Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

skuska
25. nov 2008

Ak chcete tlacit kalendare tak tu su ceny ktore maju na www.kalendarik.eu A3 1ks - 490Sk; 3 ks 390Sk; 6ks 300Sk; A4 1ks - 290Sk; 3 ks 250Sk; 6ks 200Sk. Len im treba napisat lebo na stranke maju napisane ze vacsie kalendare robia len pre fotostudia a graficke studia.

sassi
26. nov 2008

ja som u nas v tlačiarni sa pýtala a maju 16,- za A4. Na väčší nemali vhodný papier, ale objednali by. Ale ja chcem aj tak len A4. a to vychádza okolo 220,- so zviazaním.

janina77
26. nov 2008

Tak dnes mi dosiel balik s kalendarmi 🙂 . Davala som robit cez tu cesku stranku 24print.cz, kalendare su velmi pekne. Za tu cenu som veeeeelmi spokojna, lebo nikde na SK aj ked ratam postovne by mi to tak lacno nespravili. Takze odporucam, len si svihnite, lebo tam maju nejake problemy s prevodom penazi zo slovenskej tatrabanky ku nim (maju ucet v slovenskej tatrabanke) a trvalo vyse 3 tyzdnov od objednania kym mi to doslo ☹.

markiza
1. dec 2008

babenky, prosim potrebujem pomoc... uz dve hodiny hladam na nete polske ciselniky na kalendar 2009 a nemozem najst. pomoze mi niktore linkom? dik 😵

piginka
1. dec 2008

ahoj markiza,rada by som pomohla,ale neviem,presne čo potrebuješ ☹ tak som ťa len chcela pozdraviť,lebo som tu prvy raz,len včera som objavila túto super stránku,hoci synátor má už 4 rôčky 😀

markiza
1. dec 2008

ahoj piginka, dakujem za pozdrav, aj ja zdravim 😵 😉 a vitam ta 😵
pokracujem v patrani 😎

mimusiacik
1. dec 2008

Zuska - julova - vrucna vdaka za skvely tip,veeelmi potesil - ste sikulky,su krasne a vynimocne,v kazdom je nieco co sa da pouzit a tesit!Krasne dalsie tvorenie,vela radosti a spokojnych vdacnych sosacov!

markiza - mozno Ti poradi cez IP meggi
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

sassi
1. dec 2008

markiza, hladala som, aj našla, len škody ked som preklikla, tak další link už nechce vobez zobraziť
skus googliť "Kalendarz 2009"

mimusiacik
1. dec 2008

alebo hladaj na depote "by date" v pravom stpci roluj dole,namatkovo som zbehla no netuklo do oka
http://www.digiscrapdepot.com/freebies/date/100...

alebo na
http://www.digifree.blogspot.com/
v lavom stlpci klik na blog archive a hladaj spätne v kazdom dni,ak Ti na tom velmi zalezi

3 moznost v albumoch spätne - niekto to mal v nazve albumiku - autorku kalendarov

mimusiacik
1. dec 2008

😀 😅 😵 🙂 😉 meggi 😀 😅 😵 🙂 😉 Velka vdaka za tvoje dobre srdiecko a jeho nezistne skutky! 😉
Dakujem za opakovanu ustretovost!Vela vynimocnych napadov pri tvorbe zelam! 😉

markiza
2. dec 2008

dakujem 😵

nicky77
2. dec 2008

Čaute baby! Ja som už zúfalá!!!!!!!!! Neurobil by mi niekto také krásne vianočné pohľadnice s mojimi fotkami. Prosíííím!

mimusiacik
7. dec 2008

na mimibazare (vraj radi robia inym za peniazky)
je s tym vela prace,najma pre zaciatocnikov,ked mas stravit 5 hodin nad cudzimi fotkami, s tym,ze nevies aky ma on vkus...ja som raz urobila tuto sluzbu a pozvanku na oslavu narodenin pre nadherneho chlapceka,no nakoniec ju nepouzili - pouzili s ramikom alkoholic.flias dookola od inej...moja 5 hod praca vysla nazmar...takze odvtedy cudzim nie

na stahovanie
http://dschristmasaroundtheworld.blogspot.com/

nevesta
10. dec 2008

Ahojte, zase idem otravovat 😅

Ked robim s PS a chcel zmenit farbu napr. tricka, ale chcem, aby mi zachoalo odttiene, zahyby a tak, prosto nech to vyzera realne... Ako na to? 😕

martina48
10. dec 2008

ahojte,mohli by ste my poradiť?....mám dokončený kalendár a chcem si ho uložiť na zapisovateľné CD,ale mám taký problém,že my po vložení CD do PC vypisuje nech to dám do JEDNOTKY DVD-RW (E)..no,ale keď ho dám a chcem tam napáliť fotky,tak automaticky my vyhodí CD s PC 😠 ..tak sa chcem spítať,či niektorá z Vás má skúsenosti s týmto CD,či by my vedela pomôcť...môže to byť aj tým že mám Vistu a preto my to nechce zobrať teda napáliť??

skuska
10. dec 2008

martina48: skus tam dan nezapisane ciste CD. tiez som mala ten problem, lebo som to pred tym napalovala v XP a vo VISTE to uz neslo prepisat

janina77
10. dec 2008

martina48, to mas akoze 2 mechaniky? jednu na CD (D) a druhu na DVD (E) alebo ako to myslis? Lebo raz pises o CD a raz o DVD. Tak nechapem.

monkula
10. dec 2008

nevesta, magnetickým lasom si označ tričko, potom výběr-doplněk a potom si zmeň farbu

nevesta
11. dec 2008

Monkula, dakujem, skusim 🙂

nevesta
11. dec 2008

Monkula a cim zmenit farbu? Pytam sa ako dilino 😔

monkula
11. dec 2008

nevesta, ak máš Photoshop, stačí ,ak stlačíš Ctrl+b a vybehne T itaká tabulečka, zaklikni si okineko kolorovat a potom len posuvníkom pri farbách posúvaj do želaného odtieňa... 😉
ja som takto prifarbovala farbu mora do tyrkysova 😀 😀 😀

martina48
12. dec 2008

Ahojte robyla už niektorá z Vás detské pozvánky na narodeninovú párty pre svoje mimi?...lebo ja uvažujem,pre môjho krpca k prvým narodkám,ale neviem prísť na nejaký pekný text,ktorý by sa hodil do pozvánky k 1 rôčku ☹ ...ak viete nejaký text,mohli by ste my ho šupnúť do IP?plaseeeeee 😅

nevesta
12. dec 2008

Monkula, dakujem 🙂 uz mi to ide 😎

dominusqa
13. dec 2008

Kto by mi povedal ako si mam urobiť kalendár na rok 2009 ??? .... Ďakujem

skuska
14. dec 2008

dominusqa: asi uz len na tejto stranke http://www.vlastni-kalendar.cz/sk/

sjuzocka
16. dec 2008

ja uz kalendar mam, ale kde ho mam dat tlacit aby bol taky ako normalne byvaju na stenu, aj zviazany?neporadite?

alusha
16. dec 2008

sjuzocka, www.24print.sk

alusha
16. dec 2008

prepac, www.24print.cz, slovensky este nefunguje 🙂