Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
6. aug 2007

🙂 luculka - vdaka,ze si vytvorila solo albumik,len na scrap...ten zeleninovy salat by som zbodla hned,mnam,mnam...

bihan - je mi smutno za zrusenymi scrapmi v tvojom albume,preco?

droby...haloooo?mas sa?

mmem - este 2v1?...smiech z "Perliciek deti" nezabral...?

loren,meggi,dannynka,mamacat,ladybird1,petaba...ako to ide? 🙂 😀 😅 😵

droby
6. aug 2007

mimusiacik, ty si teda aktivista 😀
ja som tu, len tvorim, ale na vedlajsom pc, neviem kedy to prehodim sem kde mam net, alew cinim sa 😉
ale tebesa pekne darii, uzasne a prve najviac, to uz je scrapikove 🙂

mimusiacik
6. aug 2007

🙂 tak snad este hodim zopar mien nech sa nik neurazi,ze sme nanho pozabudli...:
"tak ako sa dari??????????....
....ena,adusa,erika153,froschka,yonanevi,alinka76,ukana,boldy,mirka5,mimka1,bobicek,regga,deankavel,bubaczik,cairka,michell,lasenka,ajka275,mirka,kattom,pipi1211...a vsetci anonymni citatelia...?????????????????
?????????????????? 😀 😅 😵 🙂

mimusiacik
6. aug 2007

🙂 droby...bohuzial,odo mna este stale nie scrapik...len vyuzita sablona so Zoner photo print podoplnana z fotiek upravenych Photo Frame show...

kiez by takych programov existovalo "pre mna" viac...

(srandovne,ako keby sme na seba nadvazovali,ale ked pisem...tak akoby len monolog...sama po sebe...a potom otvorim stranku a medzi mojimi riadkami uz i Vase ...jupiiii)

Budem sa tesit na nove dielka vsetkych!!! 🙂 😀 😅 😵

droby
6. aug 2007

mimusiacik a co tak skusit fotosop?

hawra
6. aug 2007

tiez si myslim mimusiacik, ze uz nechaj Frame show tak 🙂 napady urcite mas a jak vidim tak i kopec krasnych fotiek. Vytvoris si vlastne a originalne dielka. 😉

dannynka
6. aug 2007

ahojte....kto poradi ako stioahnut ten program????
aj ja cem take pekne fotto...... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

rabiva
autor
6. aug 2007

Nika a Dannynka vitajte 🙂 no ako stiahnut program sme tu uz rozoberali, je to aj na tych nasich prvych 2 strankach a potom aj v dalsich, zavisi ktory program chces, ak mas moznost zozen si Photoshop, ja ti ho mozem len doporucit (pozri napr. stahuj.cz), ale volny je aj GIMP (gimp.cz), prip. su aj ine programiky...
Nezabudni potom stahovat podklady, kt. k tvorbe potrebujes! Tak hor sa do toho!

A MIMUSIACIK!!! Skus si sama naistalovat tieto programiky, ja verim ze to zvladnes aj sama, ved kolke to uz zvladli 😉 presne ako pise Hawra, napady mas tak sa tesime na tvoje dielka! Jasnacka 😀 😀

nika.r
6. aug 2007

Ďakujem za privítanie 🙂

Keby mal niekto záujem o program PhotoFiltre, tu je link:
http://downloads.sk/program/photofiltre-studio_49

nika.r
6. aug 2007

krásne vecičky ste vytvorili, popozerala som si aj Vaše albumiky. 🙂

prispievam aj ja svojimi začiatočníckymi dielkami. 🙂

hawra
6. aug 2007

nika.r, si sikulka a mas fakt krasne fotky. 🙂

droby
6. aug 2007

no pekne nika.r, pekne zladene fotky s ostatnym, len tak dalej 🙂

hawra
6. aug 2007

mimusiacik, a kde ste to teda boli? 🙂

nika.r
6. aug 2007

jej, hawra, ďakujem.
🙂

ani som netušila, že sa s fotkami dajú robiť také úžasné veci. Teraz som každú voľnú chvíľku pri compe, tak ma to vzalo. 😅
Manželik ma už musí vyháňať..teraz si opäť sťahujem nejaké podklady, lebo už zaspal 😝

nika.r
6. aug 2007

droby, ahoj.
My sa poznáme už z inej témy, nie? 😉

hawra
6. aug 2007

u mna na blogu najdete maly darcek 🙂 😉

dannynka
6. aug 2007

rabiva dakujem za privitanie a idem si to skusit stiahnut....tak drzte palce....
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

nika.r
6. aug 2007

hawra, tá Tvoja kokteilová úprava je skvelá..až mám chuť sa do nejakého ovocia zahryznúť 🙂

meggi
6. aug 2007

nika, ty pracuješ s photofiltrom? Ja photofiltre mám, ale neviem ako vložím fotku do vopred určeného rámiku rozneho tvaru... Na Gimpe som si naštudovala, že je vložit do alfa (alebo také niečo, nemám to odskušané), ale ked robím v photofiltry, vždy zmenšujem fotky, ale neide mi vložit fotka napr. do kvetinky, kruhu atd... Dá sa to nejak?
Ja som si nainštalovala včera Gimp a dnes mi to už neide otvorit ☹ Nechápem a znova nainštalovat mi to tiež neide. Cez víkend si stiahnem photoshop, lebo ten má dost MG a mame iba obmedzený mesačný limit na stahovanie.

droby
6. aug 2007

ja som riadne zapratala komp, vsetkym moznym a teraz mi neslape fotosop ☹
vsetko straaasne dlho trva....... cely vecer sa piplem s jedinym ukonom, dat tam tien a som z toho nestastna, tak sa pracuje na vacsej Ramke nech mozem robit o dusu, mam totizto spravittt veeeeeela takych jednoduchych dielok, co budu vizerat ako album, proste len fotka na papieri s textom, njak prispendlena pripichnuta a cele to bude na videu tvorit virtualny album a bude sa listovat... som moc zvedava ako sa to podari,
len ta technika nestiha 😒

mimusiacik
6. aug 2007

🙂 Ahojte "vecernice" !
Odpoved na hadanku znie: Zemplinska Širava - cast Hôrka...

Tak ste ma vyburcovali,ze reku pozriem ten photoshop a ako som ho otvorila,tak som ho i pekne zavrela...ako totalny analfabet netusiaci ani cim otvorit okno...mne zostava len cakat,kym ten moj workoholik bude mat na vyuku cas... ☹ 😖 😢 🙄

nika.r
6. aug 2007

hawra, prekvapenie? 🙂 a máš tu niekde link na svoj blog?

hawra
6. aug 2007

nika.r, link je v mojom albume digiscrap o Anetke, ked si hore kliknes na ten moj nick s kvetinkou. 😉

nika.r
6. aug 2007

meggi, presne s týmto som sa aj ja dosť natrápila v tom programe. Potom sa mi podarilo niečo také cez akciu "transparent color" - to znamená, že Ti "spriesvitní" obrázok...teda vnútro sa stane priesvitným a rámik ostane...takto to robím aj pri otáčaní fotiek a pod..nedá sa to však na úplne všetky rámiky...neviem sa pohnúť s tým, že ono samo si automaticky nastavuje farbu, ktorú spriesvitní...

droby
6. aug 2007

ahoj nika, ja pamatam 😉 a jesen sa blizi, takze co ty s plánmi?
hawra uz mam muslicku u seba, aj som ti nechala odkaz, je super.

hawra
6. aug 2007

mimusiacik, nebud zbabelaaaa 😀 ved ho nechaj chvilku otvoreny a porozhliadni sa. Ak pojdes podla toho navodu z baby-cafe, co sme tu uz par krat davali, tak sa to podari a prides na finticky.
Ja som zacinala sama, nemala som nikoho online na pomoc. Robila som pokus-omyl a naucila som sa. Ty mas nas. 😝 😉

nika.r
6. aug 2007

droby, držím palce, aby sa podarilo dielko na ktorom pracuješ. Ja si momentálne lámem hlavu nad tým, ako to potom dať vytlačiť, aby to bolo "hmatateľné"...

hawra, dik. 🙂

mimusiacik, máš to po anglicky?

droby
6. aug 2007

nika, tlacis doma?
dielko by aj bolo, ale nie som tak spokojna, neda sa vymyslat ked len oznacenie vrstvy trva 7 minut- a to vazne neprehanam, takze teraz to akurat na polhodku dam sejvovat 😒

treba skusat, pokazit nic nemozes 😉

hawra
6. aug 2007

droby, to s tou rychlostou som mala i ja ☹ Bol to des. Kym sa mi ulozil obrazok, tak som sa stihla osprchovat. 😝 Rozsirili sme pamat a uz to fachci poriadne.

hawra
6. aug 2007

my sme si scrapy davali tlacik ako fotozosit, co su teraz tie akcie kade-tade, napr v DM drogerke. Celkom dobre to vyzera. Zatial mi to staci takto. Rozdala som babkam 😀