Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

erika153
5. nov 2007

ahojte baby, tak som sa nechala inspirovat aj ja tmavym pozadim a nieco som vytvorila a konecne sa mi nieco aj paci, co som spravila 😅 😅 😅

mmem
5. nov 2007

adailon,erika: velmi pekne 😉
ja uz neviem ake slova pouzivat na chvalu vasich dielok,aby som sa stale neopakovala 😀
evercila: ja som si objednala ten kalendar cez fotolab.cz tak som zvedava,este mi to nepotvrdili 🙂 ale ked si si to este neobjednala davala sem Hawra dobry link http://www.24print.cz/, myslim ze to je o dost vyhodnejsie, skusim nabuduce 🙂 diky hawra, este to vyuzijem urcite

hawra: nemas link na ngyuen??

hawra
5. nov 2007
mmem
5. nov 2007

dik 🙂

marhar
5. nov 2007

ahojte, bože, tak ja som zasa tu! 😉
Nedá mi nereagovať na slová Nelly - mojka ďakujem za tie slová, si ma normálne dojala!!!si poklad!!! 😵 😵 😵 😵

adalion
5. nov 2007

marhar 😀 😀 😀
teraz prezmenu ty zanedbavas julovky´07 😀 hajde! 😀 😀 😀

katarina12
5. nov 2007

ahojte.
ako mam zadat parametre pre tlac, ja to mam vzdy take roztiahnute

bubaczik
5. nov 2007

ja zas potrbujem nejaky potrhany papier,najlepsie novinovy..alebo staci template..mimu kde si?ty mas linky po ruke 😀

pavlita
5. nov 2007

jej, ahoj marhar, si tu na skok odomna...my sme z Vranova, no muzik je sikulka, zasnem a ak to hovori Nellinka, tak je to svata pravda... 😉 ale ved vidime aj dielka...ako sa to vravi? tutifrutialafle??? 😀 takze Vranov pozdravuje Humenne...inak aj moj manzel je moj najvacsi kritik, pride, ked ho zavolam a presne mi povie..toto nie, to si dala prilis vela tam toho, alebo skus dat hento prec...uplne som uz nazhavena na jeho reakcie, lebo vacsinou ma pravdu...
a najviac sa mi paci, ked dojde a povie...waw, tak to je fakt dobre.... 😝 😝 😝

pavlita
5. nov 2007

Katarinka, ak chces robit kalendar, tak si zadaj hned na zaciatku najlepsie pre A4 rozmer 210*295 mm... 😉

pavlita
5. nov 2007

jeeeeeeeeeeeeeeeeej, Katka, ty si sa vydala v ten isty den, ako ja.... 😀 😀 😀

meggi
5. nov 2007

marhar - to je podarené, že to aj nejakého tatinka chytilo 😅 Moj manželík tento moj koníček nechápe a ked sa ho opýtam na názor, tak na každý výtvor povie, že može byt, alebo že uhmmmm alebo také niečo... Takže kritika a prípadné vylepšenia sú na vás... Ako dlho trvá, kým sa vyvolá kalendár - ešte ho stále nemám hotový a to už je tu november. Tak to snad stihnem.

mmem
5. nov 2007

marhar: pekne dielko

evercila
5. nov 2007

to mmem: dik! ale mne to asi vyjde len vytlacit doma, lebo nechavam robit styri fotoknihy ☹
to meggi: no mne manzel tiez vzdy povie, ze O.K, aby nemusel nic riesit...🙂

cau pavlita, aj ja som z vranova, ale zijem uz v cechach.

pavlita
5. nov 2007

Evercilka, ja som z ciech a byvam vo Vranove.... 😀

evercila
5. nov 2007

to je dobre 🙂)) co hovoris na vranov? 😀 😀 😀

kornelia
5. nov 2007

Martinka, nie je zac, ja len pravdu,vzdy svatu pravdu 😉

mimusiacik
5. nov 2007

🙂 Ahojte bambulky!
freebie od kubivet sa mi nepodarilo stiahnut napriek Vasej pomoci...proste mne tam vobec nenabehnu ziadne ciselka a obdlznicek kam vlozit kod...takze som to s nou vzdala!

zablokovala som si pismo v PS...pise a pise vzdy pod seba do stplca,uz mam prednastaveny nastroj 4 riadky...klikam ako bludar...motam...este viac...ach jaaaaj...prave take blbosti ma nutia zostat pri tych hotovych ramikoch...ked sa clovek zopar hodin morduje s banalitou...tak... ☹

monkula
5. nov 2007

baby, aj ja chcem robiť také krásne scrapy, ale som z tejto diskusie jeleň 😕
Tak napríklad, nejaký základný program s vysvetlením krok po kroku, a ešte otázočka, koľko spapá stiahnutie softvéru?
aby ma manžel neprizabil za bajty 😀 😀

Pomôže mi niekto? Potom sa odmením pohľadom na krásne kreatívne dielka 😀 😀

mmem
5. nov 2007

mimu: tie scrapiky sa ti podarili 😉

neka
5. nov 2007

mimusiacik a co od nej chces, ja som tam nikdy ziadne kody nedavala a vsetko mi islo.

hawra
5. nov 2007

mimus, asi myslis ten 4miestny protospamovy kod, ved pise, ze kolko treba pockat, tak to potom opises a hned je tam stiahnut subor.

mimusiacik
5. nov 2007

🙂 bambulky...ved prave to...nech cakam 5-10min mne vobec nad ten kod nenabehnu ziadne sekundy kolko pockat... ☹ kaslem na to...uz to nechcem ani vidiet...

cim mam prosim zrusit to T s tou sipkou dole,aby mi nepisalo text do stplca pod seba?(hawruska,klikala som na to zakruzkovane,co si bola laskava a poslala mi....no nezabralo...)

mmem...ja este nescapujem,lebo neviem... 😢 len vkladam foto do hotovych ramikov ☹ 😔 😨

papa

hawra
5. nov 2007

este mi napadlo, ci tomu, co chces stiahnut, nevyprsala uz platnost..?

mimusiacik
5. nov 2007

🙂 more otazok...

ako prosim zvacsim plochu gumy?

musim plochu fotky pretrcajucu spod ramika pracne gumovat,alebo sa to da jednoduchsie,nech nemusim pouzivat tie smiesne biele olemovania z frame show,kt.potom vkladam do ramikov?

vyrez funguje na iba prave uhly?ci okopiruje trebars tekvice v ramiku...???

joooojjj....vela este chcem....ale sa hambiiimmm...

svetluska.p
5. nov 2007

caute kocky, takze uz orezavam ako diva 🙂. teda obtrhavam. uz mi to ide. chcem sa spytat, ako tlacite svoje scrapiky do albumu na konovi? mne to tam nechce natiahnut. zmensujete to, al. ako to robite?

svetluska.p
5. nov 2007

uz mi to ide. dala som to ako jpg....

mimusiacik
5. nov 2007

🙂 Ahoj Svetluska,vitaj!
Mate bombove zabery,hra so svetlom ma "baviii" - robite svojmu menu velku cest...velmi posobive a zaujimave!Carovne!!! 😉

svetluska.p
5. nov 2007

mimus, dakujem za privitanie. Ta pochvala patri mne? ak ano, tesim sa a dakujem. ste tu uz proficky. ja som len v zaciatkoch 🙂.