Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

neka
11. dec 2007

Mimusiacik, tu je linka na vlacik, ale bude to asi len sam vlacik, maju kit rozkuskovany na viac casti

http://www.4shared.com/file/31722343/4bed0f96/C...

droby
11. dec 2007

bubaczii waw to je uzasne, velmi moc ti gratulujem,
s takymi dielkami krasnymi sa ani necudujem ze mas najkrajsie lo na svete 🙂
tapitapi tapusky 🙂

vandaa
11. dec 2007

Bubaczik, perfektne, blahozelam! Sikovnica sikovna 😉
Dievcata dakujem za pochvalu, uz sa tesim ako budu reagovat babky.

charlinka
11. dec 2007

Omlouvám se že ruším profesionálky, ale.... Pomoc i já jsem si shodila ten panel vrstev v gimpu a nejde mi to najit. podle navodu v babycafe se musi kliknout na soubour, predvolby, sprava oken....ale ja to v te nabidce souboru nemam. Nemuzete mi nekdo pomoct????
Dik

charlinka
11. dec 2007

Uz to mám... 🙂

bubaczik
11. dec 2007

dakujem vam vsetkym este raz..droby ze tapitapitapusky 😀len teraz ukazem neprajnikom 😀 😀

droby
11. dec 2007

bubi do toho, kazdy mesiac nech ta tam vidime 🙂

bubaczik
11. dec 2007

hehehe,ta nie kazdy den su Vianoce 😀

droby
11. dec 2007

no ale aj raz je to urcite uzasne 🙂
mas motyvaciu na dalsie tvorenie 😉
a to si na ich stranku uverejnila? ci ako k nemu prisli

naty21
11. dec 2007

Ahojte. Prosim vas potrebujem poradit. mala som nieco s pocitacom a teraz ked ho mam uz opraveny a chcem stiahnut nejake freebie, tak mi to namiesto download napise: Virus check pending. Neviem co to ma znamenat, uz som v koncoch. Uz som sa chcela konecne pustit do tvorenia.

hawra
11. dec 2007

bubaczik, gratulujem 😉 super motivacia do dalsej prace. 🙂

droby
11. dec 2007

jerzi ja som napisala motyvacia, jak to strasne vizera 🤐

naty nestahujes to z njakej "virusoidnej" stranky?

naty21
11. dec 2007

nie, uz to mam vyriesene. to ze vraj iba kontroluje,ci nema virus. ale do teraz mi to vobec nerobilo.

hawra
11. dec 2007

naty, na 4shared to tam teraz tak je, znamena to, ze to kontroluje virus, ked chvilku pockas, tak to skoci No virus detected a podtym download to je v poriadku a mozes stahovat.

bubaczik
11. dec 2007

droby no tam mam na ich stranke galeriu,a dnes som sa tam pozrela,a nejako rychlo mi pribudlai na tom Lo prezerania..a ja ze co to?a potom tam mi tam jedna gratulovala ,tak som to hned pochopila 😀 a zacala hladat 😀
hawra dakujem

naty21
11. dec 2007

dakujem, hawra.

bubaczik
11. dec 2007

jaaj veru motivacia riadna,len keby ma nieco aj napadlo..musim tomu nechat volny priebeh..sranda,ze toto som urobila za hodinku a pol 😀 ked si nakponuta,tak to ide rychlo.. 😵

pavlita
11. dec 2007

babenky poradte...nemastne, neslane... ☹ co s tym?
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

droby
11. dec 2007

bubaczik ale to muselo byut mikle dopatranie sa k tomu ze ti nahle "stupa sledovanost" 🙂
ten posledny nakoniec nechavas tak?

droby
11. dec 2007

pavli mne sa to velmi paci a nic mi na tom nechyba, prijemne to na mna posobi 😉

bubaczik
11. dec 2007

vies co,neviem,ked sa budem nudit,tak to nejako prerobim,ale este neviem ako..dam nieco do rohu,ako si pisala,ale kedy?neviem..

droby
11. dec 2007

skoda to nechat zapadnut len zrniecko tomu chyba a budes mat dalsie Lo mesiaca 😉

ked budem velka chcem scrapovat ako bubaczik 🙂 😀

bubaczik
11. dec 2007

ta vacsia uz nebudes 😀

erika153
11. dec 2007

pavlita sak krasne to je!!

droby
11. dec 2007

no zostanem pri svojich 158cm 😀 😀 ani ty mi uza nadej na vyrastenie nedavas...
no ale pri 4 detoch na scrapovanie ani nepomyslim, jak to len stihas veru nechapem ja ked len jedno strazim pocitac nemam sancu vybalit 😅

bubaczik
11. dec 2007

ja uz mam velke deti,cely den su v skole,mam system 😀 rano pri kave,ked danik spi,alebo vecer,ale to uz spim ja 😔

bubaczik
11. dec 2007

droby vsak moja dcera ta raz dva prerastie..ona ma 156cm,a to je najmensia z triedy.. 😀

droby
11. dec 2007

jaaj no to mas super rezim, doobedie pre seba ked drobec spinka.
to sa mozme tesit ze najdeme neico nove okulahodiace v tvojom albume 🙂

hawra
11. dec 2007

baby, uz davnejsie som vam chcela napisat toto info, no polku veci, co chcem furt zabudnem, mam toho poslednu dobu dajako vela.
Je to pre tie, ktore bavi vyrabat freebies.
Tu najdete decembrovu color challenge: http://digital-scrapbooking.org/boards/viewtopi...
z uvedenych farieb treba (fuj skarede slovo, ale nechce sa mi uz rozmyslat nad vhodnejsim 😝 ) urobit minikit, vlozit si ho na blog a odkaz do fora. Kazdy mesiac je nejaka nova kombinacia farieb.
Mrknite, podla mna to moze byt zaujimave 😉

bubaczik
11. dec 2007

hawra,no ja som to nepochopila..akoze z tych farieb?ci ako?jaaj,aj tak sa mi nechce 😒