Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

hawra
23. sep 2007

som si myslela, ze kolko tu napisete, zatial co budem mimo a tu je nejako ticho 😕
evercila, nejake koliky na pradlo som nedavno zahliadla, skusim pohladat...

dzidzuska
23. sep 2007

Ahojte pozerala som nejake vytvory naozaj velmi pekne neviete mi niektora poradit kde a ako vlastne zaat ake programy k to,u treba atd?piste prosim IP

bubaczik
23. sep 2007

..co to? 😕 tu sa netvori? 😕

evercila
23. sep 2007

tvori, ale akosi to nieje onco, tak to nemozem zverejnit 🙂))
tak prerabam a prerabam 🙂))

este som sa chcela spytat , neviete, kde sa daju stiahnut pekne "stetce" /tzv.stopy/ do adobe photoshopu? ja som si jedny stiahla, ale nesli mi odzipovat...dik!

hawra
23. sep 2007

dzidzuska, skus citat od zaciatku temy, tam su vsetky linky a vsetky navody.
Taktiez v diskusii "digiscrap pre zaciatocnikov".

evercila, stipce, co som nasla uz neboli aktivne, ale mam nejake stiahnute, ak by si chcela, mozem poslat.
stopy taham len z deviantart: http://browse.deviantart.com/resources/applicat...

evercila
23. sep 2007

hawra, dakujem !!!

rabiva
autor
23. sep 2007

ahojte
krasne napredujete, pekne dielka pribudli 🙂

mirka414
23. sep 2007

ahoooj rabiva chcem sa pochvalit,ze som o malinky kusok postupila dalej a uz sa to zacina na nieco podobat...do roku 2018 budem mat aj kalendar 😀 😀 vdaka za super namety,stranky a rady...

neka
23. sep 2007

Ahojte, 🙂
dnes bolo u nas nadherne, tak sme boli s detmi v parku cely den samozrejme, fotak nesmel chybat 😀 , co som velmi rada,lebo stalo sa nieco co tak skoro asi zase nebude, moje dve tornada sa ZASTAVILI, Adamko sa oprel o strom a len tak sa pozeral po parku a Evicu zase zaujali kvietky .
To sa nedalo neodfotit 😀

hawra
24. sep 2007

dobre ranko,
mimus, krasna fotka ti pribudla v albume 🙂

neka, fakt sa ti parkove fotky vydarili. Aj si to krasne scrapla 🙂
Akurat Evicku by som trosicku zvacsila, teda vyrezala, cize by som sa sustredila viac na postavicku. Hore i po stranach je dost volneho miesta, ale i keby si s tym uz nic nerobila, je to pekne. 😉

Momentalne nemam ani ziaden napad, ani ziadnu poriadnu fotku, takze napady neprichadzaju. ☹

hawra
24. sep 2007

jo, neka, este "odhalí" ma byť s dlhým í.

hawra
24. sep 2007

aha, tak ked na to tak teraz pozeram, dlzen tam asi mas. 😔 🤐 tak pardon. 😉

neka
24. sep 2007

Ahoj Hawra,
ono je to take zvlasne pismo, aj ja som si najprv myslela, ze je tam kratke i, ale tie dlzne su veeelmi malinke. 🙂

hawra
24. sep 2007

hej hej, ked som dobre zaostrila svoje kratkozrake oko, tak to bolo jasnejsie. 😉 No na prvy pohlad, to fakt vyzeralo ako bodka. Mozno vo velkom rozliseni, to vyzera inak. 🙂

janullka
24. sep 2007

rabiva

dakujem za krasny link s krstom hned sa pustam do prace 😵 😵 😵

meggi
24. sep 2007

super linky - dakujeme
hawra - ako sa vkladá to písmo, čo si dala minule link dafont... - ja som si to stiahla a nechce mi to zobrat, treba mat na to nejaký program nainštalovaný... Sú tam krásne písma, ale neviem ich zatial použit. ☹
neka - peknučké, vydarené dielko 😉

hawra
24. sep 2007

meggi, musis si to pismo rozbalit (rozzipovat) vo windowse (ak ho pouzivas) do zlozky FONTS (uz je tam vytvorena), potom to bude normalne fungovat i v programe, ktory pouzivas. Ja to robim takto.
No tu je i trosku iny navod: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

meggi
24. sep 2007

Hawra - dakujeeeeem - to je supeeer, už mi to ide 😉
Len škoda, že Photofiltre to neberie, musím to dávat cez photoplus a s tým neviem ešte celkom dobre robit, ale hlavne, že to ide.
Velká vdaka 🙂

janullka
24. sep 2007

baby baby ja som taka stastna 😵 😵 😵 😵 konecne som to pochopila nasla sa osoba co mi to vysvetlila moj svagor 😀 😀 a to som ani netusila ze to vie 😠 a prisla som nato ze doteraz som robila vsetko apsolutne zleeeeeeeeee 😅 😅 😅
vysvetlil mi pracovanie s vrstvami ja som totisto zzle otvaral nove okna apreto sa mi to nedalo
och ja tupana 😎 tak drzte palce idem tvorit na novo 😉 😉

meggi
24. sep 2007

Janulka, super...tešíme sa na nové dielka
Hawra - tak funguje to aj cez photofiltre - to ma teší ešte viac 🙂

meggi
24. sep 2007

Hawra - a ako riešiš mekčeňové písmenká, tie mi nechce zobrazovat, miesto toho štvorček? Neskúšala som všetky písma, ale všetky, čo som skušala mi mekčene nezobrazujú ☹

hawra
24. sep 2007

meggi, v tom dafont.com si do "Custom preview" napisem slovo s diakritikou, hlavne ž,č a tak vyhladavam. Urcite tieto pismena ma font napr. "aka frivolity".
Ak sa mi to pismo velmi paci a nema diakritiku, tak makcen robim z maleho v, zmensim si to tak, aby vyhovoval a dlzen z ciarky, alebo z i alebo tak nejako.

rabiva
autor
24. sep 2007

Neka, posledny jesenny je super!!
Meggi, tak ako pise Hawra, ja som napr. v LO "mala skolkarka" pouzila pismo Gigi, to napr. malo ô ale nemalo š a ľ 😖 tak som nad s a l dala obratene ô a bolo to 😉 "o" som potom vygumovala a bolo to 😎

janullka
24. sep 2007

tak tu je novy vtvor teda len dake zmeny proti staremu
😀

neka
24. sep 2007

Janullka, ovela lepsie 🙂 , len fotky su trochu rozmazane,mas ich take aj v orig. velkosti? Alebo to je mozno sposobene tym zmensovanim.

meggi
24. sep 2007

hawra, rabiva - dakujem za rady, velmi pomohli 😉 🙂 😉

hawra
25. sep 2007

baby, nejako malo vytvorov pribuda. Hadam nemate tiez krizu. 😕 😨 Aha ake pekne pocasie mame, tak hor sa von do prirody nafotit nieco pekne. 😉

droby
25. sep 2007

bubaczik pekny posledny vytvor, paradne vysdkakuje z foto - chvalim chvalim/
hawra pekne pocasie vonku nedovoluje sediet doma za pC, hned jak sa ochladi a budeme spracovavat nove foto tak to bude zaplava novych vytvorov 😀 😉

bubaczik
25. sep 2007

dakujem 😵 len som sa s tym trapila taaak dlho 😠 a este dnes pokial mi maly spal som to dorabala..