Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

hawra
23. nov 2007

no neviem vsetko, evercila, ale zase na baliacom papieri nemas napisaneho autora :-P Kebyze to je napr disney papier alebo take cosi, tak nepoviem, ale takto, je to asi ok. 😉

pavlita
23. nov 2007

pekny vecer babenky, co poviete na moj darcek babicke???
Prave som sa s tym dobavkala... 😝 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mirka414
23. nov 2007

pavlita krasne urcite sa potesi 😵 vsetko najlepsie babke prajem.

pavlita
23. nov 2007

jeeeej, dakujem, cakam na vase reakcie, ako na oldomas... 😀

hawra
23. nov 2007

pavli, skvele, to bude radosti, super super 😉

mirka414
23. nov 2007

to je ale prirovnanie 😀 co takto burciak...

pavlita
23. nov 2007

😉 aj ten moze byt.... 😀

pavlita
23. nov 2007

dakujem hawruska....

meggi
23. nov 2007

pavli - supiš peknučké...
Niekto sa pýtal na tie rozmery - ja som to už par krát písala - 10x15 rozmery: 1795x1205
Inak dnes mi prišli vzorky z 24 Print, tak buduci týžden chcem objednat... Už niekomu prišiel hotový kalendárik odtial?

pavlita
23. nov 2007

dnes mi prislo, ze kalendar bol vyexpedovany...takze uz v pondelok - utorok mi snad pride... 😉

pavlita
23. nov 2007

fakt som nevedela, ze su baby co scrapuju a nie su tu s nami... 😀 ale musim uznat, ze megginka ma pekne scrapiky...

kornelia
23. nov 2007

Pavli, velmi pekny darcek, babina bude mat ohromnu radost, uvidis! 🙂

veverica
23. nov 2007

mozete mi prosim vy skusenejsie poradit kde si stiahnem podklady na kalendar? Mam na mysli to, aby som mala mesiace v slovencine.

Dakujem vopred 😉

erika153
23. nov 2007

ahojte aj mne sa pacia scrapy megginky-nadhera! 🙂
meggi ktory papier je podla teba vhodny na kalendar??z 24print myslim 😉 lebo mne vzorky neprisli, tak si vobec neviem predstavit tie papiere..

evercila
23. nov 2007

vevrcica:
http://april.webgarden.cz/
roluj nizsie, je tam aj v slovencine.

veverica
23. nov 2007

dakujeeeeem

evercila
23. nov 2007

sorry za skomolenie mena, uz je dost neskoro 🙂))
potom sa pochval s dielkom 🙂

veverica
23. nov 2007

oki, este raz dik a dobru nocku evercila

bubaczik
24. nov 2007

ahojte..mam novy ramik na blogu,takze si ho mozte stiahnut..aj Lara pochvalila http://bubaczikdigiscrap.blogspot.com/ 😵

vandaa
24. nov 2007

Bubaczik, je krasny!

droby
24. nov 2007

bubaczik, ten je genialny 😵
skoda ze rarka mi pc neberie a netusim preco ☹ ale ked tu zahadu vyriesim, hned snim nieco spackam strasne zuper je, sikulka si velikaaa

bubaczik
24. nov 2007

dikes,dievcata 🙂
droby tak to mi je luto,musim si potom zmenit prgram na "balenie"..len to hlava pomazana musi asi zmenit,ja sa v tom nevyznam 😉

droby
24. nov 2007

no to nic, len neviem preco mozem rozbalovat len zozipovane ked mam aj vinrar 😒 a tolkio krasnych veci je v rar, ale pracujem na tom.

droby
24. nov 2007

respektive poverila som polovicku nech sa mi o to postara 😀

bubaczik
24. nov 2007

tak este stastie,ze ich mame 😀

droby
24. nov 2007

my sme na tvorenie a oni sa nam postaraju nech vsetko funguje 😀

bubaczik
24. nov 2007

tak tak,len mu asi musim povedat,nech mi zmeni program..ake su? 😕

droby
24. nov 2007

mas to dobre v tom programe co mas, myslim ze nikto s tym nemal problemi, len mne to zblblo a napriek tomu ze ten program na rozrarovanie mam tak ho nemozem pouzit vsetko co som stiahla ako rar mi zmizlo 😒
este je na to win zip.

erika153
24. nov 2007

bubaczik peknucky ramik.. aj ja chcem nieco vytvorit ☹

droby aj ja mam winrar na rozbalovanie a ide to v pohode.. vies ako na to? ze extrahovat subory do,....? asi urcite vies, ja len ci nahodou nepostupujete nejako zle...

luculka
24. nov 2007

ahojte babule....uz ste si davali niektora scrapik vyvolat?