Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

vandaa
26. dec 2007

ahojte, ja uz sladke nemozrm ani vidiet.
Erika, mne este nic nestiahli. Urobila som zatial len 2 obchody.

kattom
26. dec 2007

ahojte - stastne a vesele.. 😵 😵

chcem sa opytat - ak zverejnujem scarp, kde vsetky pouzite prvky su moje, mam pisat aky typ pisma som pouzila, ci netreba?
a ak sa poziva cudzie freebie template - to sa pise tiez?

kornelia
27. dec 2007

Vitajte, tak kalendare 100% na rasdost u vsetkych obdarovanych, som necakala taku ovaciu, aku spravili stari rodicia, jednoducho uzasne, super. Tak ma hrialo pri srdiecku, ze som zasa spravila nieco vlastnorucne- kazdy rok vymyslim nieco nove! Tak vam dakujem za skvely napad a pomoc pri vyhotoveni. 😉

kornelia
27. dec 2007

Dievcata, velmi rada by osm uz konecne vyskuala template, ale precitala som si navod na BC a som myslela , ze mi to podla toho pojde, ale ked som si template stiahla, tak je v takom subore, kze ho neviem do GIMPU vlozit. Teda neviem co st ym mam robit, ako zacat. Existuje nejaky navod aj inde, kde by som nasla ako na to, velmi rada by som to vyskusala, ale neide mi to, mozno robim neco zle, alebo nie su vsetky template vhodne pre GIMP? 😒 ☹

bubaczik
27. dec 2007

kornelia ahoj..tak to ti neviem poradit ☹ ja som sa tiez z template potrapila 😠 ja template pouzivam len na orezanie konkretneho tvaru 😉 inak aj ja som dostala pochvalu za kalendar,švekruš sa ma potom opytala,ze kde stahujem take ramiky,ze to nemoze byt tazke 😠 ako keby ma studenou vodou obliala...mam este urobit jeden do trencina,nech maju radost..len ja uz nechcem vidiet kalendare,vianocne kity a pod 😀

bubaczik
27. dec 2007

vcera som si kupila kit,tak dnes sa k nemu dufam dostanem..celu noc sa mi o nom snivalo..to uz je diagnoza 😅

hawra
27. dec 2007

Ahojte 🙂
Erika, mne strhlo len to co ukazovalo pri platbe + to 1,5 eur. Nic viac.
To co som kupovala minuly tyzden, cakam vypis dnes.

Katom, je potrebne uviest i font i template.

Kornelia, template su vacsinou v psd a to sme uz niekedy davnejsie myslim riesili, ze by si to v gimpe mala vediet otvorit, ale ista si teda nie som ☹
Tiez template velmi nepozivam.

erika153
27. dec 2007

tak baby stiahla som si dalsi kit od WW tak budem si sledovat ucet ci mi stiahne dalsi dolar 😠 lebo zatial mi k tomu na ucte nic nepise, ze o com to je... stiahla som si tentoraz oobrovsky kitisko aj s pismom tak cakam kedy nasi odidu aby som mohla po nociach scrapovat...
😵

bihan
27. dec 2007

Erika, ja som nedávno kúpila od WW Being Me 😀 Už sa mi dlho páčil, len som si tále hovorial, že ostanem pri freebies... No a nakoniec som si tiež urobila na Vianoce radosť 😀 A včera som kúpila dva kity od ScrapLadies (Vanda, vďaka za odkaz 😀) za 2 eurá.. no nekúp to!
A včera mi to nedalo pokoj, tak som tvorila ešte do druhej do rána 😅

adkava
27. dec 2007

Ahojte 🙂 šťastné a veselé všetkým scrapackam 😉 Vlastne teraz už šťastné a veselé "medzisviatky" 🙂
A môžem pracovať na Vianočných scrapoch ... a hlavne na kalendári, ktorý som si na rozdiel od vás nechala až ako novoročné prekvapenie ... 🙂

mirka
27. dec 2007

mimusiacik, ďakujem za ten link na rozprávkové postavičky, hľadala som také niečo, ale nikde nevidela, ešte raz vďaka 🙂 🙂 🙂

vandaa
27. dec 2007

Bihan, aj ja som nakupila a uz jeden scrapik narychlo zbuchala - no nedalo mi. Peknu nocnu pracicku si urobila.
Erika, dnes mi stiahlo z uctu uvodnych 1,5 dolara (51 Sk) - prvy poplatok a prvu platbu, nic navyse.

bubaczik
27. dec 2007

dievcata dakujem za kazdy vas hlas,vyhrala som challenge... 😵 bihan aj tebe gratuujem 😉

erika153
27. dec 2007

bubaczik gratulujem!! a tam bolo ze aj druhea tretie miesto?ci ako???

erika153
27. dec 2007

bihan pozrela som si tvoj novy scrapik a je nadherny 😉 nemas to nahodou z kitu WW?take povedome mi to je...krasne 🙂

mimusiacik
27. dec 2007

🙂 nieco pre narodeniny a oslavy
http://psychopathe-du-digiscrap.over-blog.com/1...

mimusiacik
27. dec 2007

hawruska...cmuk za link zo strany 177 na parohy,monu lisu a jednolistovy slovensky kalendar - je i v cz 😀 😉
http://www.sita77.blogspot.com/

matar
27. dec 2007

ahojte,
práve som urobila svoj prvý výtvor vo photoshope- https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
chcem vás poprosiť o radu- ako sa dá vytvoriť tien na tom ohnutom rohu?toto som len ručne vymaľovala a nie je to ono ☹
doteraz som niečo robila v painte, ale tam nie su akcie ako vo fotoshope, preto skušam niečo aj tam, no s týmto si neviem poradiť 😒

droby
27. dec 2007

bubaczik gratulujem 😵 ajsom ti prispela 😉 tak len vela dalsich takych uspechov

mimusiacik
28. dec 2007
vandaa
28. dec 2007

bubaczik, pridavam sa k blahozelania, perfektneee!

mimusiacik
28. dec 2007

vsetci korculuju??? 😀 😉
podarilo sa prosim vobec niekomu nieco stiahnut od runy ???,stale mam od nej len sive ikonky po stiahnuti,kt nemozem rozbalit,tak neviem,ci to len kvoli psd formatu...??? 😨
http://runa7711.blogspot.com/search?updated-min...

mimusiacik
28. dec 2007

🙂 Happy foto 50% zlava do 20.1.2008

hawra
28. dec 2007

bubaczik, gratulujem 😉

nejake freebies: http://www.lencula.uvadi.cz/

erika153
28. dec 2007

pekný deň 🙂 🙂 🙂

zbuchala som nový scrapík z kúpeného kitu 🙂 uz spekulujem co kupim dalsie 😀 😀

bubaczik
28. dec 2007

dakujem dievcata...hehehe idem jej poslat moj mail,nech dostanem tie 5 eura,nech mozem nakupovat...sice neviem co,ale sak pokukam...

bubaczik
28. dec 2007

erika pekne,vydarene,zaujimavy kit...idem zapnut na druhom icq,tak pod aj ty...

kornelia
28. dec 2007

Bubaczik gratulujem. 😉
Bihan velmi pekny scrapik. 🙂
Erika tiez, velmi sa mi pacia tie farby. 🙂

bolulka
28. dec 2007

ahojte babule, nemate nahodou niektora link na listy? 😕