neurobim 😀 aspon jeden scrapik som vcera spravila

pavlita
14. dec 2007

waaaaaaw, jaka rychlost...
takze abstaky nebudu... 😀

pavlita
14. dec 2007

my sme uz s Nelly, droby a hawrou planovali vecerne skypovanie... 😀

droby
14. dec 2007

takze teraz to bolo este dobre aspon sme zistili ze konika nam aj tak nic nenahradi 😉

evercila
14. dec 2007

to hawra: ja som si vcera tak scrapovala, z kitu touche d orange,
a tak pozeram, ze mi to nieco pripomina...a to bol tvoj scrap s vanilkou🙂
inak mam strasny problem dat do scrapu viac ako jednu fotku...vzdy zacnem s viacerymi, nehodi sa mi to, a zostane len jedna...alebo mam problem s textom...neviem, co tam dat....tak teraz pracujem na nejakom s textom a dvoma fotkami 🙂))

pavlita
14. dec 2007

Babenky, co mate blogy, poradte mi, ako mam dat slideshov nie do prispevkov, ale do prvkov stranky...a prosim pozrite na moj blog...viem, este tam toho vela chyba, tak prosim, poradte...a este mi hodte vase blogy, nech ich nemusim kade tade nahanat, chcem si vas dat do odporucam....nie sa, ale blogy...odporucam... 😀 😀 😀 😝 😝 😝

pavlita
14. dec 2007

http://pavlita82.blogspot.com/ aha este cosi chyba, ze???

droby
14. dec 2007

pavli mne sa zda ze ked si kliknes pri prisposobeni blogu na pridaj prvok tak si vyberies ze chces pridat slideshow a mas hjo tam, ze to ide cez prispevok som ani netusila.

droby
14. dec 2007

pavli to mas zo sablony, ze je to cele cierne? sa mi to paci, neviem co by tomu chybalo? nezda sa mi

evercila
14. dec 2007

pavlita: pre mna to je super, lebo ja blog nemam a netusim , ako sa to robi, takze ja len cumim v nemom uzase a netusim, co tomu chyba 🙂))

droby
14. dec 2007

evercila, no s textom ma aj ja problem, aj ked ho uz tam dam tak to neni ono, ale zas neiekdy to chcem s textom.... jeden pekny s dvoma fotkami je teraz cerstvy na mimibazari a mockrasne spraveny, tak sa mi to paci s viac fotkamihttp://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=178735

hawra
14. dec 2007

tu to teda fachciii 🙂
pavli, v prisposobeni, v prvkoch si vyber HTML/Javascript a tam vloz ten kod, co sa ti vygeneroval pri vytvoreni slideshow.

Baby, mam vytlaceny vianocny pozdrav a je uuuuzasnyyy, som z neho nadsena. Je fakt krasny. Davala som to vo fotolabe na 10x15 matny fotopapier a je to skvele.

pavlita
14. dec 2007

hej je to zo sablony, ja milujem ciernu...a dakujem vam za rady, aj si prosim este tipy na vylepsenie...este otazocka na hawrusku...chcem zrusit tu mariah, lebo to bol len taky pokus o musicvideo a ako si tam pridam hudbu, teda pesnicku? Da sa tak, ze si tam dam nieco svoje? Hocico?

evercila
14. dec 2007

droby, krasne!
pavlita, ty si z vranova?

hawra
14. dec 2007

hej, jasne, ja to mam cez www.imeem.com sa zaregistrujes, natiahnes si tam vlastne pesnicky, urobis playlist a zas tym html kodom, ci aky to je (proste taky riadok so zatvorkami a znackami, pri imeem.com hladaj riadok oznaceny ako "Embed") to vlozis do blogu rovnakym postupom ako slideshow.

evercila
14. dec 2007

jej, hawrus, ty si pridala mesiace, ty si rychlik, super! 🙂

hawra
14. dec 2007

evercila, to vcera som dokoncila, konecne nebol ziaden vecierok a nesiel konik :-P Este mi chyba obal, snad ho dnes dorazim. 😔

droby
14. dec 2007

pavli narazila som na cierny kit - dole 😉
http://www.digiscrap.ch/site/index.php?option=c...

evercila
14. dec 2007

hawra, nevies nejaky link na tie filtre, co robia take farebne tie fotky / to z minula mi nefachcilo...
a to all: nemate link na kalendarik na cely rok, len cisla? taky na tu malu karticku... dik!

hawra
14. dec 2007

evercila, ja mam toto: http://www.optikvervelabs.com/ celkom fajn.

evercila
14. dec 2007

dik !!!!! , idem na to!

bihan
14. dec 2007

😀 Ja to už mám priamo v programe 😀
Hawri, prosím ťa, aké písmo si použila na kalendárovú šablónu? Svokrovci by tiež chceli kalendár, tak to potrebujem prerobiť do FJ 😅 (teda jeden mám stiahnutý, ale nie je taký pekný 😵)

hawra
14. dec 2007

bihan, oooo, dakujem, to teda potesilo.
Inak ja uz na ten kalendar nemozem ani pozerat, jak mi lezie na nervy 😝
to pismo je: staccato222 BT

neka
14. dec 2007

Ale sa nam to rozbehlo 😀 😀 😀 , co urobi jeden vecer bez MK.

Pavlita na tej ciernej krasne vynikaju dielka 🙂

bihan
14. dec 2007

mám, si poklad 😉
Inak s tým kalendárom ti verím, kam len pozriem, vidím tvoje šablóny 😀

evercila
14. dec 2007

t\ jo, tak to mu figu rozumiem, ako sa tam davaju tie akcie, to je pisane jak pre grafikov s 10 rokov praxe 🙄

pavlita
14. dec 2007

Hawri, pomoc, dalo mi to tam len takto...http://pavlita82.blogspot.com/

droby
14. dec 2007

kocky co chcete ten kalendar na jednu stranu, vdaka vam inspirovali ste ma, nechce sa mi uz robit tolkostranovy, ale chcela by som taky este darovat nasim aj drahemu, tak spravim ten jednostranovy a to uz snad uplne vsetkym,
neviem kde sa da stiahnut cely ale lahka pomoc

spravte si ho z jednotlyvych mesiacov, ved ich len naukladate vedla seba a mate 😉 tak to idem robit ja, uz aj zacinam, ked spravim s babatkom aby to bolo v teme tak pridam, aspon bude darcek aj pre neterku