Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
18. nov 2007

🙂 srdiecka s Disney princeznami + na 3 strane pismenka so zvieratami
http://www.petitefamille.free.fr/index.php/post...

mimusiacik
18. nov 2007

🙂 meggi - listy kalendara pribudaju...tvoja titulka v kalendari je megagooolll!fantastikbombastik! 😉
stare casy z Frame show su uz historiou😀

roxi
18. nov 2007

ahojte, ja len niečo skúšam, nemám absolútne žiadne skúsenosti a už sa tu hodnú chvíľku trápim, prosím pomôžte: mám otvorenú jednu vrstvu ako pozadie, potom som otvorila ako ďalšiu vrstvu fotku - urobila z nej výsek, no a obe ich mám na tom panely vpravo - vrstvy, kanály, cesty..., ale v strede mi zostala len fotka a neviem sa vrátiť späť k pozadiu a umiestniť tam foto, robím to v gimpe, mohli by ste mi prosím poradiť? ďakujem

naty21
18. nov 2007

meggi diky.velmi si mi pomohla. hladala som nieco take ako je dafont.com.
hawra ja sa raz pochvalim. to som iba na zaciatku a este nie je cim sa chvalit.

mimusiacik
18. nov 2007

🙂 hawruska,neka...parada!!!vdaka za LINK.Chcela som Vam na tej Vianocnej stranke nechat odkaziky,ale technika ci prsty ma opat zradili...a na 6x uz mi dosli i myslienky a tak dobre sa mi prve vydarili a tam stale ani stopa po komentaroch 😢
anezka je polka?kocky z b-c tam preco zatial nie su?nedali suhlas?
Sladke sny!
Uspesny a pokojny novy tyzden... 😉

mimusiacik
18. nov 2007

🙂 cenne info z b-c (zdravime sestricky z CZ...a dakujeme na 100xxxx)
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

danu
18. nov 2007

ahojte 🙂 baby viete mi poradit prosim nejde mi pisat text do vrstiev robim v gimpe, ked stlacim A a chcem potom na vrstve pisat tak po kliknuti sa mi objavi tabulka textovy editor a hotov nejde mi pisat.

Dakujem

mmem
18. nov 2007

ahojte baby,
tak je len nakratko🙂
takze hneda vitazi 🙂)) ok
babule mate fakt fakt krasne dielka,ste velke sikulky : hawra(opat stracam slova 😀 ),neka(ani si sa nepochvalila ze si sutazila na baby cafe:, super ozdobky),luculka,bihan - super to 3D,aj ja uz mam taky ramcek kupeny,ale ja mam len na odltacky,u nas opijanie mliekom nefunguje 😀
dufam ze som nikoho nevynechala 🙂
komentare dopisem ked sa vratim
mimu:diky za linky
rabi: ahoj po dlhej dobe

ja na dalsi tyzden odchadzam konecne na SK a pridem asi za 2-3 tyzdne, tak zatial tvorte,tvorte, nech sa mam cim kochat ked sa vratim

no neviem ako to vydrzim bez tejto diskusie 😀

papa 🙂

mirka414
18. nov 2007

danu neviem ci poradim spravne mam vsetko v nemcine 😠 ale mala by si naboku v tabulke ist na zakladnu tapetu,teda vrstvu.skus...

mimusiacik
19. nov 2007

🙂Dobre ranko!...tie nestastne kody...
Ak sa niekomu podari dostat na 4? - prosim si link nan,vdaka!
Vianoce
http://tanjasscrapsundfreebies.blogspot.com/

evercila
19. nov 2007

ahoj minmus, to fakt neviem, ja som to tiez raz skusala z tejto stranky a nemala som na to nervy 😀

mmem
19. nov 2007

mimu: neviem ktore si myslela tie srdiecka ??? ruzovo -fialove??

http://www2.uploadpower.com/getfile.php?id=3542...
ak ano tak ja to prave stahujem,ak sa ti to nepodari,posli mi mail do IP a ja ti to skusim poslat

hawra
19. nov 2007

mimus, staci opisat ten stvormiestny kod a potom na dalsej strane pockat 25 sekund a ukaze sa ti download.

Baby, mam novinku. 🙂 Som v kreativnom time pre tento obchod: www.scrapdish.com
http://www.digishoptalk.com/boards/showthread.p...
Z tohto sa celkom tesim, hihi.

mimusiacik
19. nov 2007

no uz mi 2x neodoslalo spravu...opat dali reklamu na tricka a mrzne to...
ever,mmem,hawra...to mi je jasne,lenze mne to robi dookola,dam download a zase kod a zase sekundy a nic viac...

na 3J stale ma stale hadze na registraciu a u KUBIVET mi nenaskocia ziadne sekundy...

mam skriatka PIATKA

mimusiacik
19. nov 2007

mmem si zlata...ale bude to asi privelke na moj server...
tu neviem pozriet,ci je tam i nieco fialove...tu tanju som nasla v depote medzi datumovymi novinkami...vianocny macik,cerveno zelene papiere,vydarene zapichovatka...ak reagujes na tu poslednu prosbu...ci zo stran predtym???

Dakujem vsetkym!

Adusa,mamacat,bubaczik,ladybird...melory...zdravim - kde ste?

Cauenko hawra,rabiva,bihan,droby,mmem,luculka,neka,mimka,
kornelia,evercila,mirka,jaullka,nguyen...+ vesely spol.
/pardon nespomenutym/...vydareny den!

Hawruska - bravoooo,tesime sa s tebou!!!
Rabi - drz sa!papa

mimusiacik
19. nov 2007

mmem - stastnu cestu!Pokojne a zaujimave dni bez abstaku z MK...ahoooj!
adusa nespominala na ako dlho bude doma?

mimusiacik
19. nov 2007

roxy,danu - ak sa nedockate odpovedi tu v teme ,skuste hladat v navodoch na baby - cafe.cz /oplati sa u nich registrovat/...majte sa pekne

erika153
19. nov 2007

mmem stastnu cestu, juj ako ti zavidim 😅 😔

baby potrebujem radu, prave vyrabam ako darcek pre nasich kalendar, podla hawry... a ak chcem na kazdy stranu vlozit rovnaku velkost kalendara (lebo ked to dam A3 je to prilis malicke)
a aby to bolo na rovnakom mieste umiestnene na vsetkych 12 strankach kalendara.

juj az mi slzy tecu ked vidim, kopec tych linkov co tu davate 😅 ja nemozem momentalne nic stiahnut, kvoli slabemu pocitacu, takze ani nejdem pozerat, lebo by ma slak trafil 😀 😀 😀

vandaa
19. nov 2007
vandaa
19. nov 2007

harwa, aj ja sa pripajam, perfektne!
Ja viem mozno ste to uz a spominali, ale v akej velkosti robite tie kalendare?
A sorry, ze sem tam hodim len link, Kubko mi rad sedava pred displejom a tuka do klavesnice, tak som rada ze stihnem co to stiahnut a vam hodit aspon link na nieco pekne. Teraz som mu dala hrozno, sice bude bordel vsade ale mam chvilku klud 😀

evercila
19. nov 2007

jeej, snezienky su mile 🙂 uz aby bola jar 🙂
to hawra: gratulujem! co konkretne tam robis ? 😉

evercila
19. nov 2007

to danu: neviem, nerobim v gimpe, ale skus sa s tym pohrat a poklikat, metoda pokus-omyl 🙂 drzim palce!

neka
19. nov 2007

Hawra, parada,gratulujem 😀
Trosku som si ten obchodik pozrela,maju tam fakt zaujimave vecicky.
Ja sa teraz hram s fotockami co sme nafotili na Evkine narodeninky, ak budu pozeratelne 🙂 , tak ich dam na blog.

Este sa hcem opytat tych kociek, co skusili sutazit na BC, zdasa mi, ze dielka sa nemaju ukazovat predom pred sutazou, pravda? Alebo som zle pochopila zmysel hry 🙂 ?,pretoze som postrehla, ze niekto si daval najprv odobrit dielko na diskusii, a az potom bolo dane do sutaze, takze neviem ako to ma spravne fungovat 😖

hawra
19. nov 2007

vdaka, baby
evercila, no zatial su to take organizacne veci, rozdelili nas do skupin, prerabali stranku, chceli moju fotku a tak. 😀
Ale budem robit scrapy z kitov z obchodu ako taku reklamu. Teda tie kity (dva kity - dva scrapy mesacne) dostanem zadarmo a z toho urobim scrap a vlozim to s kreditom do styroch roznych galerii. Teda vlastne budem robit len to, co doteraz akurat z kitov, ktore maju v obchode a ono je to vlastne reklama pre nich.
Tie kity si mozem vybrat sama, takze to nebude az take nasilne, ze musim robit i z niecoho, co mi celkom nesedi.

Neka, ja som si to tiez vsimla, ale podla mna by sa to nemalo vopred zverejnovat.

Vanda, kalendar som planovala na A3, no zatial este nie som 100% rozhodnuta, ci nedam radsej A4, kvoli kvalite, hm, musim si dat vytlacit nejaku skusobnu stranu.

Erika, ta moja sablona je kazdy mesiac rovnako velka, ak si to chces potom zvacsit, tak si staci zapamatat, kolko percent si dala a potom uz zvacsovat stale o rovnaky pocet percent.

vandaa
19. nov 2007

snezienky som postahovala a nejdu mi otvorit...ach jo ☹

evercila
19. nov 2007

to vanda: fakt? to je skoda...

luculka
19. nov 2007

babule ako mam ulozit obrázok...aby som s nim mohla este neskor pracovat?

evercila
19. nov 2007

luculka, myslis so zachovanymi vrstvami? vo fotoshope je to tak , ze das ulozit v psd formate...

nguyen
19. nov 2007

hawra, skvele, blahozelam 😉

danu, klikni si na vrstvu kde chces pisat, a zvol si funkciu pismo A, a nastav si velskos lebo tam je asi 18ka a tu skoro nikdy nevidno, supni si tam napr 100 a potom si zmensi ak by bolo velmi velke, mozes si to zmensovat a zvacsovat aj ako obrazok ale potom sa to kus deformuje tak poskusaj. V principe by si mala byt 1. na spravnej vrstve 2. mat dostatocnu velkos a 3. aj spravnu farbu lebo bielou na bielom vela nenapises 😀