Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

sofika
12. dec 2007

Mam otazku : "mate nejaky link na stiahnutie papierov?" Chcela by som nejake jednoduche a farebne. A dalsia otazka ako urobim fotku, aby vyzerala staro a mala tien. Dakujem za vsetky odpovede vopred.

erika153
12. dec 2007

sofika staci si kliknut na temu "digiscrap pre zaciatocnikov" a tam je tolko linkov ze budes stahovat do rana 😀 vo volnej diskusii

hawra
12. dec 2007

erika, sak sa nepodcenuj, kukni si do albumu, co tam mas za krasne scrapiky, nemozes vediet, ci sa prave tej dizajnerke tvoj styl nezapaci.
Akurat je potrebna dobra galeria napriklad na digishoptalk.com aj s popisanymi kreditmi, aby si im vedela poslat link, kam sa maju pozriet.

Sofika, vitaj, poradim, len musime vediet v akom programe robis.
Papiere najdes tu: http://www.digiscrapdepot.com/freebies/paper/10...

erika153
12. dec 2007

juj no ja este len zacnem tvorit scrapy, este som nezacala 😀 mam taky pomaly pocitac, ze uz psp ani nezapinam,,,ale o 2 tyzdne sa to zmeni.jupiiii 😀

sofika
12. dec 2007

erika, ved prave preto chcem konkretny link, lebo je toho kooooopec.Ja mam predstavu, ale neviem to v tom mnozstve najst.Uplne jednoduche farebne papiere.Malicky mi spinkal a ja som cely cas len hladala a vela som toho nenasla a az ma z toho slo porazit 🙂 😉 .

sofika
12. dec 2007

hawra, joj bola by som rada. Paci sa mi tvoj kalendar. Jednoduchy a pekny. Robim v adobe photoshop.

sofika
12. dec 2007

Hawra, az teraz som si otvorila ten posledny link a celkom sa mi to pozdava. Super. Dakujem velmi.

mmem
12. dec 2007

ahojte babule🙂
konecne som si vas docitala, ulozila linky a nove blogy🙂)))

bubaczik gratulujem;) mne sa ten cierny pacil tiez viacej

pavlita: podla mna tam vobec nic nechyba,je to krasne 🙂

baby mne sa vobec nechce tvorit,zase mam tvorivu krizu (nejak casto),snad sa skonsolidujeme po prechode zo Slovenska 🙂)

hawra
12. dec 2007

vlastne som nechcela napisat "poradim" 😝 😀 ale poradime 😉 uslo mi pismenko, nebol to zamer. 😉
Sepiova fotka: http://www.tutorials.cz/tutorial727-sepiovy-efekt
tien pridas cez Vrstvy > styl vrstvy > vrzeny stin a trosku sa pohras s velkostou, rozsahom, percentami a pod.
este nejaky tien: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...
Staru fotku tiez dosiahnes nejakym overlay. Nejake su tu: http://www.digiscrapdepot.com/freebies/overlays... no musis sa tym prehrabat a najst nieco take. To overlay sa potom len ako samostatna vrstva da na fotku, pripadne sa trosku upravi krytie ci farba. To uz zalezi na tebe.

mmem
12. dec 2007

a este dakujem za nove linky, uz som sa pustila do stahovania 🙂

evercila
12. dec 2007

hawra, nevies nahodou, ci je nejaka "finta" na tento overlay?
http://digiscrapdepot.com/freebies/overlay/urba...

po otvoreni tam nebolo nic ☹ dik!

erika153
12. dec 2007

dosiel mi kalendar ☹
miesto objednanej a zaplatenej A3 mi dosla A4 ☹ a este mi ho aj trochu orezali. nedvihaju telefon tak som tam pisala email nech mi vratia prachy co som zaplatila navyse a tento si musim nechat, lebo uz nemozem cakat do vianoc na A3.. som zvedava ci mi vratia prachy. uz nikdy viac cez 24 print.

ramzesa
12. dec 2007

zienky,som sa rozhodla,ze aj ja sa na to dam 🙂 . nemam teraz vela casu ale snad sa mi cosi podari. Som sa chcela spytat,ze tie obrazky-maslicky,gombicky,spinky... to si vsetko vystrihujete z inych obrazkov najdenych na internete?

evercila
12. dec 2007

ty koki, to je mazec... tak to tie prachy nech laskavo zacvakaju...
taketo sluzby ma vedia nastvat to nepricetnosti...

erika153
12. dec 2007

evercila hlavne to sklamanie prevysilo radost z kalendara. je to take malicke 😒 ale ja som sa tak tesila ze aka bude mamka prekvapena ked ku nam pride na vianoce do prahy ked zbada taky darcek, ze uz nemenim aj keby co bolo!ale som sklamana..

hawra
12. dec 2007

evercila, asi to nie je overlay, ale akcia alebo filter, neviem, mrkla by som sa na to vecer doma, ked si to budem moct stiahnut 😝 ale az ked sa vratim z dalsieho vianocneho vecierka (tento krat uz nebudem ochutnavat ziadne vinko) 😝 Akciu si das nacitat do PS (podobne ako stopy) a potom uz len spustis a ono samo urobi, co ma. 😀

Erika, uf, to teda nepotesi. ☹ Take veci dokazu sklamat. A co farby a kvalita tlace?

ramzesa, nevystrihujeme, stahujeme hotove a pripravene veci 🙂 Skus si mrknut zaciatok tejto temy, lahsie prides na to co a ako. 😉

evercila
12. dec 2007

hawra, dik, skusim to este prejst ako akciu, ak maly chvilu pospi...

ramzesa
12. dec 2007

hawra-diky 🙂 . Ked si najdem cas,tak vas tu precitam. Som myslela,ze to si sami vsetko vyrabate 😅 . Inak kalendare sa daju tiez vyrobit vsak? Ja to asi tento rok nestihnem,ale snad buduci rok potesime rodinku 🙂 .

kornelia
12. dec 2007

Pavli, podla man tomu tiez nic nechyba, je to velmi pekne, take nezne. 🙂

neka
12. dec 2007

Ahojte, no tak som sa konecne rozhybala a urobila vianocny pozdrav, ale ako pozeram na ostatne dielka, to moje je teda jednoduche ako od zaciatocnika 😅 , nie ze by som nim stale nebola, ale niektore ich mate fak kraaaasne.

Evercila Mikulasikove, Erika k 1.rocku, Hawra, Bihan kalendarik, Pavlita a dalsie a dalsie....

moni1412
12. dec 2007

Ahojte, dala som so albumu kalendarik, pozrite, ak budete chciet. Jeden mesiac tam este chyba...

evercila
12. dec 2007

jej, moni, macickovske 😀 ale buduci rok uz budes mat miminkovske, ako pozeram 😉
neka, mas ho v albume?

neka
12. dec 2007

Evercila, na blogu, lae este spekulujem nad pismom, akosi mi tam nesedi 😒 . Chela som aby bolo kovove, moc sa mu vsak nepodoba 😖

http://digiscrapneka.blogspot.com/

kornelia
12. dec 2007

Erika tak to mi je luto,ze si sklamana, viem aka to je radost, ked je to pekne, ja som zazivala prave vcera. 😉 Ale urcite sa nedaj.. 😠

erika153
12. dec 2007

farba je menej syta ako v kompe, trosku tmavsia a kvalita dobra...akoze na to sa nemozem stazovat.. ale presne som robila a3kovy format aby mi to neorezavali a aj tak mi to orezali 😕 jaj baby tak dik za utesujuce slova, ale fakt je to sklamanie...budem rada, ked sem podavate linky na nejake fakt dobre tlaciarne... mne uz mmem dnes pisala ze fotolab jej soravil pekne tak tam idem pozriet, lebo este svokre aj nam domov jeden chcem... 🙂

evercila
12. dec 2007

ja davam vsetko do fotolabu, zatial nastastie O.K.
dokonca raz mi omylom spravili dve rovnake zakazky, nastastie si priznali chybu a nemusela som tu druhu platit 🙂

evercila
12. dec 2007

neka, pozdrav super, len mi splyva to pismo....alebo mozno to je tym, ze som silne kratkozraka 🙂

erika153
12. dec 2007

ja som dnes cele timkove spanie, skusala spravit podla navodu na babycafe krajku a aj tak sa mi nepodarilo 😠 tak aj ja pozriem do toho fotolabu.. a baby spravili vam tam aj kalendar??zosity a hotovy?

neka
12. dec 2007

No ved prave s nim sa este mordujem , nasla som si kovove pismena, ale cely text musim vyskladat uz mi z toho sibe .

erika153
12. dec 2007

neka aj mne sa to paci 😉 tiez mi tie pismenka splyvaju,ale zblizka je to pekne..