Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

dada30
30. okt 2007

baby, neviete o nejakých zimných kitoch? 😉

erika153
30. okt 2007

dadka ja nejake mam ale neviem ako ti ich tu dat, ale urcite som na ne nasla link v tejto diskusii, tak skus prelistovat diskusiu a nadabis na kopec krasnych kitov 😵 😵

mimusiacik
30. okt 2007

🙂 http://freebies.scrap-gratuit.fr/kits-coordonne...

roluj,listuj,preklikavaj k inym spriatelenym dizajnerkam vpravo eventualne vlavo v stplci,hladaj freebie - zadarmo 😉

mimusiacik
30. okt 2007

🙂 dada 30 - na depote hladaj v stlpci vlavo BY THEME - klik na WINTER roluj dole

ako stahovat - navody na baby-cafe alebo tu v teme od 34-37 strany na husto viackrat spominane...vela stastia! 😉

dada30
30. okt 2007

No super, posťahujem si ich a ide sa na to. 🙂 😉 😀
Dík
erika: aj ja si niekedy pripadám ako závisláčka. Ešte že mám už väčšie dcérenky 🙂 😉 , tie sa mi občas postarajú o malého. Ale tiež ich to nebaví stále, hlavne tú staršiu. 😖

luculka
30. okt 2007

ahoj mimus prve dielko v gimpe som zplacala 😀 😀

mimusiacik
30. okt 2007

🙂 shrek
http://gigiscrap.over-blog.com/

luculka idem mrknut - tesim sa ,ze si spat,velmi si tu chybala!!!fakt! 😉

neka
31. okt 2007

Ahojte, dlho som sa neozvala, ale zaujala ma vyroba medenych elementikov do vianocnych scrapikov 🙂
Dnes som trochu pozerala nove freebicka a velmi sa mi zapacila tato stranocka :
http://sweetmade.net/blog/?cat=3

Vitam medzi nami zavislackami nove adeptky 🙂

svetluska.p
31. okt 2007

kockyy, stahujem kitiky 😀 . taka som nazhavenaaaa...

erika153
31. okt 2007

ahojte 🙂 tak zase pol dna mam niekde...... a to som sa natrapila s jednym jedinym obrazkom a vcera som stahovala do polnoci zas 😅 😅 ach jaj 🙄 😀 😀

neka
31. okt 2007

Tak tu je ten moj "slavny " scrapik, vsetko som si robila sama, okrem podkladoveho papiera, ten mam od Kubivet z Bc( mierne upraveny )
Na vyrobu podklad. papierov si velmi netrufam, lebo v mojom programe sa nedaju vytvarat textury. ☹

hawra
31. okt 2007

fiha, neka, paradny scrapik a super elementy a znamky.
V poslednej dobe su tu same sikulky 😉 tesim sa 🙂

ja som akurat stihla vcera dokoncit november do kalendara a i to som dnes zistila, ze som to asi pomotala, lebo som cely cas bola v tom, ze halloween je az 1.11., tak som halloweensky ladila november a ono to mal byt asi oktober ☹ tak teraz neviem, ci prerabat, alebo kaslat na to. ☹ chyba mi tu placuci smajlik. 😖

zuzmag
31. okt 2007

Baby poradte mi ako vlozim fotku do hotoveho ramceka? Robim vo photofiltri,docitala som sa ze tou carovnou hulkou co je pod sipkou ta by mi mala oznacit prerusovanou ciarou ale mne sa tam ziadna ciarka neukazuje.Prosim o radu D. ☹

neka
31. okt 2007

Hawra to je dost diskutabilne 🙂 kedy presne ma byt halloween- dusicky sa u nas zacinaju polnocou z 31.10 na 1.11 a myslim si, ze skor november sa nesie v tomto duchu ako oktober, ja by som nic nemenila. 🙂 To je moj nazor 🙂 .

kornelia
31. okt 2007

Hawri velmi pekne, aj ja by som to tak nechala 😉 a este mi povedz ako robis tie ramceky okolo fotky, presne to by som teraz potrebovala na oktober, lebo chcem take prekladane fotky na sebe a neviem ako na to v Gimpe a este mi pezrad prosim ta odkial kde nasjdem take podobne stuhy ci gumky ktorymi mas obviazane fotky, prosim prosim. A este jedna, viem ze uz sa to tu pisalo, ale neapamatam, ci tu bolo spominane aj ako zmenit farbu cisiel v kalendari, ked chcem zmenit len jeden den, napriklad oznacit inac tie sviatky samotne, da sa to?

hawra
31. okt 2007

baby, vdaka, tak to necham tak 🙂 babky to urcite riesit nebudu 😝

kornelia, tie ramceky robim v PS cez Upravy > Vytahnout a tam si nastavim sirku ramceka (napr 40ob) a potom vyberiem ci vnutri alebo zvonku fotky alebo na stred a urobi to ramcek farby ako mam v nastrojoch nastavenu v popredi. No neviem ako v gimpe, snad to tam mate podobne. A nedavno som davala link ako na ramceky v gimpe, dakto sa na to uz pytal, tak skus pozriet par stran dozadu.

Tiez tu zmenu farby cisel sme pisali nedavno, ale v gimpe neviem poradit, hadam baby gimpacky poradia. Skus mrknut i tu: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

Ta stuzka je Photo ribbon od Biancy G., skus trosku googlit, ak ju nenajdes, tak poslem. Mala ich asi v 4-5 farbach a potom som si to prefarbovala.

mimusiacik
31. okt 2007

🙂 Ahojte bambulky!

luculka - mas velmi pekne brusko,lubezny domcek pre Natali!
(...budete mat najcennejsi Vianocny darcek!...
...som velmi rada,ze si nakopla vrtulku po predlhej dobe s gimpom a si opat medzi nami...milucke dielko!...pismenku N nie je malinko smutno,ze nie je cele v plnej sile?...je mi jasne...treba rozlusknut funkcie...)

darcek odo mna pre teba - oblubeny kamarati macka Pu,somarik...2x
http://chez-jess.over-blog.com/30-index.html
preklikavaj u dizajnerky - viac animovanych veciciek,i jednoduchy papier s bocianikmi,flastickami v ruzovej i modrej,pre dievcatka...no proste mrk a vyberaj...pohodovy vecer!

april - vdaka za cenne info k stahovaniu komplik.suboru. 😉

mimusiacik
31. okt 2007

🙂 luc - stahuj kliknutim na obrazok - rar subory

luculka
31. okt 2007

mimus ale ja som to pismenko tak chcela 😉 😀
macko Pu ako pre mna 😀

mimusiacik
31. okt 2007

🙂 luculka - tak je dobre,zamer autorky je SVäTY!

vydarene...preklikavacky v archive na pravej strane v jednotl.mesiacoch 😉
http://scrapteam.canalblog.com/archives/2007/07...

mimusiacik
31. okt 2007

🙂 vesele pismenka - so zvieratkami+...
http://scrapdoll.canalblog.com/archives/freebie...

mimusiacik
31. okt 2007
mimusiacik
31. okt 2007
nguyen
31. okt 2007

kornelia, ja to (oramovanie)v gimpe robim cez "filtre" - posledna polozka v okienku obrazku, uplne napravo, to si vyroluj a chod uplne naspodok, tam si klikni "dekoracie", alebo daco take (nemam to v cestine 😅 ) a tam je to asi druha alebo tretia polozka - "pridat oramovanie" - vyhodi ti to okienko kde si nastavis hrubku, farbu a este nejake veci 😉
pozor, urob si ramik na fotke, uloz si ju a az potom ju vloz do scrapu, lebo narozdiel od psp-cka gimp ti ten ramik urobi okolo celeho obrazka, to znamena ze keby si to robila uz v scrape, urobi ti ramik okolo celeho scrapu, nie okolo fotky, ale ak najdes fintu ako toto obist daj vediet, ja sa s tym zlostim uz daky ten piatok a nejde mi to robit priamo v scrape 😀

nguyen
31. okt 2007

hawra, ten november je podla mna skvely a kym si to nespomenula ani ma to nenapadlo a myslim ze tristrvte ludi tiez nie, my sa budeme kolektivne tvarit ze to tak ma byt, vsak baby 😀 😀 😀
nic neprerabaj, je to v poho 😉

hawra
31. okt 2007

vdaka, nguyen 🙂
este som spichla cosi z budapesti a idem zalahnut, zajtra si dufam trosku dlhsie pospim 🙂
dobru noc vsetkym

neka
31. okt 2007

Hawra,
Budapest, fantasticka. 🙂

kornelia
31. okt 2007

Hawri, BUdapest je krasna , myslim tvoj scrapik 😀 a vdaka velmi peken za rady, vidis to prefarbovanie ma teraz nenapadlo, hoci som to uz robila, no zabudla som nato, dik.
Nguyen, velmi velmi pekne dakujem, idem vyskusat. 🙂