Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

hawra
20. dec 2007

evercila, tu je link na panosove akcie, ak teda toto hladas: http://www.panosfx.com/index.php?option=com_con...

monkula, no zalezi na tebe, su na to rozne programy v PS na vyrobu elementov a podobne.
Pripadne mozes odfotit/naskenovat a upravit papier, stenu, vzorku latky, kachlicky 😉 hocico a urobit z toho papier. Alebo hocico zaujimave, co mas doma 😝 navod na orezavanie je tu: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...
Elementy musis ulozit vo formate .png
Papiere ako .jpg Pozri si uz nejake hotove papiere kvoli rozmeru a rozliseniu a prisposob si to.

kornelia
20. dec 2007

Ahoj vsetky, tak tie ktore ste sa stretli prvykrat s mojou tvorbou dakujem za pochvali a som rada, ze sa vam to paci, bol to aj taky maly prieskum 😉 aby som vedela, ake su ohlasy.
Evercilus, uz vecicky predavam, zatial po znamych, ale v januari to hodim na verejnost a zacnem brat objednavky, teraz pred vianocami som chcela mat uz pokoj a este stale je to v pripravnej faze, takze vecicky budem neustale doplnat, ale aj tak sa mi pozbieralo dost objednavok, takze som ich ledva stihla do vianoc dokoncit.
Bihan, no co uz, snad ked pride druhe babo 😀 😉 . Tak mu pripravim nieco pekne.
Monkula, nie nie som z Levic, preco si to myslis, alebo preco sa pytas. Som z Dunajskej Stredy.
Erika dakujem, ja snad musim tvorit stale, ci fotky, ci nieco ine, hlavne ze tvorit a tvorit a vymyslat.
😀 .
Bubaczik aj my mame doma Daniho. 🙂
Memm pomaly ale iste budem dokladat, ked tam dam toho viac, dam ti vediet,a by si kukla. 😉

droby
20. dec 2007

ahojte, ja sa vytesujem jak mala... som dnes dala tlacit kalendare a dala ich do ramikov a take su podarene 😵 😵 😵
som behala po byte a vzdychala ze ich cakaju super darecky ale neprezradim 😀
uplne inak to vizera ked su pekne zaramovane. taak sa uz tesim ked ich uvidia

neda mi nepochvalit sa aj vam a vdaka hawre to cele mam vdaka za mesiace 🙂
tak tu je 5 kalendarikov
http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?...

bubaczik
20. dec 2007

ahojte..aha co sa mi dnes dostalo pod palce
http://digitalscrap.forumonline.biz/la-page-de-...

no čajočka sa pomylila,a vybrala mna,aj ked to tam nemalo byt..hehehe..ale potesilo..aspon na paru hodin som mala lo tyzdna..bihan by to mohla prelozit,lebo ja ovladam franczustinu asi ako madarcinu... 😅

droby
20. dec 2007

no neviem oco tam ide? zas ta chvalia?
lebo ten scrap je uplna bomba, to by malo byt lo roka 😵
aspon to hlasim ako scrap 2007 na konikovi 😉

bubaczik
20. dec 2007

droby to faaakt?jeej dakujem 😵 no co som pochopila ja,ona ho vybrala ako LO tyzdna,okomentovala ho pekne 😵 ,len potom prisli na to,ze je to z galerii,nie z chalenge..no tak som to ja pochopila..nevadiii.. 😵 😀 mna tesi,ze sa paaaci 😀

droby
20. dec 2007

noa co ze ho niekde inde vytiahla hlavne ze ho oznacila za lo tyzdnam asi podla pravidiel ho nemala ale pacilo sa jej tak to potesi 😉
este treba tlmocnika, ja tam vidim len nezmyselne pismenka a pekny obrazok 😀

bubaczik
20. dec 2007

sak toto...to je zaklad 😀 az mi teplota klesla 😵 veru ze potesi,lebo je tam ozaj vela inych,krajsich vytvorov,a ze prave ja 😀

droby
20. dec 2007

tak to je velka poklona..
si chora takto na sviatky? este aj s teplotou 😒 tak snad aspon take pochvaly pomozu na zlepsenie nalady ked uz na zdravie nie

droby
20. dec 2007

jeej objavila som ukladanie v png, tak pracujem na svojom prvom vlastnom kite 😵
este poprosim radu ako ho mozem picnut na blog, alebo niekam s odkazom na stiahnutie

bubaczik
20. dec 2007

okopirujes si link z 4 shared 😉

bihan
20. dec 2007

Bubaczik, ako si písala... pomýlila sa a vybrala tvoj LO z inej galérie, takže ťa museli "diskvalifikovať" a vybrať iný (nič extra 😅). Ale aj tak gratuluje, krásny scrapík 😉

bubaczik
20. dec 2007

bihan dakujem,no moja franczustina uz neni nic moc,uz som zabudla 😝 hlavne ze som do bruselu do skoly chodila.. 😅

droby
20. dec 2007

no a ako to dostanem na 4shared?

btwe, vsimajte mame tu modru strechu 😀

bubaczik
20. dec 2007

no hej,mame,len som zvedava,do kedy ten kon pojde 😠 neze by ho dali dokopy,ale ony strechu robia..no na 4 sh sa dostanes normalne na www.4shared.com

droby
20. dec 2007

zrejme kvoly tomu ze to dnes nahadzuju tak blbne kon, ale teraz funguje na rozbehanom starom serveri ktory dycha z posledneho a caka sa na novy, tak by to malo byt ok.

diky, uz mam po chuti robit vlastni kit, ked som omylom rukavom zavrela to co som urobila bez ulozenia 😠
sa tu s tym babrem, orezavam vsetky kvetinky co mam a prd z toho 😒

bubaczik
20. dec 2007

tak to si viem predstavit 😠 jaaj kolko krat sa mne uz to stalo ☹

kornelia
20. dec 2007

Droby tie kalendare su naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherne, naozaj si ma inspirovala, mas niekde spravenu tu predlohu, myslim tie mesiace? Aby som nemusela znovu robiiiiiiit 😀 😅 . Ale je to uplne perfis spravene a velmi pekne su a pozrela som aj ostatne dielka, ta modra krasavica je super, velmi pekne. 😉

droby
20. dec 2007

jeeej vdaka nelly 🙂 mam z nich radost.

tie mesiace mam od hawri len som ich tak ledabolo rozlozila lebo som to chcela robit nie tak klasicky ze dole mesiace hore obrazok, ale tak ledabolo a obrazok pomedzi mesiace.
ale mam to tak ulozene len v psdcku, ked prehodim do png mozem poslat 😉

bubaczik
20. dec 2007

hawra mne sa nenormalne "pacia"tie vlozene tvare 😀 sak som jej teraz napisala komentar,som zvedava,kedy ho zmaze 🤐

erika153
20. dec 2007

som hladala ten komentar ale nevidim 😀

erika153
20. dec 2007

ozaj a to ako si ta kocka spravila tu retus tvare?? neviete ako na to?? lebo tam neprezradila 😠 hotova tajnostkarka...

erika153
20. dec 2007

aj vam pise tak otrasne po novom? ine pismo mam ani smajlici sa mi uz neukazuju v texte ked ich napisem, hroza ☹ ☹ ☹ vobec sa mi to tu nepaci teraz!!

bubaczik
20. dec 2007

erika co nevidis?otvor oci 😀

hawra
20. dec 2007

bubacik, ten moj vcerajsi komentar nepochopila, dokonca mi napisala pekny komentar k mojmu scrapu 😕 Inak pred dvoma mesiacmi sme mali malu vymenu nazorov... prave kvoli autorskym pravam.

droby
20. dec 2007

no komentar som uz nenasla, ale nerpochopim jak to niekto moze predavat, ked to nie je jeho...
potesi ked svoje veci vidis ze maju uspech a kocky ich pouzivaju, ale nie zneuzivaju 😒

ja tvorim ostosest 😵 som asi nasla novy zalubu 😀

hawra
20. dec 2007

erika, dakde to mam ulozene, vecer, ked ulozim malu, pohladam, nie je to tazke.

bubaczik
20. dec 2007

ale hlavne ze mame strechu 😀 nebude nam kvapkat na kona,aspon uz neskape 😀