Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

droby
1. jan 2008

ahoj mmem,
ja robim rovno na papier z kitu, takze taky rozmer - len potom zmnesim v pixeloch aby som to mohlapacnut sem alebo na mimibazar
a potom som tlacila 12x12 cm - alp obal na cd a tak si to asi aj do albumu vytlacim

kornelia
1. jan 2008

Tak vidim ze aj viacere myslite na to iste, ja som sa tiez chcela opytat, ako a kde tlacite stvorcove scrapiky. Ja som robila manzelovi na vianoce styri stvorcove 15*15 cm a tlacila tam, kde kalendare na A4, bud to orezem, alebo to necham tak a zaramujem, ale neviem ostatne ako, lebo zasa ta tlac nie je na fotopapier a nie je to az take pekne ako fotky a troska su tam zmenene aj tie farby, na kalendar je to pekne ale scrapiky to troska zmeni. Este som sa chcela spytat, ktore ste si robili fotozosit ten maly v CEWE, tak zmenilo vam tam farby moc? No zatial len dumam a dumam, snad neico vydumem. Neviem teda ci si to mam tlacit ako fotku na A4 alebo dat rozmer 13*13 a tlacit ako fotku 13*18 ale to by mi asi roztiahlo nat u stranu vsak?hm...... 😒 😒 😒 😒

droby
1. jan 2008

nely mozes dat tlacit na fotkovy rozmer 18x13 ale si to rovno v programe prisposob na ten format, kludne aj 13x13 a po krajoch nechaj biele a len to orez potom a tak daj do albumu 😉
veru fototlac je ine ako normalna tlac, niektore fotky mi na tlaci nevizerali dobre, ale na fototlac boli super, tazke si chcem tlkacit stvorceky na fotopapier, ale si to budem doma tlacit na a4 papier ako uznam za vhodne...
len na to budem potrebovat album taky velky s nalepovacimi stranami, lebo zatial mame albumik na fotky 10x15 a tam sa mi to nehodi 😒 aj tak nemame zatial poriadne scrapiky co by stali za album...
zatial som fotozosit neviudela, ale viac sa mi pozdava fotoalbumm nech je to take pevne

mimusiacik
1. jan 2008

🙂 ahojte bambulky!...prosim podarilo sa odtial niekomu stiahnut tieto antikvariatne zasle papieroramiky?
...nehodite nam tu prosim priamo link na stahovanie?...mne to nejde... 😢
http://www.scrapladies.com/shop/index.php?main_...

mimusiacik
1. jan 2008

🙂 mozno nieco este vianocne pre vysivkarky,luculku... 😉
http://freebies.scrap-gratuit.fr/embellissement...

majina.b
1. jan 2008

Kornelia-
CEWE zošit najmenší (13 x 14), mám ich 6ks, a vo všetkých je kvalita tak na 90-95 %, za jeden som aj zaplatila 290sk, a kvalita ta ista

erika153
1. jan 2008

mimu musis tam byt registrovana. len vypln formular a zaregistruj sa a potom uz len ides akoby si kupovala kit do pokladne! 🙂

kornelia
1. jan 2008

majina dakujem, jeden mam aj ja uz spraveny, ale iba z fotiek a nie zo scrapov, tak som bola zvedava ci to tam nieco zmeni na farebnosti. 😉

tamia
1. jan 2008

ahoj kočky,
kde beriete také pekné obrázky?

Neviem či sa správne opýtam, ale chcela by som vedieť či si hladáte také freebis ktoré sú už používané, čiže je v nich fotka a vy si ju pracne vystrihujete alebo také kde len preložíte obrázok cez fotku alebo opačne prípadne zväčšíte, zmenšíte a tak....
Ďakujem za rady 🙂

droby
1. jan 2008

ahojahoj tamia,
tie hotove veci do krorych uz das len fotku su QP pri hladani na nete medzi freebies su tak oznacene.a tam si len das fotku pod to a nemusis orezavat nic
inak vacsinou tu pouzivame ten jednotlive elementy a papiere a skladame si to cele same 😉

ruth
1. jan 2008

ahojte, neviete niektora link na tvorbu kalendarov, dakujem

mimusiacik
1. jan 2008

🙂 tamia...str.34-37 tejto temy opakovane vysvetlovany postup ako a kde stahovat podklady na tvorbu scrapov...alebo na stranke baby-cafe sa zaregistruj a tam mas kopec navodov na vsetko a linky na stahovanie materialu...

ruth...str.181 reakcia na bolulku po 11hod...min.3 linky na kalendare...

neka
1. jan 2008

Ahojte vsetky babulky 😵 😵 😵 😵
Vsetkym vam prajem krasny rok 2008, nech je uspesny po kazdej stranke, nech je stastny a hlavne bez chorob.

TAk Vianoce sme mali ako " vysite", az do druheho vianocneho sviatku sme ich na striedacku cela rodinka prelezali v posteli ☹ a z tyzdna straveneho u rodicov to boli nakoniec len dva dni 😖

Bubaczik, bihan gratulujem k uspechom.
Mimusiacik, tak si sa predsa rozbehla a ide ti to 🙂
Hawra, Meggi prajem skore uzdravenie detickam aj mamickam 🙂

Jaj ale ste toho postihali napisat cez Vianoce, som myslela, ze pribudnu tak max. dve stranky, ze nebude casu a ono sa vzdy najde aspon chvilka na konika 😀

hawra
1. jan 2008

akoze, mimus, dost ma draaazdis 😀 ta tvoja vrtulka ma tak neskutocne vlasy a ja taaaaak zavidiiiim. 😉 😉

Este musim napisat jednu vec, ak by ste sa nahodou divili, preco Anetke robime taky podivny strih vlasov, teda vlastne ofiny, tak to ma takto od narodenia. 😠 Ofina jej este zatial nezacala rast. 😒

monkula
1. jan 2008

hawra, no náhodou má Anetka super krátku ofinku, je to moderné a pristane jej to...
Ani mojej ešte nerastie ofinka, čo už... 😒

mimusiacik
1. jan 2008

🙂 Vsetkym marodikom skore zotavenie z choroby,aby este stihli vychutnat caro romantickej zimy...
V r.2008 budte zdravi,stastni,spokojni,opätovane milovani,nech sa Vam splni to,po com tuzite...a kedze na konci letopoctu je snehuliacik,tak nech je nas radsej viacej o jedneho ako menej v kazdej rodine!
Vela uspechov vo vsetkom!!! 😉

Vinšuju perši gazdoj,žeby mal sto tišic eura takoj!
a gazdyni žeby še jej robota darila v kychyni,
žeby harčky netrepala,lem eura ukladala!!! 😀 😅 😵 😉

neka
1. jan 2008

Nemate chut zasutazit si v Mega challenge 😀

http://www.digitalscrapbooking.de/joomla/compon...

klapinka
2. jan 2008

zdavim babenky

pod stromcek som dostala instalacku na scraobook.. tak trocha som sa do toho pustila.. daju a vytvorti krasne obrazky... ako som tak pozerala sikulky ste ani lusk...

asi robite vsetko vo phooshope?...joj dobry je to program ale tolko casu to zaberie ni no.

idem preluskat vasu diskusiu..asi mi to bude travt aj tyzden dva.. 🙂 urcite sa pochvalim co s ami podarilo stvorit.. dzte palcoky 😉

riveronka
2. jan 2008

Dievcata, do roku 2008 Vam prajem VELA TVORIVEJ NALADY, ORIGINALNYCH NAPADOV a ESTE VIAC VOLNEHO CASU, aby ste mohli s radostou scrapovat.

neka
2. jan 2008

aha, dnes tu je akosi tichucko 🙂

Pridala som zase nejake dielka na blog, ak chcete kuknite 😉

http://digiscrapneka.blogspot.com/

adkava
2. jan 2008

Ahojte 🙂 Tak som sa dopracovala k Novorocnemu ... 😉 Vid v albume ...

klapinka
2. jan 2008

http://digifree.blogspot.com/

je tu tho vela na stiahnutie... 😵

dzidzuska
2. jan 2008

kocky neviete kde stiahnem nejak pisma do photoshopu? 😒

klapinka
2. jan 2008

http://www.dafont.com/
aj tuto..len je problem s tym ze nemaju slovenske pisma.. musis si dohodit 😉

dzidzuska
2. jan 2008

parada diky 🙂

mimusiacik
2. jan 2008

...ladove pismo a cencule - rampouchy...(nevideli ste prosim este niekde realne bez ornamentov?)
http://www.petja24.webgarden.cz/

aprilmouse
2. jan 2008

MIMU - leda si je vytvořit z freebie jinovatka - jak tam je ta větvička, myslím že by se dala dát nahoru jen "do půlky" a upravit 🙂))

kornelia
2. jan 2008

Neka vyzera to celkom zaujimavo to challenge, sice som sa este ani jedneho nezucastnila, idem si teraz precitat podmienky, no paci sa mi to s tymi farbami, neviem ci tam treba pouzit vsetky farby uvedene, alebo si mozem vybrat, a tiez to scrap lifting, ak som dobre pochopola , malo by to byt nieo ako spravit rovnaky scrap len z inych elementov, teda podobny, vsak? Len ako som tak listovala dozadu, asi sa tam vela ludi nezucastnuje, vidim tam stale tie iste tvare. 😒

kornelia
2. jan 2008

Aha, takze som docitala a asi aj dokoncila, lebo tam treba spravit osem scrapov vsakze ak dobre chapem, no tolko casu nebudem mat asi, takze koncim,s koda, celkom sa mi to pacilo. ☹