Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

snoopy
21. aug 2007

pardóóóóóóń rabiva 😕 😀 😉

mirka414
21. aug 2007

rabiva jasne ze sa ozvem je to krasne co ste spravili ja zatial len tisko zavidim ☹ potom sa prihlasim.pa

neka
21. aug 2007

Ahojte, neviete mi prosom poradit, kde do pocitaca (do akeho subodu) mam ulozit fonty, ktore si chcem stiahnut? Musi to byt na nejake konkretne miesto, alebo si to mozem ulozit aj do suboru kde mam napr. fotky a ono sa mi to potom same nainstaluje kde bude treba?

neka
21. aug 2007

Hawra, dakujem skusim 🙂

kattom
21. aug 2007

hawra - re: krokodily - rozmazana fotka - ono to bolo zamerne, akoze spolu bojuju. ale uz mi to vytklo viac ludi, takze asi som to pochopila iba ja - co nie je dobre. lebo by to mali chapat vsetci, nie? ach jo.. 😝
ja ked vidim tie vase scrapy.. 😵 😵 ja mam tolko napadov, len casu niet (dnes urcite zasa pojdem spat o tretej v noci, ked si zapnem PS)

rabiva
autor
21. aug 2007

adusa, ako to dopadlo s tym template, "vytrapila" si sa a podarilo sa nieco urobit?? na tejto stranke je download aj pre Paint Shop Pro tak skus 😎

rabiva
autor
21. aug 2007

ts tssss http://dranet.blogspot.com/ dnes nemam svoj den ☹

adusausa
22. aug 2007

Dik rabiva, ja som akosi tieto dni mimo, cele dni sme u dilerov a zhaname auto, nemam na nic cas 😢 ale aspon som si nieco postahovala. Skusim ten template, dam vediet ako to slo 😉

mirka414
22. aug 2007

uj uj uj to je nieco do o2:47pri pocitaci 😀 😀

adusausa
22. aug 2007

Mirka ja mam o 6 hod. menej, takze o osmej som pisala, aj ked je pravda ze este o 2 rano som bola pri pocitaci 😎

mirka414
22. aug 2007

ved ja len tak ked som zmensovala fotky do svadobneho a leonkinho albumu tiez som tam presedela do rana...nes mi prisiel katalog vo svajciarsku a su tam super veci s papiera a tiez vela o digiscrapbook.nieco vyberiem a je tam aj nejaky kalendar tak uvidim...

mimusiacik
22. aug 2007

🙂 Ahojte bambulky!
Dnes som uz primela manzela k PC,nech mi ukaze pracu s photoshopom,
a on len svoje - ze corel je lahsi...(len tam nam pnd.subory nechcelo otvarat...)

Ked zufala uz po 100x klikam na ten uvodny zacvik na babycafe - uz sa mi jezia vlasy z tej macky...

a hned podla muza prvy rozpor 800x800 (primale len 6x9)...atd dodatky...
☹ 😒 😖 🙄 😨

Bambulky s vlastnymi blogmi - nemohli by ste prosim napisat taky normal ZACVIK pre NAS na SR,ako to robite vy a uverejnit to tam?

Hawra s Rabivou vo photoshope ,Bihan v Corely,Adusa v Pait...atd...?

Rabi preco uz nevytvoris i ty svoj blog?,prosim,prosimmmm....

Velmi odvazne prosby???? 😉

hawra
22. aug 2007

mimka, len tak zbezne som nakukla na tuto stranku a je tam teda kooopec albumov. Mozno ti to trosku pomoze: http://www.koeximpo.cz/scripts/zbozi.php?KID=1122

mimusiacik, je pravda, ze ja nic nezmensujem, pracujem s pozadim tak ako je, prisposobujem potom len foto a elementy. Zmensujem si to az na konci, ked to ukladam.

Zacvik, hm, no dobry napad, akurat momentalne nemozem ☹
Dajako sa to ponocovanie na mne podpisalo, dnes mi bez varovania rano naskocil taky herpes, ze dovidenia a v robote mi prislo zle, az som musela ist domov a spala som cele popoludnie. Neviem, ci to davat do suvisu... Nastastie mi je lepsie, ale asi prehodnotim situaciu a vecierku posuniem na trosku skorsiu hodinu. ☹
Ked tak az cez vikend.

Inak mam hotove sablony na kalendar, takze ak bude zaujem, mozem poskytnut. Ako to vyzera, mozete mrknut v mojom albume tu na MK.

mimusiacik
22. aug 2007

🙂 Hawra,zelam skore zotavenie z vycerpania a ponocovania...

Do hotoveho ramceka som sa snazila vsunut foto s bielym ramcekom...

uz nevidim tak nepresuvam jednotlive zabery ,hoci by sa to velmi ziadalo...ulozila som to psd, ale az po zluceni vrstiev - podla muza vraj uz s tym hybat nebudem moct...no co uz...

Zatial ani pismo...

Ten navod na baby cafe ma privadzal do zufalstva...."ale ved ja tu nic take nevidim?naco mam kliknut?????"...no hrozaaaa ☹ 😒 😠

Pevne verim,ze po revitalizacii sil,kazda zo sikuliek da navod na ten svoj programik a pomoze davu...

Vydatny spanok!

🙂 😀 😅 😵

adusausa
22. aug 2007

Hawra mna ti tak chytila migrena asi pred dvoma dnami. Hlava ma bolela 2 dni v kuse este aj v noci 😝 . Ked je to tazko sa odtrhnut od niecoho, a potom sa zbadame a je 2.oo rano 😲 Daj sa pekne do poriadku a dobre sa vyspi.

Mimusiacik ja nemam blog, uz som nad tym rozmyslala ze si ho spravim, a akosi sa k tomu nedostavam. Musim si na to vyhradit cas... dufam ze skoro.

Froscha ta fotka kde kojis obidve fazulky je hodna rovno do magazinu. Kraaasa! Velmi citova fotecka 🙂

rabiva
autor
22. aug 2007

ahojte, tak ja s blogom zatial nie, v podstate mi zatial staci galeria a az zacnem niekedy robit elementy tak mozno... ale to bude najskor na dochodku 😕
Urobila som kalendarik tak prave siel na posudenie Hawre a az to bude OK tak to zverejnim 😝
Peknu tvorivu noc!

bubaczik
22. aug 2007

rab tak ty robis kalendar mame a ja babke mišovej 😀 budu porovnavat 😀 😀 len mne uz šibe s toho 😒

bihan
23. aug 2007

Babulky, čo robíte kalendáre, len som sa chcela opýtať, či si robíte tabuľky s dátumami samé, alebo to odniekaľ sťahujete... ja by som tam prípadne pridala narodeniny alebo niečo podobné... rada by som si urobila šablóny a keď sa maličká narodí, pošlem to mamči, aby mala vkuse nejaké foto.. len problém je v tom, že Sára bude mať rok a mamina bude mať fotky ešte stále len po narodení... tak to asi pomiešam s našími, sestrinými a tak 😉
Inak ja sa tiež v poslednej dobe cítim poriadne pod psa.. niečo na mňa lezie, už tri dni kašlem, cítim sa fakt naprd (ešteže nemám horúčku, to by som rovno mazala k doktorovi)...

hawra
23. aug 2007

bihan, ked si vsimnes ten moj jul, tak tam su vyznacene srdieckom Anetkine narodky. Robila som to srdieckovou stopou (brush) uz potom priamo v kalendari.
Takze sablony som urobila univerzalne len s vyznacenymi sviatkami.
Mam ich ulozene ako .png i .psd, jedna vrstva - jeden riadok, takze sa to pripadne este da doplnat.
Ked ti je mizerne, tak radsej vela oddychuj, este je skoro na nejake stahy z kaslania. ☹ Inak v tehu som tiez kaslala, asi v 5.mesiaci, bolo to strasne, ako sa otriasalo cele brusko. ☹

rabiva
autor
23. aug 2007

Bihan::: podklady mam od Hawry, ale mozes stiahnut aj

http://littledeersworld.blogspot.com/2007/07/un...

Ja som pridala svoj Jul 2008 do albumu, a fotky budem doplnat aj z jesene min. roku, vlastne vsetky fotky v kalendari vlastne budu rok stare 🙂

bihan
23. aug 2007

Vďaka, babulky, už viem, s čím sa budem zabávať v najbližšej dobe 😀
Teraz už vlastne len stále oddychujem s nohami na stole, naordinovala som si vitamínovú kúru a uvidím, čo to spraví. Svokra ma trošku vystrašila, keď mi rozprávala, že švagrinú porodila v siedmom mesiaci kôli chrípke.. zase až tak blbo mi nie je 😅 ale je to čudné, byť nachladnutá pri denných teplotách 29 stupňov...

hedunecka
23. aug 2007

ahojte najde sa tu nejaka dobra dusa co sa spoji so mnou cez icg a vysvetli mi co mam robit?? ☹ stiahla som si gimp ale tam je tolko veci ze neviem co s tym..potrebovala by som nadirigovat..jak stiahnut obrazok a ako ho upravovat..

moje icg 335-439-444
dakujem

mimusiacik
23. aug 2007

🙂 No dnes sa konik opat pochlapil,nabral turbo rychlost a zdrhol kamsi mrknut do vesmiru,ze sa nedalo ani nasadnuuuuttt...

Bambulky,ak niekto prosim natrafi na vydarenejsi navod v cz. ci sj.pre zaciatocnikov , prosim prispejte nam tu jeho linkom...vrucna vdaka!

S PS som sa dnes vecer opat mordovala,musela som neumyselne cosi odkliknut a nevedela som presunut vrstvy...nech foto prekryjem ramom...az po vypnuti a opat aktivovani PC sa mi to odrazu podarilo...ako?...neviem...

Fakt som sa dnes len hrala s otvaranim a vkladanim do hotovych ramcekov...

casu prevela,vysledocek chabucky...ale na mna i to zazrak...

Pokojny spanok! 😔 😔 😔 😔 😔

roxxxy
23. aug 2007

na to treba nejaky program??alebo ako??poradte prosim ....zaujalo ma to🙂

rabiva
autor
23. aug 2007

Mimusiacik, parada, tesim sa tesim 🙂 a tie rozmazane okraje fotky wow 😵

Hedunecka, odomna mas IP, prip. pozri prve stranky nasej diskusie, potom sa to tu casto opakuje.

no ja som urobila majovu rychlovku, este aj narodky vyznacila, no snad poloviciak buduci rok uz nezabudne 😠 😒

rabiva
autor
23. aug 2007

a dobru noc 😅

mimusiacik
23. aug 2007

🙂 bubaczik a adusausa + macherky-sikulky - to training video na photoshop sa neda niekde stiahnut prosim?
😅

mimusiacik
23. aug 2007

🙂 Rabiva cmuk za IP,

hedunecka,roxxxy vitajte...!

prosim citajte ,ak VAm MK dovoli od 31-34 stranu ,
teraz dost nahusto na tych stranach podrobnejsie inf.o stahovani podkladov - najprv treba mat material s CIM pracovat a potom AKO...

Rabi - krasne farby jednotl.mesiacov,bude to nadherny pamiatkovy kalendar!!!
Uzasneeee....tesim sa na dalsie mesiace...cim nas potesite a nainspirujete...?

papa