Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

droby
11. dec 2007

nelly paradicka 🙂 tazke uz mas kalendar uplne z krku,
no to sa stava casto, ze na akzdom monitore vidis to iste inak a uplne inak je to vytlacene.
mna dojali ked mi cervene oznamenie vytklacili na fialovo, to ma uz dojalo 😠

pavlita
11. dec 2007

no ja uz cakam z 24print.cz dalsie, par som dala poslat aj do Ciech...krstnym rodicom a tak...som zvedava, ci to dorazi do vianoc...este nestresujem, zacnem az buduci tyzden, posielala som to len cez vikend... 😀 😀 😀
Inak si uzivam konecne normalne scrapiky...vcera ma skoro porazilo, ked mi spadol pocitac a moja trojhodinova pracicka v keli... 😲
Ale nedala som sa.... 😉

kornelia
11. dec 2007

Pavli 😠 aj mna by porazilo.
Droby ano, konecne z krku, ako vravis uz som toho mala plne zuby. Buduci rok budem robit kalendar tak, ze kazdy mesiac spravim jeden mesiac a hotovo, dovianoc hotove urcite. 😀 A nie takto naraz, lebo potom ani dobre napady nemam. 😒

hawra
11. dec 2007

ahojte, juj tak vam zavidim, ze sa uz vytesujete z hotovych kalendarov.
Kornelia, tiez som mala zavazok, ze ich budem robit v predstihu, ved som i zacala robit v lete, no neboli mi dodane fotky z druhej strany a tak sa to zaseklo. 😒
Jo a musim povedat, ze momentalne sa mi veeelmi tazko robia jarne a letne mesiace. Vcera tie jesenne sli raz-dva, no jun-jul-august, to bolo jak v lete na saniach.

Este mala perlicka sice mimo temu, ale na pobavenie: vcera sme mali pustenu telku, mala sa hrala na koberci s legom a v telke davali reklamu na Mrazika. Nasa mala po vete: "je ti zima, dievcatko?" zdvihla hlavu a zahlasila: "ja som Anetka" 😝 😀

kornelia
11. dec 2007

chi chi, tie deti vedia prekvapit , urcite bola zlata. 😉 miluejem ten ich detsky svet a rozmyslanie detske. 🙂

denniy.h
11. dec 2007

Ahojte,
viete mi niekto rychlo pomoct? Potrebujem pridat spinku do obrazku a schovat tu cast, ktora ma byt pod fotkou. Nasla som si navod na zapichnuty spendlik na babycafe, ale nejako to podla toho neviem urobit. Mate niekto lepsi navod?

evercila
11. dec 2007

denniy, normalne daj spinku na papier, a tu cast spinky, co je pod papierom, vygumuj.

denniy.h
11. dec 2007

Evercila - dakujem! Ja som vymyslala s vstvami a este neviem s cim vsetkym... Takto jednoducho ma to nenapadlo robit. 😠 😠 😠

A vytvorila som si album, tak kuknite na moje prvotiny... Zatial nic extra. Robim kalendar pre nasho tatinka - maly vianocny darcek, tak snad ma tu nevynucha... Bolo by po prekvapeni 😖

droby
11. dec 2007

hawra 😀 mala je zlata, to muselo byt podarene 🙂
neklly taj o 3 tyuzdne zaciname rodbit kalendar 2009 😉

droby
11. dec 2007

denniy, krasny kalendar robis, velmi pekne. 🙂
ak robis v PS tak tym orezavacim lasom, odsekni cast co ma byt prec a deletni 😉
guma riesi vsetko, ja ju pouzivam najcastejsie, ziadne komplikovanosti vsetko gumujem jak diva 😀

vandaa
11. dec 2007

denniny, peknucky kalendar, tatino bude mat radost!
Ja som zas pripravila prekvapko pre babky, sice len jeden scrapik ..ale uz sa tlaci a dostanu ho v ramiku vo velkosti 20*20cm ...snad mi nezmenia farby, ale zaskocilo ma ze jedna fotka ma vyjde 85,-Sk.
Ja tiez pouzivam v PS laso a ale aby to nemalo ostre hrany pouzivam prelnutie, ci ako sa to slovensky povie. 😀

vandaa
11. dec 2007

pisem ako madar 😖

neka
11. dec 2007

Vanda, hadam, ze to bude asi ten tvoj posledny scrapik, je fakt krasny, urob9 kopec radosti 🙂

droby
11. dec 2007

vanda tak to sa babky urcite potesia, je to uzasne, fakt podarene dielko.
to ta jeden papier stal tolko???? to sa mi nechce verit ze tolko pytaju, ve A4 ti na ozdobny papier vytlacia za 20sk, tak nechapem

kornelia
11. dec 2007

vanda si to dava asi na fotopapier, ten je drahy, za ten aj u nas pytaju tolko.

zuzmag
11. dec 2007

poradte mi hladam niejake pekne papiere ale nie vianocne

erika153
11. dec 2007

zuzmag mne sa strasne pacia tieto 😵 😵 http://weedsandwildflowersdesign.typepad.com/ho...

baby dnes som pozerala ako je to s mojouy objednavkou a svieti mi tam exedovano 😀
tak budem cakat tetu postarku, ale taka som hlupa...neviem preco som si to nedala na postu ale do schranky.. ☹ dufam, ze mi to tam nasilu nenapcha, alebo len tak vopcha a nejaky mily sused vyberie a neda mi to 😢 dufam,ze mi to prinesie 😖 😵 ale budem sa tesit a nie vymyslat hororove scenare,,,som zvedava ako ďas..a hned dam vediet 😉

bubaczik ten scrap je podla mna hotovy a pekny... 🙂 mozno nejake pismenka alebo ten ohnuty roh ako pise tusim droby 🙂

mimusiacik
11. dec 2007

Ahojte bambulky!
Hawruska - vrucna vdaka za link
http://christmasaroundtheworldkit.blogspot.com/ (ale mate v albumikoch obe scraperky obe dievcence 😀 😉 ,nevadi,ze nie v kalendaroch...)

neka moja...J3...ovalny ramik na bordovom podklade vlavo hore zvonceky,dole vpravo hlava mikulasa...v dolnej tretine stranky...cmuuuk za ochotu!
ak by mal niekto po stiahnuti naladu hodit link na 4? z vianocneho vlacika a kona so sankami...tak ma potesi 😉

mmem...dobre,ze ste ok po navrate!

Cauenko vsetkym...

mimusiacik
11. dec 2007

🙂 luculka ????....akooooo???? 😀 😅 😵 🙂 😉

evercila
11. dec 2007

cau mimus 😉
luculka sa nehlasi ? 😀
to denni: len tak dalej !

mimusiacik
11. dec 2007

🙂 Ahojcek everciluska!!!Ako beziiii zivooooot??? 😀 🙂
Vyznajme si sympatie...ste vsetky uzasneee...nezistne si navzajom pomahate,povzbudzujete,hadzete cenne linky,uzitocne postrehy...!!! 😀 😅 😉

bubaczik
11. dec 2007

dievcata,kuk sem
http://www.digitalfreebies.com/forums/showthrea...
LO dna 😵 😵 😵 tesim sa ako male decko 😵 😵

erika153
11. dec 2007

bubaczik uprimne gratulujem,,, 😵 😵 😵 a ako vychvalene. 🙂 a to si este nepozreli poriadne ostatne tvoje krasne scrapy! 🙂

evercila
11. dec 2007

jeminecky, bubacik, super, gratulujem!!!!

bubaczik
11. dec 2007

jaaj erika dakujem 😵 aspon som si dvihla naladu,kedze do ke som nesla 🙄 aspon viem,ze sa moje scrapy pacia 😵

bubaczik
11. dec 2007

evercila dakujem.. 😵 jeej,idem si dat nejaku fajnu kavicku 😀

mimusiacik
11. dec 2007

🙂 bubaczik...tap,tap,tap...pocujes ten buracajuci potlesk az k VAM?
CONGRATULATIONNNNNN!!!! 😀 😅 😵 🙂 😉

neka
11. dec 2007

Bubaczik veeelka gratulacia, konecne sa presadila dalsia sikulka so Slovenska 😀

Mumisiacik, J3 sa uplne zblaznili a spravily zo stranky sukromny klub ☹ ,aspon ak som dobre pochopila, dostat sa mozes len do shopu. Inak je vsetko zaheslovane.
Jedine co som nasla free a trochu sa to podoba tvojmu opisu je toto

http://www.designsbyj3.com/index.php

ak je to to, co chces, tak tu je priamo linka na stiahnutie

http://www.4shared.com/file/31640916/a5726404/m...

Uz hodinu nad nimi maturujem a nemozem sa dostat dalej, to sa mi u nich este nastalo 😖

rabiva
autor
11. dec 2007

wow Bubaczik tak gratulujem !!! parada 😵

Neka, Mimusiacik, tiez som vcera stahovala a natrafila aj na zaheslovane 😒

bubaczik
11. dec 2007

dakujem,dakujem....som ani nevedela,ze take nieco robia..a este cakat mesiac,ci nahodou nebude Lo mesiaca 😀 taka skromnost,ne? 😀