Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

rabiva
autor
3. sep 2007

Adusa, super!! 🙂

Mimusiacik, na prvy den to bolo OK, zatial je tam len na 2hodky, ale pacilo sa jej 😉 uvidime ako to pojde dalej... mne vybehlo par slziciek ☹ musime si zvyknut ze? a vy ako? 😎

mimusiacik
3. sep 2007

🙂 my zatial nechodime do MS,prehlasovali ma v rodinnej rade,ze to este chvilu pocka...nas to este len caka... vy ste uz pasaci... 😵

rabi pred chvilou sa mi ani neviem ako podaril moj PRVY SCRAP...

pozadie,foto(sice upravene frame show)+ element pavie pierko + text...zeby to bol konecne zaciatok scrapovania? 😉

stale nemam istotu v istych krokoch,skor vela veci vyjde nahodou,skusmo,neladi tak akoby som chcela ale radsej nemenim,aby som to este viac nepobabrala a vymazat mi je zatial luto...tak necham ako je,lebo druhy krat sa mi uz to iste nemusi vobec podarit...

stale neviem - preco mi niekedy umozni krok spat,ked sa mi uhol pierka nepacil a inokedy nie...atd...

zdravim si Vas vsetkych,mojich otazok teraz uz nebude konca kraja...papa...

prosim tie tiene kuzlite ako,musia byt len cierne?

mirka414
3. sep 2007

ahoj rabiva tak my sme uz zasa pomalicky postupili v gimpe.uz sa mi podarilo aj jednu fotku ulozit a aj nejaky obrazok k tomu.teraz musim prist na to ako to cele dat do kopy...ale ja to zvladnem.budes prva co uvidi moje vytvori.mozno este tento rok. 😀

mimusiacik
3. sep 2007

🙂 rabi...sorry - bez diakritiky - opat sa mi podaril dvojzmysel...
STE PAŠÁCI! 😉

janullka
3. sep 2007

mirka aj ja sa tesim lebo vidim ze pracujes s gimpom ako ja tak daj potom vediet co nove a pekne si vytvorila ja som sa akosi zabrzdila ☹ ☹ ☹

janullka
3. sep 2007

babenky ja dnes len taham a taham od puzzle som upustila hladam nieco lahsie pre mna

asi som zlozity zaciatocnik ☹

ritaklea
3. sep 2007

ahojte, dlho som tu nebola a uz vas asi tazko dobehnem...

meggi, chcem sa spytat, naco su tie animovane vecicky... asi hlupa otazka, ale som to len preletela, lebo casu na materskej je malo 😀

rabiva
autor
3. sep 2007

Mimusiacik, chapeme sa, a spominam si ze si mi o tej skolke uz hovorila, som zabudla prepac 😅 Mam 2 nove kalendare, tak kuki.

No utekam spat, nech rano vstanem ... brunoc 😔

rabiva
autor
3. sep 2007

a tienovanie napisem zajtra... aj ako urobit oramovanie fotky oki? len uz dnes nevladzem... 😔

mimusiacik
3. sep 2007

🙂 rabi...vdaka...budem sa tesit z prace na vecer pri pc...ci nahodou nenajdem info...papa

janullka - mozno Ta potesia aspon taketo puzzle (snad som ok stiahla link,a ty budes moct mrknut to co som zbadala pre teba)

http://princesspamela.typepad.com/my_weblog/fre...

sladke sny!😉

janullka
4. sep 2007

pavlita

ahoj moja tak rano som hned zasadla a skusila z nova
vsetko islo ok ale stale mi to nevysvietilo len tu kocku a aked som aj dufala a dala vlozit na pozadie tak sa mi cela fotka vlozila aj s kockou ☹

bubaczik
4. sep 2007

ahojte..tak ja netvorim nic,nemam casu ☹ rano nosim prvaka,na obed idem po nho,ak mam chvilu cas,tak pratam,varim 😝 tak dufam,ze od buduceho tyzdna bude viac casu 😉

janullka
4. sep 2007

mimusiacik

dakujem no len to nie je to prave orechove 😅 ale link mam ulozeny
vies ja som chcela s puzzle spravit fotky s porodu v kazdej inu ale dakujem zas nahu

hawra
4. sep 2007

janullka, co keby si zacala niecim jednoduchsim, napr: podklad, fotka a nejaka ta ozdobka? Otukas si program, zistis, co ako funguje a naucis sa postupne. Nepustaj sa hned na zaciatku do zlozitych veci, s ktorymi nevies pohnut. Doporucujem, ale urob ako uznas za vhodne. 😉

janullka
4. sep 2007

hawra

vcera sme s pavlitou zacali na tom robit a neslo mi vybrat kocku a to bol posledny krok uz som to aj vzdala ahladam dake pekne podklady

janullka
4. sep 2007

nieco som vykuzlila ale neni to ono podla mna asi preto lebo som to chcela mat v puzzle 😖 😖 😖 😖
prijimam akukolvek kritiku ☹ ☹ ☹

rabiva
autor
4. sep 2007

Janullka no vidis, ide to, puzzle je narocnejsie, ved uz som ti pisala... skusaj to takto, vsimaj si aj rozne galerie, najdes inspiraciu a rozhlad... 😎 ten link co dala Mimusiacik je fajn, skus trenovat hoc aj s hotovymi ramcekmi, a potom sa uz lahsie rozbehnes! 🙂

ach, my sme dnes rano zaspali, ale do skolky sme dobehli nastastie, takze dnes ziadne ponocovanie 😅 😵

bihan
4. sep 2007

Janulka, Rabiva má pravdu 😉 S templates som sa aj ja poriadne potrápila, kým som pochopila princíp... určite ti to pôjde jednoduchšie, keď už budeš ovládať program 😉

mmem
4. sep 2007

Ahojte🙂
tak sa na chvilu hlasim,ze sa mame fajn.Na internet a scrapy mi teda neostava cas ☹ Jeden som ale predsa zvladla,ale je to len rychlovka a pouzila som hotovy ramik,takze momentalne ziadne vymyslanie a tvorenie nehrozi🙂Ale aspon nieco.
Vidim ze ste sa poriadne rozpisali a rozprudili ste celeho konika - same nove dielka a zavislaci 😀 snad to niekedy docitam.Dufam ze sa mate fajn,tak niekedy opat do scrapovania🙂

janullka
4. sep 2007

dakujem vam pekne 🙂 no asi to neni take hrozne ked necitam o ziadnej kritike 😝 😝 😝
budem sa snazit 🙂 slubujem len musim uz dat chvilku pauzzu bo stary frfle ze som kazdy vecer za pc 😎 😎

mimusiacik
4. sep 2007

🙂 janullka - na treti scrasp je to parada,ohnuty roztek,pismo...
kacicky milujem odkial si ich stiahla - ak ich mas ulozene nemrknes mi na to - disajner?

zatazena som i na ruzicky a brectan - bihan - odkial mas pekny,nemas s nim nejaky scrapik prosim? bihan - tie palmy,brusko,zamysleny fesacisko a morske priserky su UZASNE...
😉

grmitko
4. sep 2007

tak kocky, prosim budte ku mne mile. to je moj prvy scrap. Cakam na vase reakcie. https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... inak vsetky ste strasne sikovne, ak mam obcas cas, tak mrknem, co ste tu vytvorili, a je to naaaadherne. 😉

grmitko
4. sep 2007

mimusiacik, dakujem za reakciu 😉 nadalej sa budem snazit sa zlepsovat.

bihan
4. sep 2007

Mimusiacik, dik 😉
Len som nepochopila, čo odkiaľ mám 😅 Brečtan mám len ako štetce (zatiaľ som nenašla v kite).

hawra
4. sep 2007

bude brectan, baby vydrzte, rabiva poskytla foto, tak este nieco dokoncim a uz coskoro bude nove freebie z konca leta 🙂

mimusiacik
4. sep 2007

🙂mnem - mate lubezne male babenko,velmi sa Vam vydarilo!...
1 foto nam vsak nestaci,prosime si este duplu - vdaka!!! 😉

bihan - spravne si pochopila moje mini slovka - ci nahodou nemas niekde odlozeny brectan,prosim...chichichi 😉

hawra - blcime nedockavostou...tesime,trpezlivo cakame i na slubene info rabi 😉

mimusiacik
4. sep 2007

🙂 ladybird1 - pisala som ti IP,no zrusilo ma,ze taky login nie je,pritom foto s takym nickom mas - neviem kde je zrada...chybas v teme,i tvoje nove dielka,ste ok? 😉

ritaklea,neka,mirka,mimka,ena,mamacat...nic nove pre nas nemate?

froschka - novy uces...hmm... 😉

meggi naco vyuzivas tie blikave srandicky- iba do mailikov pre radost?

neka
4. sep 2007

Ahoj mimusiacik 🙂
tu som, len som mala teraz trochu frmol, lebo Adamko zacal chodit posledny rok do skolky a tu to beru, uz akoby chodil do 0 rocnika skoly, bolo treba kadeco pozhanat a tak ... 🙂
Trosku som po veceroch robila a teraz by som potrebovala trosku postrcit 😀 urobila som dva velmi podobne scrapiky a neviem sa rozhodnut ktory si dat urobit do fotoknihy 😅 ☹ pomozete mi ? 🙂

ritaklea
4. sep 2007

ahojte, proficky...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

poprosim o objektivnu kritiku... 🙂

neka
4. sep 2007

A alebo B 🙂 , to je otazka 😀