Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
16. dec 2007

🙂 mozno autorkou je ona,ale v archive mesiacov tu cicu nemaaaa 😖
http://arteemscraps.blogspot.com/2007_12_01_arc...

bihan
16. dec 2007

Hawruška, gratulujeeeem! 😵

Už som platený kit kupovala a nemala som s tým žiadny problém 😕

evercila
16. dec 2007

hawra super!urcite ta no nakopne dalej 🙂

mimusiacik
16. dec 2007

🙂Konecne sa mi aspon podarilo preletiet Vase blogy...no paradne suuuu!
hawra,rabiva,bihan,bubaczik,kornelia,erika153,pavlita,
neka - stiahla som cenculiky i sklennu vyzdobu...vdakaaa...podakovanie urcite doplnim!
nguen - janocka...bombovy poskladany symbolcek viery,lasky a nadeje,
prosim tu cenovku z tej poschodovej musle mozno vygumovat,ci niecim zamaskovat u mna v PS?
Vdaka vsetkym za pokochanie!
No adusausa...este prosim vytvor pre nas ten tvoj...papa

uzlik
16. dec 2007

ahojte, chcem sa vás opýtať robím takú pohladnicu na vianoce a neviem tam napísať Šť píše mi to len dĺžne poradí mi niekto ? ďakujem

evercila
16. dec 2007

uzlik, ak v pisme nieje mekcen, pouzivam ho ako male v, ale niekedy to vyzera divne 🙂

neka
16. dec 2007

Hawra, gratulujem 😀

Aj my sa hlasime k marodom. ☹ Adamko ma uz od vcera teplotu, som zvedava,kedy to preskoci na Evicku, mam takeho tusaka, ze Vianoce niekto z nas prelezi v posteli 😖

Poznate niekto pay pay stranku ?

neka
16. dec 2007

To pay pay ma byt nieco podobne ako Pay pal. Nemate niekto s tym skusenosti?

tintin
16. dec 2007

ahojte, pokusam sa i ja robit kalendar, ale neviem sa pohnut hned na druhom kroku. vo PS si nastavim velkost A4, ale neviem si tam dat pozadie tejto velkosti. vsetky su velkosti stvorca? viete mi prosim niekto poradit? Dakujem moc.

evercila
16. dec 2007

tintin, bud si ho vyberies ako obdlznikovy vyber z povodneho papiera, alebo po vlozeni das ctrl-T a upravis si to...

tintin
16. dec 2007

oki, skusim. dakujem evercila 🙂

kornelia
16. dec 2007

Hawra gratulujem, toto je tusim tvoj mesiac, sa ti vo vsetkom dari, aj kalendarik si dokoncila, bravooooo. 😀
Ja teraz nejak stojim, ten kalendar ma vycerpal a byt mi leti, tak zajtra musim zacat upratovat, scrapovat mozno az po sviatkoch. 😒

kornelia
16. dec 2007

Predsa som jeden dozmolila, tak sa pozrite, hoci asi vacsina z vas nebude textu rozumiet, ale predsa, su to slova otcovi od jej dcerky. 🙂

uzlik
17. dec 2007

evercila ale ani to male v mi tam nejde kam ho davas za pismenko ?

neka
17. dec 2007

Nelka, a vedela by si nam to zhruba prelozit? Ja mam velmi rada taketo textiky. Moje dve najoblubenejsie pesnicky su vypravane pribehy od Miroslava Cerneho z CD Balicek karet. Jedna je o chlapcovi ako dospieva (Kluk a strom) a druha je o tom ako otec vyznava lasku svojej dcerke ( Zatim co ty spis)

uzlik
17. dec 2007

ahoj neka možno mi poradíš keď si tu neviem dať v pohľadnici mäkčeň

neka
17. dec 2007

Ahoj uzlik,
no ja to riesim z makcenmi tak, ze si najdem aspon jedno pismenko, kde je makcen, potom si ten makcen obkreslim lasom, dam ho skopirovat a vlozit ako novu vrstvu a potom nim mozem pohybovat kde len chcem.
No a povodne pismenko od ktoreho som brala ten makcen potom vymazem.

A ako ti radila Evercila aj to male v musis napisat ako samostatny text v novej vrstve.

Ako sa vola pismo v ktorom chces dat ten makcen, pozriem sa , ci su tam vobec nejake pismenka s makcenom.

uzlik
17. dec 2007

VAGRoundetBG a dakujem, skusim to tak uvidime co to povie :D
ja som v tom este neni zbehla a robim pohladnicu ale myslela som si ze to za den zbucham ale nedari sa :D

bolulka
17. dec 2007

ahojte dievcence sikovnice, uz opet sa tu snazim zaclenit, dufam, ze este prijimate. 😀

potrebujem od vas poradit. ako si vyberiem osobku z fotky? pekne ju potrebujem vytiahnut. no neviem ako. 😒

neka
17. dec 2007

No tak som to pozrela,
Nasla som vsak akurat VAG_Roundet_BT a tam su s makcenom male š,č a ž.

Ak chces skus postup takyto:
- cely text si najprv napis bez makcenov ale š č a ž kludne pouzi.
-vytvor si novu vrstvu ( na pravej strane mas tabulku, Vrstvy,Kanaly, Cesty, klikni na vrstvy a uplne na spodu je smetiacik,hned vedla neho je na lavej str. ikonka nova vrstva, ked na nu kliknes, tak sa ti vytvori cista nova vrstva.) Do tejto novej vrstvy si napis jedno s pismenok s makcenom, potom lasom vyrez iba makcen, stlac CTRL+C a potom CTRL+V a vytvori sa to len vrstva s makcenom.
Vrstvu s pismenkom vymaz. A je hotovo 🙂

Ak potrebujes makcenov viac, potom ti staci vzdy kliknut na vrstvu s makcenom a daj ju zduplikovat ( na vrchnej liste vyber Vrstva a drhe z hora je duplikovat)

Snad som to napisala zrozumitelne 🙂 . Dufam ze ti to pojde 🙂

vedvies
17. dec 2007

ahojte babenky,
takto pred vianocami aj mna chytila mania, ze urobim nejake pohladnice a kalendar malej, ale neviem sa pohnut z miesta ... strasne ... idem si vas citat od zaciatku a snad sa nejako dopracujem aspon k stiahnutiu ps 😅

neka
17. dec 2007

Samozrejme bolulka, pod naspat k nam 🙂
navrat stratenej dcery 😀

evercila
17. dec 2007

ahojte!
tak uzlik, skus presne ako pise neka!napr. este aj pismo "aka frivolity" ma interpunkciu /da sa stiahnut/
bolulka, jasne 😉
vedvies, drzime palce!

bolulka
17. dec 2007

som myslela ze to pojde aj ked budem samostatna jednotka 😀 ale nejde... ste borkyne.. 😀

neka
17. dec 2007

Vedvies, tak to by si citala asi az do velkej noci 😀

Ak chces, kukni sa sem, tu su vsetky potrebne veci pre zaciatok na par strankach 🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

vedvies
17. dec 2007

evercila no to budem potrebovat!
bolulka mne to tiez asi nepojde samej ☹

vedvies
17. dec 2007

neka vdaka to som potrebovala 😀

bolulka
17. dec 2007

vedvies, moja fantazia nema take obratky ako maju tu zienky. su fantasticke tie digi a clovek sa aspon inspiruje a priuci, ze? 😉

evercila
17. dec 2007

holky, este tu je celkom dobry suhrn vsetkeho, co potrebujete:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

takze vela trpezlivosti na zaciatku, potom to uz pojde samo 🙂