Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

hawra
12. sep 2007

malo byt:
ale adusa ti urcite napise, ako som si vsimla, nedavno to pouzila, tak to bude mat v cerstvej pamati.

Kus vety mi vypadol 😝 😠

mimusiacik
12. sep 2007

😒 hawruska - nevypadol ...je tam...radsej 2x ako ani raz 😝

janullka - skus si stiahnut Magic editor - erika153 ma z neho Nema v albumiku

mimusiacik
12. sep 2007

🙂 ja mam z Magic editoru tie ruzove srdiecka a koru... 😉
/30dnova verzia zadara/

meggi
12. sep 2007

Máte niektorá skúsenosti s vyvolávaním fotiek cez happy foto? Chcela by som využit teraz tú akciu do 24.9 - 10x15 za 2Sk... Dávali ste si vyvolávat aj takéto upravované fotky. Ja som si dávala ale cez fotolab a tam mi pekne vyšli boli síce 10x13,5 ale rámik bol celý a nezrezalo mi okraje.

adusausa
12. sep 2007

Mimuska to som robila tak, loptu som si obkreslila a dala invertovat vyber (aby mi lopta zostala cervena) A potom ten zvysok fotky som dala v hue a saturation na nizku hodnotu ( Hue okolo 20) a to ti odfarbi fotku. Myslim ze sa to vo vsetkych programoch tak vola. Skus 😉

meggi
13. sep 2007

Inak by sme mohli adminom navrhnut, aby zriadili špeci fotoalbum digicrapbookových dielok, aby to bolo prehladnejšie... Pomaly nás pribúúúda 😵 😵 😵

mimusiacik
13. sep 2007

🙂 evercilla - pre chlapcekov mas lietadielko,auticko,haloweenske,gastany+ tmavomodre...
tuto hľa :

http://censloft.blogspot.com/
klikaj prisim na HERE v texte pod obrazkom ,niekedy ho nie je na prvy pohlad vidiet,prejdi myskou cez text,zviditelni sa

link je 1 z mnohych na

http://philsboo.blogspot.com/

kazda dizajnerka zvykne mat v stlpci vlavo ci vpravo svoje oblubene autorky t.j dalsie linky na blogy.../odteraz uz budes len stahovat 😀 😀 /

alebo hladas freebie v stlpci

konecne slnecny den! 😉

rabiva
autor
13. sep 2007

Mimusiacik, len ta opravim philsboo je http://phillsboo.blogspot.com/ 😉
(uz som sa zlakla ze ju zrusili ked mi ju z tohto odkazu necelo nacitat 😎 )

Meggi cez happy foto som si kedysi dala robit fotky z dififotaku ale nebola som spokojna, lebo bol rozmer mensi ako 9x13... ale to je klasika 😒 Scrapy som si zatial okrem fotozositu vyvolavat nedala... 😎

juuj konecne teplejsie, chcelo by to daku prechadzku a nove fotky co Hawruska?? 😀

mimusiacik
13. sep 2007

🙂rabi - vdaka - rucne som narychlo prepisovala mimo domu,kde je nepodarena mys,monitor i pc 😀 😉

vdaka za opravu,zachranca nas vsimavy,pozorny,ustretovy 😉

letim na zlet Bociana,papa

ukana
13. sep 2007

hlasim prvy pokrok, kupil sme digi fotak ( doteraz fotene len mobilom 😅 ) a stiahla som si GIMP. Akurat mam teraz take hekticke obdobie v praci a aj doma, tak nic nestiham, ale chystam sa uz dlho 😅 . zatial sa kocham vasimi vytvormi 😉

adusausa
13. sep 2007

No parada ukana. Az teraz to zacne ked budu pekne fotecky vo fotaku... neodtrhnes sa od pc 😉 😀 .
Neka to som ani netusila ze za extra stahovanie dat sa musi priplacat 😲 , to je dobra konina... Ved s nasim konickom je nemozne neprekrocit limit 😅 To ako funguje? Ja som myslela, ze ak raz platis mesacny poplatok, tak internet je tvoj neobmedzene vratane vsetkeho co s nim robis 😒 .

bubaczik
13. sep 2007

no ja mam tiez iba 2GB internet,takze tiez sa musim kontrolovat.. 😒

meggi
13. sep 2007

ja mám tiež obmedzený a iba 1 GB a cez víkendy neobmedzene... Ale práve si meníme na Mágio a budeme mat neobmedzený...konečne, lebo cez víkend bol PC pretažený a veselo sa stahovalo...
Ja som si dala dnes vyvolat fotky z albumu: My family a lístočkový a vyšli pekne, trošku usekli okraje, ale neni to ani poznat a je to rozmer 10x15. Ked som si davala minule vyvolat cez fotolab alebo také niečo, tak mi zmenšili rozmer na 10x13. Tak neviem, čo možem očakávat od happyfota, asi tiež ukrojí... ☹

hawra
13. sep 2007

meggi, vlastny fotoalbum na MK napr i s moznostou komentarov rovno pod foto, by bol super, ale velmi pochybujem, ze to tu prejde. Stale mi MK pride velmi prisny. ☹

My mame nastastie neobmedzeny internet. Takze nekontrolovane stahujem furt a stale. 😀

nikeske
13. sep 2007

to mim: dik, ten piratsky by sa hodil k nasmu novemu stanu 😀 😀 😀
uz sa mi po dvoch dnoch snazenia podarilo nieco zosmecit z toho webu, tak uvidime... 😀

bubaczik
13. sep 2007

megi a to mate cez t- com?

lenny
13. sep 2007

aj mna to celkom zacalo bavit, hlavne by som chcela vyrobit nejaky kalendar na buduci rok, a mohol by to byt darcek pre najblizsich.

A tu mate nejake dalsie linky pozbierane na madarskej stranke. Ak by ste potrebovali nieco prelozit, dajte vediet

http://digitalisscrapbook.lap.hu/

meggi
13. sep 2007

bubaczik, ano - cez t-com, mali sme 1000 Pohodu a po roku prechádzame na Mágio...

bubaczik
13. sep 2007

no ja mam cez tmobile..ale pocula som,ze ten cez t com je 1GB,ale ma neobmedzene vikendy..a ja viem,kto taky ma 😀 😀 😀 budem chodit castejsie s malym k babke 😀 😀

meggi
13. sep 2007

Vytvorila som v mojom albume jednu pozvánku k narodeninám, ešte to nie je hotové, sú to len také pokusy. Chcela by som to dat vyvolat ako foto - nejaké pripomienky a zlepšenia uvítam 😉

mimusiacik
13. sep 2007

🙂 evercila - este aktualne teraz auta a modre ramiky pre chlapcekov,ale stahovat asi az po 22h - dovtedy sa stranky nedaju otvorit...?

http://digifree.blogspot.com/

neka
13. sep 2007

Meggi,
paradne 🙂
Nedavno tu bola jedna tema basnicka na pozvanku na oslavu 1.rocika, jedna sa mi tam velmi pacila, tak som si ju pozicala do svojho albumu 😀

janullka
13. sep 2007

no idem pridat dalsi vytvor nic origos len daky ramik ale potesi aj to 😅

neka
13. sep 2007

Janulka, presne toto macickovske hladam a nevie najst na akej adrese som to videla. nemohla by si prosim napisat link? DAkujem. 🙂

lenka1108
13. sep 2007

ahoj baby...hura prvý výtvor...kuknite a hodnotte...

neka
13. sep 2007

Ahoj Lenka,
ja by som trochu este zvacsila fotocky, inak je to pekne, vesele. 🙂

zuzi_
13. sep 2007

ahojte potrebovala by som radu nainstalovala som si GIMP a otvorili sa mi take dve okna na upravu a druhe tusim na pozadia a zatvorila som najskor tie pozadia a potom to druhe okno potom som sa docitala ze som to mala urobit naopak a uz sa mi ani neotvara to druhe okno na pozadia nejde mi to ani ked som to odinstalovala a znovu nainst.co mam urobit som z toho magor dik ☹

janullka
13. sep 2007

neka

dufam ze sa nenahnevas no hladam ako blb a nemozem si spomenut😒
budem sa snazit hladat dalej

snad ti len napoviem ze som to stiahla z poslednych tu pridan linkov tak ak chces poprestukavaj si ich spat ale od zadu teda od posledneho pridaneho

neka
13. sep 2007

Nemas prosim aspon meno toho tvorcu 😀 , ale skusim pozriet dozadu. Dik.

pavlita
13. sep 2007

vcera ma bolel zub...dnes ma boli zase...tak aspon som nieco tvorila, ako sa valat v posteli... a aukat.... au au au... ☹